چرا ویژگی ویرجینیا مربی توسن Mendenhall در اواسط مه ؟ دلایل بسیاری وجود دارد

پروو — توسن Mendenhall چپ مربیگری در BYU پنج سال پیش پس چرا اجرای یک قطعه بزرگ او در Deseret News در هفته دوم مارس سال 2020?

خوب برای بسیاری از دلایل.

آن را به مقایسه Mendenhall به زمان مربی Kalani Sitake اگر چه برخی از خواهم به انجام این کار است.

آن نیست که Mendenhall کرده و به جای نیک Saban یا لایحه Belichick در مصاحبه اولویت درخواست لیست.

آن را به دلیل Mendenhall چپ موفق بازسازی کار مربیگری BYU و پذیرش یکی دیگر از بازسازی در ویرجینیا. که جذاب به بسیاری از.

آن را به دلیل Mendenhall یک بار به عنوان یکی از با نفوذ ترین چهره های ورزشی در یوتا باقی مانده است جالب شخصیت است که مشارکت در سطح بالا.

دلیل آن است که ماه سوم واقعی هیچ رقابت های ورزشی به گزارش و کسب و کار ما این است که با وسواس محلی, تاریخ, شخصیت, طرح, از حقایق همه ستاره تیم, زندگی نامه, روند, چه ifs و خاطرات.

آن را به دلیل Mendenhall رفت و به آمریکن فورک بالا و برف ، او یکی از ما است.

این دلیل است که او یک surfer یک فیلسوف یک متفکر که مصاحبه همیشه صریح و صادقانه کردنی پر از ایده های معاصر و منحصر به فرد روش به فوتبال و زندگی است.

این دلیل است که او یکی از اعضای فعال کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران عمده کارش در این کشور به عنوان اکثریت از آن خود ویرجینیا کارکنان مربیگری که هنوز هم روابط به یوتا و تمام حساب های قابل احترام هستند نمونه هایی از ایمان خود.

آن را به دلیل Mendenhall و کارکنان خود را تبدیل ویرجینیا فوتبال اقبال در اطراف منجر کاوالیرز به ACC قهرمانی بازی برابر کلمسون در طول این فصل است.

این دلیل است که کارکنان خود را تنها در ACC که کار نمی کند در روزهای یکشنبه.

آن را به دلیل ESPN.com یافت Mendenhall شایسته سرب قطعه هفته سوم ماه سپتامبر سال 2019 زمانی که ویرجینیا قرار گرفت در سراسر کشور برای سومین هفته متوالی و 4-0 برای اولین بار پس از سال 2004.

چون ویرجینیا بود که در افسردگی شش سال پیش Mendenhall است reconstructionist و در نتیجه آن باعث می شود برای یک داستان.

چون توسن همسر هالی است بسیار سرگرم کننده به اطراف بومی مونتانا ،

چون ویرجینیا ممکن است جذب به شدت در شرق اما به طور مداوم استخدام یوتا و کالیفرنیا کلرادو و هاوایی در برابر یوتا, BYU و ایالتی یوتا برای همین چشم انداز و آنها در حال برنده شدن برخی از کسانی که در میدان جنگ در جنگهای.

آن را به دلیل بیانیه خود که پس از آن مرد وظیفه با در نظر گرفتن BYU فوتبال به استقلال در سال 2010 او شده است تزلزل در اعتقاد به این که خانمها فوتبال استقلال ناپایدار است. که جالب است و بسیار مورد بحث اعلام, برای کسانی که دنبال BYU.

این دلیل است که ما جف تماس قادر به نمره 90 دقیقه مصاحبه با Mendenhall که یک عملکرد بزرگ برای من بخش مربی در دسترس است. دوباره یک بیماری همه گیر انداخت به ما کمک کند.

آن را به دلیل Mendenhall ممکن است سمت چپ, Provo, اما او را دوست دارد BYU و اعتبار خود را تجربه مربیگری در مدرسه به عنوان یک تحول مهم در رویکرد خود را به عنوان یک سر مربی است. این طولانی ترین اقامت او بود پس او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به یک مربی.

آن را چون پسر خود را برش یک نوع دانشگاهی که به دنبال رفتن به آکسفورد یا آیوی لیگ مدرسه آمد کردن کلیسا ماموریت و تصمیم به حضور در BYU. که جذاب است, حمایت خانواده ادعا می کنند که آنها وفاداری و عشق به تجربه در پرووو.

آن را به دلیل Mendenhall شد 99-43 در 10 فصل در BYU.

این دلیل است که او در حال حاضر درآمد $3.4 میلیون نفر در ویرجینیا است و 25-27 اما سوابق خود را به طور پیوسته صعود در برنده ابتدا با 2-10, 6-7, 8-5 و 9-5 با یک پرتقال کاسه دعوت این فصل است.

آن را به دلیل خوب … ما می توانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im