به همین دلیل است که هر کس در توییتر صحبت کردن در مورد کیک ؟ در اینجا ما مبین

رسانه های اجتماعی اضافه شده یک روند جدید در طول هفته گذشته با تمرکز بر … کیک.

هر کسی جستجو در توییتر را ببینید توییتهایی دربارهی کیک. مردم را بپرسید: “آیا این کیک؟” و یا اشاره به این دسر خوشمزه در برخی از مد.

این الگوی رفتاری آمد, پس از فیلم های چندگانه نشان داد عادی موارد قطع در نیمه آشکار در داخل پر از کیک.

BuzzFeed خوشمزه حساب ارسال شده مجموعه ای از کلیپ, نشان دادن کاغذ توالت Crocs و گیاهان همه نشان داد به کیک.

ناتالی Sideserf صاحب Sideserf کیک استودیو در Austin, تگزاس, نیویورک تایمز گفت او را دیدم چند تا از کیک او در بسیاری از به اشتراک گذاشته شده کلیپ.

او شده است با پخت بیش از حد واقع بینانه کیک برای سال. “من همیشه آنها را به نام ‘هنوز هم زندگی, کیک,'” او به نیویورک تایمز گفت. “آنها مانند یک زندگی هنوز هم نقاشی. من سعی کنید به آنها را به عنوان واقع بینانه که ممکن است.” او گفت که او دیده است یک چشم انداز مثبت در سفارشات و فقط یک درخواست برای یک بیش از حد واقع بینانه کفش کیک این هفته است.

همین کالدول سردبیر Know Your Meme, نیویورک تایمز گفت که مردم لذت بردن از این الگوهای رفتاری به دلیل آن را می پرسد یک سوال و لزوما یک موضع سیاسی.

“مردم با دیدن الگوهای رفتاری و می خواهید بدانید که در آن شوخی آمد از” کالدول گفت. بنابراین “سپس آنها را به تماشای این ویدئو بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>