به همین دلیل است که هر کس صحبت کردن در مورد چلپ چلوپ کوه?

رسانه های اجتماعی ramped تا بحث و گفتگو صبح روز چهارشنبه در مورد چلپ چلوپ سواری کوهستان در دیزنی پارک کرد و گفت: این موضوع از سوار شدن باید تغییر با توجه به روابط خود به یک مشکل دیزنی فیلم.

چه خبر است:

دیزنی طرفداران این باورند در رسانه های اجتماعی در مورد پتانسیل برای تغییر تم چلپ چلوپ کوه است که بر اساس دیزنی فیلم “ترانه های جنوب” — یک داستان است که طول می کشد محل در جنوب ایالات متحده در طول دوران بازسازی. داستان تمرکز دارد بر روی یک پسر بچه که با عموی خود ریموس که با این نسخهها کار در یک مزرعه. دو بحث در مورد داستان در مورد Br فراز خرگوش Br فراز روباه Br فراز خرس.

“ترانه های جنوب” دیده شده است به عنوان یک فیلم بحث برانگیز در سال های اخیر است. به طوری که دیزنی به علاوه در زمان فیلم در آن جریان پلت فرم. منتقدان گفت: این فیلم نشان دهنده یک نژادپرستانه و توهین آمیز تصویر از آمریکایی های آفریقایی تبار پس از آن خم در کلیشه به من گزارش Deseret News. این فیلم همچنین بنا به گزارش ستایش کشت و زرع سیستم.

واکنش:

  • رسانه های اجتماعی اعضای متوجه این نگرانی و گفت: چلپ چلوپ کوه باید در آغوش تم های جدید به چین مدرن با احساسات.
  • در اینجا آنچه که مردم می گفتند:

تاپیک درخواست بیش از حد

  • طرفداران دیزنی جدید ایجاد دادخواست به re-تم چلپ چلوپ کوه با توجه به CinemaBlend. طرفداران امید به طور خاص برای بازسازی سوار شدن بر اساس “شاهزاده خانم و قورباغه” داستان طول می کشد که در نیواورلئان مشابه با زیبایی شناسی و تم به “Song of the South.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de