چرا یوتا به طور ناگهانی به یک بیماری همه گیر نقطه داغ?

جان هانتسمن جونیور تست مثبت برای COVID-19 این هفته باید به آورده پیامی به مردم یوتا: همه گیر نشده است.

بسیاری از شما شده اند اقدام به عنوان اگر آن است و یا به عنوان اگر شما فقط ساده خسته از برخورد با آن است.

یک ماه پیش نوشتم یک ستون گمانه زنی در مورد اینکه چرا یوتا انجام شد بهتر از فقط در مورد هر دولت دیگر که آن را به مدیریت این رمان شیوع کروناویروس. کسانی که روزهای خوب.

در حال حاضر زمان آن را برای یک انتخاب متفاوت. ما در حال انجام این کار به خوبی هر بیشتر.

یک ماه پیش یوتا بود و مرگ و مير ناشی از این ویروس را از 21 به ازای هر 1 میلیون نفر جمعیت دارد. امروز نرخ 40 به ازای هر 1 میلیون با توجه به worldometers.info سایت. در حالی که هنوز هم در میان پایین ترین به طور کلی نرخ در کشور روند بی تردید است. یوتا فقط با اورگان و غرب ویرجینیا و آیداهو نیست بیش از حد در افق. مقامات می گویند که نزدیک به یک سوم از تمام یوتا COVID-19 مورد از مارس تشخیص داده شد در دو هفته گذشته.

مالی برنامه ریزی سایت Wallethub.com بیرون آمد و با یک روند گزارش pandemic چهارشنبه. آن را نشان داد یوتا بود و بدترین ها در این کشور در یک متریک که تست شده و نتایج مثبت در هفته گذشته در برابر کسانی که از هفته گذشته. آن چهارم در بدترین شرایط مثبت آزمون در هفته گذشته به تنهایی.

و در عین حال یک سفر سریع به هر فروشگاه مقابله با شما را با بسیاری از مردم بدون ماسک و تعداد کمی از آنها آگاهانه ماندن 6 فوت یا بیشتر از دیگران است.

چرا ؟

می تواند از آن بود که دولت های رنگی سیستم هشدار در واقع صدمه دیده بیش از کمک?

شما می دانید سیستم. دولت اختصاص رنگ به سطح فعلی ما از خطر با رنگ قرمز بدترین و سبز (مانند stoplights) بودن بهترین. ما نقل مکان کرد به زرد چند هفته پیش. با وجود این توصیه از یک قانونگذاری ایجاد بهداشت عمومی و اقتصادی اضطراری کمیسیون به حرکت دولت به یک “هوشمند سبز” فاز فرماندار نگه داشته است آن را در رنگ زرد است.

اما حتی زرد نشان می دهد بدترین خطر را تصویب کرده است حتی اگر زمان اعداد نگاه بدتر از همیشه. دولت فکر می کند که رنگ زرد به معنای احتیاط. میانگین مردم بر این باورند که این وسیله به سرعت بنابراین شما می توانید آن را از طریق تقاطع.

بله من آگاه هستم که بیمارستان های ما باقی می ماند بسیار پایین تر از ظرفیت و این یک چیز خوب است. اما نیست که پاک کردن زنگ از یک مکالمه در مورد یک دولت اپیدمیولوژی گفت: نمی توان توضیح داد دور توسط افزایش در تست.

به این دلیل است که مردم فقط ساده خسته از این همه گیر پس از گذراندن ماه در خانه ؟ من که. من در حال رشد خسته از زیرزمین به عنوان به خوبی.

اما مشکل این نیست که کسب و کار بازگشایی و مردم در حال ظهور از تاریکی. آن است که افرادی که فروشگاه در آن کسب و کار و یا جمع شدن در پارک ها و خیابان ها نیست و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اساسی است.

مطمئن شوید که سازمان بهداشت جهانی پرتاب یک سنگ از سردرگمی به همه گیر برکه زمانی که یک مقام رسمی پیشنهادی افراد بدون علامت نمی گسترش این بیماری و به دنبال آن به سرعت توسط یک مقام رسمی رد گم کردن توسط این سازمان است. آن را سخت برای جلوگیری از این موج که از سنگ اما اجماع متخصصان پزشکی باقی مانده در حمایت از پوشیدن ماسک و با دقت نگه داشتن 6 پا از هم جدا.

یک نظرسنجی توسط Deseret News و Hinckley, موسسه گرفته شده در پایان ماه مه نشان داد که 42 درصد از Utahns در حال حاضر احساس راحتی بیرون رفتن در ملاء عام بدون ماسک. و در عین حال 57 درصد از این افراد گفت: آنها می پوشند یکی از احترام به دیگران که احساس عصبی در مورد غیر ماسک پوست را کاهش می دهد.

شاید بیشتر از کسانی که عصبی و مردم باید به صحبت کردن.

Dr. Anthony Fauci, کاخ سفید, سلامت, مشاور نامیده می شود این بیماری همه گیر خود را در “بدترین کابوس” در یک کنفرانس در روز سه شنبه. او همچنین گفت که او “heartened” با سرعت که در آن شرکت های دارویی در حال کار بر روی یک واکسن.

این روز با شکوه از یک واکسن موثر و یا شاید بیش از یکی از آنها در حال آمدن است. تا آن زمان مردم در یوتا باید راضی نمی شود با افزایش عفونت رای دادن که چند عقل سلیم اقدامات می تواند به نوبه خود جزر و مد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im