رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به طور ناگهانی فرار تریبون و به این نتیجه رسیدند یک coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید به باغ گل رز پس از ساخت نژادپرستانه نظرات به یک خبرنگار و امتناع از پاسخ به سوال دیگری.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ایسنا کاخ سفید خبرنگار Weijia جیانگ به “از چین” مورد آزمایش پس از جیانگ پرسید: اگر تمرکز که در آن کشور انجام شد بیشتر تست شد در زمانی که هزاران نفر از آمریکایی ها در حال مرگ هستند از این بیماری است.

“آقا چرا شما گفت که به من به طور خاص ؟” پاسخ داد جیانگ که در چین متولد شد اما مطرح در غرب ویرجینیا “که من باید بپرسید؟”

“من نمی گویم آن را به طور خاص به کسی من گفت: آن را به هر کسی که بپرسید یک سوال بود که گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به سی ان ان‘s Kaitlan کالینز.

اما زمانی که کالینز شروع به پرسیدن سوال از رئیس جمهور تصمیم گرفت او نمی خواهید به صحبت کردن با او و سعی در حرکت در تحریک سردرگمی از سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار.

که در آن نقطه, رئیس جمهور—بدون در نظر گرفتن یکی دیگر از سوال از هر کسی که سمت چپ تریبون و راه می رفت و به سرعت بازگشت به کاخ سفید.

پیش از آن در کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور قادر به پاسخ آنچه که جنایات خود را سلف سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا متعهد شده بود که در مورد تهمت توییتی در نقاط مختلف در طول 24 ساعت.

منتقدان در رسانه های اجتماعی اشاره کرد رئیس جمهور نژادپرستانه نظرات و پوست نازک رویکرد به مطبوعات.

“باور نکردنی زشت پایان دادن به تهمت کنفرانس مطبوعاتی” توییتی واشنگتن پست‘s گرگ میلر.

روزنامه نگار Mairav Zonszein در حالی که ستایش جیانگ و کالینز برای جایگاه خود را در برابر رئیس جمهور فکر کرده اید که اگر کنفرانس های مطبوعاتی شد انجام بیش از آسیب خوب.

“همانطور که من شده اند با این استدلال فراوان نشسته طریق است که جریان اصلی محل کار آزار و اذیت و خبرنگاران نیاز به تماس او را در زمان واقعی و یا بهتر رتبهدهی نشده است, تحریم تئاتر در دسترس نباشد” گفت: Zonsein.

رهگیری خبرنگار Akela بند دار ارائه شده متفاوت است.

“مردم کهنه در کاخ سفید به خبرنگاران برای پوشش نمی مغلوب ساختن پیشی جستن آنها باید” Lacy پرسیدم اما او به معنای واقعی کلمه طوفان زمانی که از آنها سوال سخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de