چرا باید دموکرات ها بحث در مورد ایمان اگر نیمی از کشور نیست گوش دادن ؟

سالت لیک سیتی — جو بایدن منتشر کرده است تصویری در ایمان کاتولیک نوشته شده یک ستون در تربیت دینی و معافیت از مبارزه به شرکت در جرم است.

اما بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته توسط مرکز تحقیقات پیو, 39 درصد از بزرگسالان ایالات متحده شک او حتی یک “و تا حدودی” مذهبی ،

قطع ارتباط بین بایدن این اظهارات را در ایمان و رای دهندگان فرضیات باید آشنا اگر شما پرداخت توجه به حزب دموکرات سیاست بیش از چند دهه گذشته. نامزدها در سمت چپ به مدت طولانی تلاش برای متقاعد کردن قابل ملاحظه تکه از آمریکایی ها است که آنها در مورد مراقبت از دین است.

“من ملاقات بسیاری از مردم مذهبی در سراسر کشور که فکر می کنم که زمانی که آنها به صندوق های رای آنها را مجبور به انتخاب بین رای گیری مذهبی در میان حزب جمهوریخواه و رای گیری برای سکولار و لیبرال حزب دموکرات گفت:” اکلاهما گور-Fitzsimmons یک شخص با ایمان و مترقی ابتکار سیاست در مرکز آمریکا.

این باور را به احتمال زیاد تبدیل به حتی بیشتر رایج است به عنوان سهم ثبت شده دموکرات که شناسایی به عنوان مذهبی معرفی کارش — که در 28 درصد در سال 2016 افزایش می یابد. یک سوم از بزرگسالان ایالات متحده (33%) در حال حاضر بر این باورند مذهبی “نونس” را بیش از حد کنترل حزب دموکراتیک پیو در گزارش سال گذشته است.

“نامزدها (در سال 2020) هستند تا در برابر خیلی قوی باد مخالف نظر مردم به رسمیت شناختن است که دموکرات ها می توان مذهبی و” گور-Fitzsimmons گفت.

اما گسترده شک و تردید در مورد صداقت متوقف نشده بایدن و به میزان کمتر دیابت برنی ساندرز من-Vt., از صحبت کردن در مورد ایمان. آنها اعتبار خود را مذهبی upbringings با الهام بخش خود فعالیت و وعده داده شده به همکاری با جوامع دینی در پیگیری سیاست خود اهداف.

Democratic presidential candidate and Vermont Sen. Bernie Sanders waves to supporters before a speech at This is the Place Heritage Park in Salt Lake City, Friday, March 18, 2016.
دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز امواج به هواداران قبل از سخنرانی در این محل پارک میراث در Salt Lake City, جمعه, مارس 18, 2016.

بوده است وجود دارد بیشتر مذهبی شعارهای این کمپین فصل از سال 2016 گفت:” مایکل پوشیدن بنیانگذار میدان عمومی, استراتژی های یک شرکت مشاوره است که با این نسخهها کار در تقاطع ایمان و زندگی عمومی است.

اما به عنوان پیو بررسی نشان داد این لفاظی انجام داده است کمی برای از بین بردن سردرگمی در مورد نامزدهای دموکرات و ایمان است. فقط 55 درصد از بزرگسالان ایالات متحده بر این باورند بایدن “بسیار” یا “تا حدودی” مذهبی و تنها 34 درصد می گویند همان مورد Sanders.

این نتایج می توان توضیح داد که در بخشی از این واقعیت است که برخی از آمریکایی ها در خصوص ثبت نام جمهوری خواهان هنوز به لحن به انتخابات پوشش, پوشیدن گفت. اما آنها همچنین بنیادی از کلیشه ها در مورد حزب دموکرات که گور-Fitzsimmons شرح داده شده است.

“در ذهن برخی از مردم آن را غیر قابل تصور است که شما می تواند مذهبی و نه یک جمهوری خواه گفت:” پوشیدن که قبلا در ایمان کمک رسانی برای رئیس جمهور باراک اوباما.

وقت آن است که برای مذهبی دموکرات ها را در تلاش برای متقاعد کردن آنها ؟

وسوسه برای آرام ماندن

جان Carr بنیانگذار و مدیر این طرح در کاتولیک فکر اجتماعی و زندگی عمومی در دانشگاه جورج تاون و نگرانی رو به رشد در گروه “دموکراتیک نخبگان” می گویند بله.

به عنوان حزب افزایش یافته است و کمک رسانی خود را به مذهبی نونس برخی از رهبران ابراز تمایل به ترک مذهبی زبان ،

“احساس من این است که دموکراتیک نخبگان فکر می کنم … ایمان است که اهمیت آن کمتر به مردم از آن واقعا” Carr گفت.

حتی دموکرات که شناسایی به عنوان مذهبی و یا دیدن ارزش دین در جامعه گاهی اوقات فکر می کنم بهترین خود را برای داوطلبان به تطهیر خود ایمان گور-Fitzsimmons گفت.

“ما در یک جامعه کثرت گرا و به برخی از (مذهبی زبان) احساس منحصر به فرد,” او گفت:.

اما به اشتراک گذاری خود را تجربه دینی نیست ذاتا توهین به افرادی که بر این باورند چیزهای مختلف گورهای-Fitzsimmons گفت. او برجسته ساندرز’ نظرات خود را در مورد دین یهود اشاره کرد که این نظرات به یهودیت ندارد مانع نامزد از جعل اوراق قرضه قوی با جامعه مسلمان.

“ما باید سعی کنید به نگه داشتن دین از مربع های عمومی. یکی از چیزهایی که باعث می شود امریکا بسیار ویژه است تنوع از ما اعتقادات مذهبی,” او گفت:.

اکثر رای دهندگان طلب مذهبی زبان از نامزدها حتی اگر آنها همیشه خوب است در به خاطر سپردن آنچه که می شنوند می پوشند گفت.

“ما در یک عمیقا مذهبی کشور است. رای دهندگان می خواهند به احساس می کنید مثل آنها می دانند که نه فقط سیاست است که پشتیبانی از یک نامزد بلکه آنها چه کسانی هستند. ایمان است که بخشی از آن” او گفت:.

حتی در میان رای دهندگان دموکرات مذهبی وابستگی باقی مانده است به مراتب شایع تر از disaffiliation. شصت درصد از ثبت نام رای دهندگان دموکرات شناسایی به عنوان یا پروتستان یا کاتولیک و حدود 10 درصد از اعضای اقلیت مذاهب با توجه به پیو.

دین مرکزی به زندگی بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین رای دهندگان که در حوزه هسته در درون حزب دموکرات است. این امر می تواند احمقانه برای یک نامزد حزب دموکرات حاضر به مبارزات انتخاباتی در کلیساها و یا بحث در مورد رابطه خود را با ایمان Carr گفت.

نامزدهای “که چشم پوشی (ایمان) … در حال ساخت یک اشتباه است و ممکن است پرداخت های سیاسی, قیمت,” او گفت:.

نظام سیاسی به عنوان یک کل رنج می برد و همچنین Carr اضافه شده است.

“چه سیاست در بهترین حالت آن است که در مورد انتخاب اساسی در مورد زندگی و مرگ, در مورد جنگ و صلح در مورد کسی که در جلو حرکت می کند و کسانی را که در پشت. اگر ما را به ما عمیق ترین اعتقادات به این سوالات و سپس آن را فقط در مورد قدرت و پول و نفس” Carr گفت.

است وجود دارد یک راه درست برای بحث در مورد دین ؟

اما دموکرات نامزد نیاز به مطمئن شوید که آنها در حال صحبت کردن در مورد ایمان برای دلایل درست کار گفت. هدف خود را باید برای کمک به رای دهندگان خود را درک تربیت و چشم انداز برای آینده نه فقط برای کسب چند رای بیشتر.

“من فکر می کنم یک سوال اساسی برای همه ما نه فقط نامزدها این است که آیا ایمان خود را شکل دادن به سیاست یا سیاست خود را شکل ایمان خود را? آیا شما استفاده از ایمان به توجیه مواضع شما در حال حاضر پشتیبانی و یا ایمان خود را به چالش کشیدن مفروضات خود را?” او گفت:.

Carr تحسین بایدن رویکرد مذهبی به زبان بیش از چند ماه گذشته اشاره کرد که او در مورد اهمیت ایمان شخصی و نه فقط در زمینه فعالیت سیاسی خود را, اما همچنین زندگی شخصی او.

“او در مورد چگونه ایمان خود را به او می دهد هدف و امید در برابر از دست دادن” او گفت:.

با این وجود در آغوش مذهبی زبان بایدن ندارد پشتیبانی از هر دموکراتیک رای دهندگان که برای شناسایی به عنوان مذهبی است. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اغلب تصادفا مذهبی پیام در طول سال 2016 انتخابات هنوز هم به دست آورده رای 81 درصد از سفید انجیلی پروتستان و 58 درصد از پروتستان ها به طور کلی.

ایمان است که فقط یکی از عوامل بسیاری که در نظر مردم به عنوان آنها تصمیم خود را که تغییر نمی دهد مهم نیست که چگونه اغلب و یا چگونه به خوبی دموکراتیک نامزدها بحث در مورد دین Carr گفت.

“ما رای در کلاس ما و نژاد ما و منافع ما و ما تعصبات و همچنین ما اخلاقی و اعتقادات مذهبی,” او گفت:.

به عبارت دیگر صحبت کردن در مورد ایمان تضمین نمی کند که دموکرات نامزد کرایه خوبی در سال 2020 و یا انتخابات آینده. اما آن کمک خواهد کرد که آنها را ارتباط با مردم آنها را می خواهید به خدمت Carr گفت.

“اگر ما به دنبال یک راه برای ساخت مشترک خوب و به زندگی سیاسی کار بهتر و اعتقادات در مورد زندگی انسان و کرامت مدنیت و صداقت و دارایی و مشکلات نمی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im