چرا سربازان ممکن است نافرمانی رئیس جمهور دستور به اشغال شهرهای آمریکا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود با توجه به ارسال فدرال نظامی به خیابان های متعدد در شهرهای آمریکا—در بالا و فراتر از آن فرستاده شده به واشنگتن در تلاش برای کنترل اعتراضات و خشونت که پدید آمده در پی مارس 25 کشتن جورج فلوید.

او پس از دستور نظامی به خارج از پایتخت است اما رد نکرده و امکان استفاده از نیروهای نظامی در موقعیت های مشابه در آینده.

این اقدامات باید منجر به اعتراض گسترده—از جمله عذرخواهی از این کشور نظامی رسمی برای شرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن در سراسر لافایت مربع در تاریخ 1 ژوئن. مغلوب ساختن پیشی جستن خود دفاع سابق دبیر بازنشسته دریایی ژنرال جیمز Mattis رفت دورتر اصرار آمریکایی ها به “رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما است.”

برای بسیاری از آمریکایی ها که نوع پاسخ را می تواند به اشکال مختلف از جمله اعتراض به رای گیری و تماس با نمایندگان انتخاب می شوند. اما اعضای نیروهای مسلح باید گزینه های اضافی: آنها می توانند حاضر به دنبال سفارشات خود را commander-in-chief اگر آنها معتقد بودند کسانی که سفارشات بودند بر خلاف سوگند خود به قانون اساسی است.

حقوقی قدرت و تعهدات اخلاقی

Gen. Mark Milley, chairman of the Joint Chiefs of Staff, sent a military-wide memo on June 2. (Image: Pentagon)

به عنوان افسران سابق خودمان و به عنوان فعلی از اساتید اخلاق نظامی ما ندارند این امکان را به آرامی. ما اغلب با بحث کلاس های ما این واقعیت است که اعضای نظامی نیست و ملزم به پیروی از دستورات غیر قانونی. در واقع آنها انتظار می رود و گاهی از نظر قانونی ملزم به حاضر به اطاعت از آنها.

در این مورد بسیاری از استدلال کرده اند که قیام عمل 1807 می دهد که رئیس جمهور از اختیارات قانونی برای استقرار نظامی در ایالات متحده به بازگرداندن مدنی در نظم. و از آنجا که این شهر را منحصر به فرد قانون اساسی به عنوان یک منطقه فدرال رئیس جمهور در حال حاضر قرار داده فدرال آمريکا در خیابان های منطقه کلمبیا و بدون استناد به آن عمل می کنند.

اعضای نظامی هستند اما مسئولان از مسئولیت اخلاقی تنها به دلیل سفارشات در محدوده قانون برای آنها نیز سوگند به “حمایت و دفاع” و “خرس ایمان و وفاداری” به قانون اساسی است.

در ژوئن 2, رئیس ستاد مشترک ارتش—بالاترین-رتبه بندی لباس افسر در ارتش ایالات متحده—تا آنجا پیش رفت به صدور خدمات گسترده ای یادداشت یادآوری نیروهای که سوگند یکی که به خوبی ممکن است در تضاد با آنچه که رئیس جمهور ممکن است به منظور آنها را به انجام اگر او بودند به آنها ارسال به شهرستانها ایالات متحده است.

کنترل غیر نظامی و دلایل اصول

البته صرف این واقعیت است که یک نظامی عضو نگرانی در مورد قانون اساسی را منظور نمی توان یک دلیل قاطع برای نافرمانی. آن است که معمولا نقش آن بالاتر زنجیره ای از فرمان—اغلب غیرنظامی رهبری—برای تعیین اینکه آیا منظور این است که قانون اساسی.

این نوع از نگرانی به خوبی ممکن است بر روی صفحه نمایش در روزهای اخیر هنگامی که ارشد نظامی و غیر نظامی مقامات پاكستان در برابر تهمت تمایل برای فعال-سربازان وظیفه برای به دست آوردن حتی بیشتر درگیر.

ارتش ایالات متحده شده است اختصاص داده شده به اصل کنترل غیر نظامی است. این کشور بنیانگذاران نوشت: قانون اساسی نیاز است که رئیس جمهور یک غیر نظامی خواهد بود که فرمانده کل قوا از ارتش. در پی جنگ جهانی دوم کنگره رفت و حتی بیشتر تغییر ساختار نظامی و نیاز است که وزیر دفاع باید به یک غیر نظامی نیز هست.

در عین حال زمینه ای اخلاقی دلایلی است که به طور کلی صحبت می کنند به نفع تعویق انداختن به رهبری غیر نظامی ممکن است بسیار ساده است وقتی که می آید به نیروهای فدرال در ایالات متحده خیابان.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در نظر بگیرید برای مثال این واقعیت است که جان آدامز و توماس جفرسون نگران یک نظامی خواهد بود که وفادار به خاص رهبر و نه به یک شکل دولت است. مدیسون نگران بود سربازان ممکن است مورد استفاده توسط کسانی که در قدرت به عنوان ابزار سرکوب علیه شهروندان.

ما بنیانگذاران’ ترس متوجه شدم زمانی که رئیس جمهور تهمت اشاره به ارتش به عنوان “من ژنرال.” ما آن را دوباره ببینید که عمدتا مسالمت تظاهرات که با خشونت به پایان رسید توسط مقامات برای ایجاد یک لحظه سیاسی تئاتر به جای اینکه از نگرانی های ایمنی.

با امتناع از پیگیری برای اعزام به شهرستانها ایالات متحده و اعضای نیروهای مسلح در واقع می تواند احترام به جای تضعیف بسیار دلایلی است که در نهایت به زمین اصل کنترل غیر نظامی در وهله اول. پس از همه, تدوین کنندگان همیشه در نظر گرفته شده آن را به افراد نظامی و نه رئیس جمهور.

Enlistees to all branches of the U.S. military take their oaths at a Veteran’s Day celebration in Dallas in 2012. (Photo:AP/LM Otero)

خطرات نظامی

دلایل نافرمانی در این نوع از روایت را باید حتی قوی تر برای نیز وجود دارد و از سنت های مهم نظامی ایالات متحده باقی مانده جدا از سیاست است.

عمل سیاسی نظامی کاهش اعتماد عمومی به نظامی صداقت و شایستگی و اعتماد.

تمرد از دستور قطعا به ارمغان می آورد با آن که خطر از آنجا که بسیاری از رئيس جمهور حامیان به احتمال زیاد نگرانی هر سرباز امتناع از اطاعت به عنوان یک حزبی لکه بر روی یک حزبی نهاد.

هنوز روشن نیست که وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از این لکه اگر اعضای نیروهای مسلح دستور داده شد به شهرستانها ایالات متحده است. نه پس از ملی Guardsmen پوشیدن استتار و حمل لود سلاح های خودکار کشیده شده اند کسانی که سلاح در بدیهی است که شهروندان صلح آمیز است. پس از یک عکس از سربازان امنیت یادبود لینکلن به پرسش های مطرح شده در مورد چه چیزی یا چه کسی آنها در حال حفاظت است. نه پس از شهروندان در درجه اول درگیر در تظاهرات مسالمت آمیز شده است با موضوع به کپسول های گاز و نارنجک های حاوی گلوله های لاستیکی.

بنابراین اگر اعضای نظامی خود را پیدا کنید در یک وضعیت غم انگیز است که در آن برخی از سطح از تعصب اجتناب ناپذیر است و آنها پس از آن باید در نظر بگیرید که البته عمل خواهد لکه ارتش و ملت ما بیشتر است. برخی از مردم خواهد شد به احتمال زیاد مشاهده هر گونه امتناع به دنبال ریاست جمهوری سفارشات به عنوان hyper-حزبی است. پس از حوادث اخیر, اما, دیگران قطعا درک نظامی حضور نه تنها به عنوان حزبی اما به عنوان یک اعلامیه که خیلی از مردم آنها را گرفته ام سوگند به دفاع هستند در نظر گرفته می شود نه به عنوان شهروندان, اما به عنوان دشمنان از دولت است.

New graduates of the U.S. Air Force Academy take their oaths at graduation ceremonies in 2016. (Photo:AP/Pablo Martinez Monsivais)

دیگر خطرات بیش از حد

بر خلاف آنها غیر نظامی و از رهبران و اعضای نظامی نمی تواند فقط استعفا زیرا آنها مخالف با نظم. اگر آنها نافرمانی قانونی سفارشات سربازان خطر تنزل و زمان زندان.

اما با این وجود یک خط طولانی از قهرمانان نظامی که در یک نوع متفاوت از خطر—داشتن شجاعت اخلاقی به دنبال غیر اخلاقی سفارشات. در حالی که این اثر که نافرمانی خواهد بود اگر آن را بزرگترین آمده بودند تا از کسانی که در بالا می گویند ژنرال — از آن می تواند قدرتمند در هر سطح از زنجیره ای از فرمان.

پس از آن بود که یک افسر سوم که برای اولین بار در معرض استفاده گسترده از شکنجه در جنگ علیه ترور و حتی پایین تر-رتبه بندی استوار است که مانع حتی بیشتر زندگی می کند بی گناه از دست داده و در من لای ایجاد کرد قتل عام در ویتنام است.

این به این دلیل است که ما اغلب از دانش آموزان ما به تصور خود را در های مختلف و متعدد اخلاقی در موقعیت های واقعی و خیالی. در جهان که در آن ما خودمان را پیدا کنید اما یک مجموعه از سوالات اخلاقی ممکن است به سرعت تبدیل شدن به خیلی بیشتر بتن برای کسانی که در حال حاضر در خدمت: امر شما را اطاعت منظور از یک رئیس جمهور—این رئیس جمهور برای اعزام به ایالات متحده در شهرستان ؟ چه چیزی ممکن است در آن برای ملت اگر شما انجام داد ؟ و آنچه ممکن است به آن معنی دموکراسی آمریکایی اگر در برخی شرایط شما به اندازه کافی شجاع نیست ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im