چرا “جنگ ستارگان” star, Ewan McGregor, بیشتر هیجان زده در مورد Obi-Wan Kenobi سری از لذت ببر

Ewan McGregor اخیرا توضیح داد که چرا او احساس می کند بیشتر هیجان زده در مورد آینده Obi-Wan Kenobi سری از او زمانی که او فیلم برداری “جنگ ستارگان” لذت ببر.

چه خبر است:

مک گرگور گفت: ACE ملت است که او احساس می کند هیجان زده خود را در آینده Obi-Wan Kenobi سری خواهد VFX با استفاده از فن آوری است که اغلب استفاده می شود در “Mandalorian.” آن را اساسا پروژه ها تصاویر را بر روی صفحه نمایش LED است که می تواند مورد استفاده در مجموعه های به طوری بازیگران احساس مانند آنها در آن مکان های واقعی است.

McGregor توضیح داد که چرا او احساس می کند بیشتر هیجان زده برای آینده این سری در مقایسه با لذت ببر:

“من فکر می کنم من می خواهم برای لذت بردن از آن بسیار بیشتر است. (لذت ببر) تمام شد صفحه آبی و سبز روی صفحه نمایش و آن را سخت به تصور کنید اما در حال حاضر من فکر می کنم چیزهایی که باید نقل مکان کرد و در خیلی و من فکر می کنم بسیاری از آنچه که شما می بینید تو بود آنچه ما در این مجموعه.

“من نمی دانم اگر شما را دیده ام در پشت صحنه از ‘Mandalorian’ سری اما آنها را استخدام کنند که باور نکردنی در صفحه نمایش … این خیلی شگفت انگیز است. آن را می سازد شما احساس می کنید مانند شما در محل آن را به احساس realer برای ما به عنوان بازیگران. و من فکر می کنم ما خواهید بود با استفاده از برخی از این تکنولوژی بر ما نشان می دهد.”

به روز رسانی در Obi-Wan Kenobi سری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de