چرا 2020 جلسه قانونی ممکن است به عنوان عجیب ترین در تاریخ مدرن

جانباز ناظران و خودیها در حال انعقاد است که در سال 2020 جلسه قانونی است که شاید منحصر به فرد ترین — اگر نه عجیب ترین در تاریخ مدرن است. پس خود را columnists هستند و نه عجیب و غریب خود ما نیز واجد شرایط برای توضیح خصوصیات.

چه هستند برخی از دینامیک غیر معمول اطراف قانونگذاران طرفداران و لابی در کنگره?

Pignanelli & Webb: “رای دهندگان نمی تصمیم گیری مسائل مربوط به آنها تصمیم گیری خواهد شد که تصمیم گیری در مسائل است.” — جورج خواهد

خوب در اینجا لیستی از موارد غیر طبیعی شروع با یوتا مسائل: بلندی بالاتر از جلسه شده است شبح از یک چهره آن زمان که قطراتش رفراندوم که جمع آوری شده 150,000 امضا و لغو اصلاحات مالیاتی تصویب یک ماه زودتر … حواس پرت پیش بینی درآمد های مازاد برای مدرسه, صندوق, اما, تنگ محدودیت در این صندوق به طور کلی … متعدد نمایندگان مجلس مواجه intraparty چالش با مخالفان بد خلق در مورد اصلاحات مالیاتی … این مسئله ای است که هرگز نمی میرد: پزشکی گسترش … وضع یکی دیگر از شهروندان ابتکار این یکی از ایجاد یک کمیسیون برای ترسیم مقننه و کنگره مرزهای منطقه … بیشتر ماری جوانا مسائل … تشکیل دهنده فشار برای کاهش هزینه های دارویی … بی پایان داخلی پورت نبرد … و اقدام قوه مقننه اسپانسر شده از طرف جمهوری خواهان هدف قرار دادن یک جمهوری خواه سناتور ایالات متحده.

و تحت شعاع قرار جلسه یک زن و شوهر از مسائل ملی: نوسانات بازار سهام و رکود ترس ناشی از تهدید جهانی coronavirus همه گیر … و عجیب و غریب انتخابات ریاست جمهوری است که در آن یک افتخار سوسیالیستی می تواند انتخاب شود. Whew!

چه شانس اصلاحات مالیاتی و یا حتی یک برش ؟ هر چیز دیگری ؟

Pignanelli: من امیدوارم که فشارهای بالا توضیح داده نمی تاخیر در عبور از این جلسه را مهم ترین قانون SB103 و HB157 (اسپانسر شده از طرف بهداشت ، ژن دیویس و تشکر. مایک McKell, به ترتیب) که اجازه می دهد تا Utahns مشارکت در شراب اشتراک برنامه از خارج از دولت تاکستان. زندگی در ایالت یوتا است و نمی تواند بهتر — اما این امر فوق العاده بهره مند شوند.

مازاد در مدرسه صندوق همراه با, سیاسی, محیط زیست, دستور غذا برای برخی از کاهش مالیات. از آنجا که مالیات بر درآمد ترین فرار از درآمد منابع ترس از رکود اقتصادی ممکن است کاهش مقدار قطع و یا ایجاد یک های موقت تعدیل دوام وابسته به شرایط آینده. خواسته های پزشکی و اساسی خدمات دولت هستند و فشار در یک صندوق به طور کلی در حال گسترش در یک نرخ پایین تر است. بنابراین وجود خواهد داشت برخی از اقدامات برای افزایش خزانه صندوق به طور کلی از طریق کاهش و یا معافیت از دیگر اقدامات است. از ویژگی های مشترک از هر گونه مالیات فعالیت خواهد بود و اجتناب از اختلاف است.

قانونگذاران در حال مذاکره جزئیات زیادی حمل و نقل اوراق قرضه برای تامین مالی پروژه جاده در سراسر کشور. اگر چه به شدت مورد بحث و مجادله در میان ذینفعان مختلف وجود خواهد داشت برخی از اقدامات صورت گرفته با این امید از کاهش هزینه های دارویی.

وب: حقیقت این است که با توجه به تهدید رکود اقتصادی از coronavirus این است که هیچ وقت به برش مالیات است. حتی بدون این که خطر متعددی وجود دارد که عوامل پیچیده: هر گونه کاهش مالیات باید به اندازه کافی بزرگ است که مردم آن را متوجه خواهید شد و این به نفع اقتصاد است. اما آن را نمی باید آنقدر بزرگ است که این کاهش به آینده بودجه آموزش و پرورش چشم انداز (که می توانید آموزش و پرورش جامعه همه riled تا). و آن را نباید خیس کنید تا مقدار درآمد حاصل از آن بیش از حد پیچیده آینده اصلاحات مالیاتی تلاش. وجود دارد و باید به اندازه کافی پول در سمت چپ برای تقویت سرمایه روز بارانی.

دیگر از آن برش مالیات ساده است.

این مهم است به یاد داشته باشید که یوتا کلی مالیات در شرایط واقعی پایین تر از هر زمان در بسیاری از سال و پایین تر از در بسیاری از کشورهای در کشور است. برش مالیات نمی خواهد به عنوان مهم به یوتا آینده به عنوان ارائه برجسته آموزش و پرورش و سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای آماده شدن برای رشد سریع.

چگونه coronavirus نگرانی تأثیر این جلسه?

Pignanelli: محتاط سیاستگذاران هستند شامل چه بیماری تاثیر اقتصاد به خصوص بازار سهام است. این است که رانندگی بحث به آینده درآمدهای مالیاتی و به طور کلی ملاحظات اقتصادی.

اما واقعا جالب مکالمات اتفاق می افتد در راهروهای کنگره به اینکه آیا قانونی جلسه به پایان خواهد رسید قبل از هر گونه اقدامات شدید گرفته شده برای جلوگیری از عفونت. خواهد قانونگذاران کارکنان و لابی ملزم به انجام کسب و کار در حداقل 6 فوت از یکدیگر ؟ چگونه به زودی ماسک صورت و وان از ژل دست تبدیل به یک لوازم جانبی اجباری به مجلس تداخلات ؟

وب: کروناویروس در حال حاضر بزرگتر تهدید اقتصادی از تهدید سلامت. ما در حال حاضر دیده می شود که با بازار سهام شیرجه رفتن. در یک وابسته ملی و اقتصاد جهانی, یوتا, مالیات بر درآمد نمی تواند ایمنی بدن را از رکود اقتصادی جهانی. به همین دلیل قانونگذاران باید به تعویق انداختن کاهش مالیات و افزایش سرمایه روز بارانی تا زمانی که ما بهتر می دانیم که تاثیر کامل.

جمهوری خواه LaVarr Webb یک مشاور سیاسی و لابی. ایمیل: [email protected] دموکرات فرانک Pignanelli یک دریاچه نمک وکیل لابی گر و مشاور سیاسی. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im