شما می خواهم فکر می کنم که انتخابات ریاست جمهوری حمایت 40 میلیاردرهای و تعداد بی حد و حصر همراه افراد ثروتمند نمی خواهد نگران باشید فقط یک جزوه در مدیکر برای همه است.

اما چند دقیقه پس از پیت Buttigieg به پایان رسید صحبت کردن در یک سالن در Keene کالج در ایالت نیوهمپشایر در روز شنبه یک پیت برای امریکا رسمی من مواجه خارج از ساختمان در حالی که من توزیع در حال پرواز با تیتر “مدیکر برای همه است. نه بهداشت و درمان احتکار برای چند.”

“شما می توانید منتقل می کند که” مرد به من گفت. من دو نگاهی اجمالی در کوچک “پیت” فلز نشان را بر روی خود را برگردان در حالی که گفت که او از طرف Buttigieg مبارزات انتخاباتی.

“Buttigieg است و مدعی است که مدیکر برای همه خواهد کمپرسی مردم از پوشش بهداشتی و محروم کردن آنها از انتخاب.’ کسانی که بیمه-صنعت صحبت کردن امتیاز. او عمدا گیج کننده فعلی ‘انتخاب’ از درنده برای سود بیمه طرح با اصل کامل انتخاب ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که افزایش مدیکر برای همه خواهد ارائه دهد.”
—RootsAction.org در حال پرواز
ما ایستاده بودند در محوطه یک دانشگاه است. من گفتم که من درک متمم اول قانون اساسی. زمانی که من در ادامه به پاس کردن حال پرواز های Buttigieg کمپین رسمی (که بارها و بارها حاضر به دادن نام خود را) ناپدید شد و سپس به سرعت بازگشت و با یک پردیس پلیس که به من گفت برای جلوگیری از توزیع این جزوه. دو Keene پلیس شهر به زودی وارد شده است.

این Buttigieg رسمی ایستاده بود چند پا در پشت آنها به عنوان افسران پلیس تهدید من با بازداشت خاطی. دستور داد به دانشگاه و در عرض چند دقیقه و یا دستگیر شود من تحویل داده شد یک مقام رسمی منظور نوشته شده است (“جنایی تجاوز اخطار”) به مجموعه ای از پا در “کالج سارا لارنس کل پردیس” برای یک سال.

بسیار برای آزادی بیان و باز انتخابات گفتمان در مکان های عمومی.

چرا یک نماینده توانا Buttigieg کمپین توسل به چنین حرکت می کند ؟ سرنخ های بزرگ را می توان در یک فریب است که Buttigieg درگیر در طول بحث در شب جمعه.

Buttigieg نادرستی به وجود آمد که ctq های شدید دشمن از مدیکر برای همه, حمله برنی ساندرز گفته می شود به دنبال “لگد 149 میلیون آمریکایی را بیمه فعلی در چهار سال است.” Klobuchar بود خواندن یک کلید در بیمه-صنعت اعوجاج است که غفلت به ذکر است که چگونه یک سیستم پرداخت خواهد ارائه کامل تر پوشش بهداشت و درمان در کمتر از هزینه با حذف بی فایده بوروکراسی و شرکت های بزرگ احتکار.

اما Klobuchar چرخد و سپس به حمله Buttigieg: “و پیت در حالی که شما باید یک طرح های مختلف در حال حاضر شما با ارسال یک صدای جیر جیر فقط چند سال پیش که گفت: از این پس فورا indubitably, مثبت, شما برای مدیکر برای همه سنین—و بنابراین من می خواهم به اشاره است که آنچه رهبری در مورد گرفتن یک موقعیت به دنبال در چیزهایی و چسبیده با آنها.”

Buttigieg دور بود از پرده در پاسخ او: “فقط برای روشن شدن حقیقت این است که من سازگار شده اند در سراسر در موقعیت من در ارائه مراقبت های بهداشتی برای هر آمریکایی است.”

که پاسخ به طور مستقیم در تضاد اوایل 2018 جیر از Buttigieg: “خدای من! خوب. . . من پیت Buttigieg سیاستمدار آیا از این پس و فورا اعلام بسیاری از مثبت و بی شک نزد سنین که من به نفع مدیکر برای همه, به عنوان من به نفع هر اندازه گیری است که کمک خواهد کرد که همه آمریکایی ها پوشانده شده است.”

بدون شک اگر در حال پرواز (pdf) من توزیع در کالج سارا لارنس حال ستایش Buttigieg خود را در مبارزات انتخاباتی را به نام پلیس به من خارج شده. اما Buttigieg برای رئیس جمهور کارمند به رسمیت شناخته شده است که Buttigieg چرخش در بهداشت و درمان بود تضعیف حقایق در حال پرواز (تولید و تامین می شود RootsAction.org که کاملا مستقل از رسمی ساندرز کمپین).

“Buttigieg است و مدعی است که مدیکر برای همه خواهد کمپرسی مردم از پوشش بهداشتی و محروم کردن آنها از ‘انتخاب'” ما در حال پرواز اشاره کرد. “کسانی که بیمه-صنعت صحبت کردن امتیاز. او عمدا گیج کننده فعلی ‘انتخاب’ از درنده برای سود بیمه طرح با اصل کامل انتخاب ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که افزایش مدیکر برای همه خواهد ارائه دهد.”

ظاهرا برای Buttigieg کمپین چنین راستگو کلمات خطرناک هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im