چرا حزب دموکرات باید حمایت اسکندریه Ocasio-کورتز

پس از سه شنبه است و روشن است که محرومیت برخی کاملا غیر منتظره و توسعه و دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد جو بایدن. و در دو هفته گذشته شده است وجود دارد فوق العاده ای نمایش عمومی از وحدت سیاسی در پشت بایدن کمپین با برنی ساندرز پس از آن باراک اوباما و سپس الیزابت وارن صدور full-بویژه تاییدیه. درخواست تجدید نظر به حزب وحدت در مواجهه با بحران دوقلو از Covid-19 و مغلوب ساختن پیشی جستن است واقعی و قانع کننده است. وحدت نیاز به مستحکم در هفته ها و ماه آمده است.

در همان زمان وجود دارد در ادامه به بحث در مورد که تا چه حد به سمت چپ بایدن کمپین باید فشرده و تا چه حد بایدن باید حرکت یک عمل تعادل بین چپ و مرکز اگر او برای پیروزی در ماه نوامبر. این بحث مشروع است و آن وقت در سایر رهبران حزب “میانه رو” و “مترقی” بال به کار کردن موثر سازش است که قادر به حفظ حزب وحدت در نوامبر و فراتر از آن.

بایدن قطعا نمی تواند در آغوش هر یک از سیاست های تنظیمات. اما او باید او را در آغوش, چرا که به او آنچه او انجام آنچه او می تواند به مبارزات انتخاباتی و آنچه او نماد یک نسل جدید از مترقی رهبری قادر به حرکت حزب رو به جلو است.

من باور دارم که محدودیت وجود دارد به چه سمت چپ بایدن می تواند انتظار می رود به حرکت می کند.

من نیز بر این باورند که ضروری است برای او فشرده می شود برای تست این محدودیت.

حتی مهم تر برای او به وضوح مخالفت با حرکت به سمت راست که می تواند به تولید ایمان بد در حزب و تضعیف وحدت است که به نام وحدت است که تحویل داده شده توسط رهبران مترقی است و باید متقابلا با تمام رهبران.

یک چنین حرکت به سمت راست است تلاش میشل Caruso-Cabrera به شکست اسکندریه Ocasio-کورتز در نیویورک ژوئن 23 اولیه و در نتیجه برای اجرا به حزب دموکرات نامزد برای نیویورک 14 کنگره منطقه.

این حرکت وحشتناک است و باید آن را به مخالف توسط مسئول رهبران دموکرات برای مربوط به سه دلیل: به دلیل تلاش برای “اولیه” AOC است بدبینانه به دلیل آن تضعیف وحدت مهم است که در حال حاضر بیش از همیشه و به دلیل AOC استثنایی جوان رهبر سیاسی.

تصمیم او در این هفته به تنها خانه دموکرات برای رای دادن علیه جمهوری خواه سنا گردد محرک لایحه است که انتقاد با مخالفان هیچ کدام بیشتر با صدای بلند از Caruso-Cabrera خودش. اما حزب دموکرات است و نه یک لنینیست سازمان که خواستار تسلیم به اراده رهبر-اجرا اکثریت. و AOC تصمیم—همراه با پرشور و بیان توضیح این تصمیم– این است که بیشتر یک مثال از نقش مهم او در حزب در خانه و در زندگی عمومی به عنوان یک منتقد از اولویت های جمهوری خواه و مدافع عدالت که آرا با حزب خود را هنگامی که آن را می شمارد بلکه dissents زمانی که یک صدای مخالف شمارش بیشتر (با توجه به Marketplace, AOC دارای رای دادند با دموکرات ها 95.2 درصد از زمان).

کاروسو-Cabrera یکی از بسیاری از به دنبال سرنگون AOC. اما او به نظر می رسد به خوبی تامین می شود و دوام اولیه رقبا. و او نامزدی به نظر می رسد انگیزه به خصوص بدبینانه تلاش برای شکست هر دو AOC و آنچه او نشان دهنده—مترقی جناح از حزب دموکرات است. به عنوان فوق العاده قطعه های اخیر در رهگیری اشاره Caruso-Cabrera اخیر سابق-جمهوری خواه بهترین و شناخته شده به عنوان یک CNBC کسب و کار روزنامه نگار و نویسنده از سال 2010 کتاب شما می دانید من راست: بیشتر رفاه دولت کمتر.

این کتاب یک مانیفست رایگان-بازار آزادی. در اینجا این است که چگونه جناح راست موسسه Cato در توصیف این کتاب در معرفی 2010 فروم در موسسه در آن Caruso-Cabrera آغاز شد با تشکر از پدر و مادر او Wellesley College و میلتون فریدمن به عنوان “سه نفر بیشترین تاثیر را در زندگی من”:

“به CNBC کسب و کار خبرنگار میشل Caruso‐Cabrera از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات هستند که برای دولت هزینه را افزایش می دهد و بیش از حد اجتماعی دخالت بیش از 10 سال گذشته — خفه کسب و کار و فلج کننده اقتصاد در حالی که رها کردن همه کسانی که معتقدند دولت باید اقامت در خارج از زندگی خصوصی و pocketbooks. و انتقاد او نیز گسترش به خانه اش رشته — فرصت طلب به رسانه ها و صاحب نظران است که بهره برداری از مسائل مربوط به پرورش مخاطبان در حالی که promulgating شخصی ایدئولوژی است. در حال گسترش در این مورد در کتاب جدید خود, شما می دانید که من حق هستم Caruso‐Cabrera با استفاده از استثنایی کسب و کار و اخبار تجربه در همکاری با تعهد مالی محافظه کاری دولت محدود و مسئولیت شخصی برای تجزیه و تحلیل طیف گسترده ای از مسائل حیاتی است. . . . “

کاروسو-Cabrera به عنوان رهگیری گزارش شده است تامین می شود “بیش از چهار ده سرمایه گذاری صنعت حرفه ای از جمله چند برجسته سهام خصوصی مدیران و بانکداران سرمایه گذاری.” او نیز از حمایت آمریکا اتاق بازرگانی به تازگی به عنوان توضیح داده شده توسط اعضای ارشد و استراتژیست سیاسی: “میشل یکی از شایسته ترین و صالح نامزد ما ملاقات با این چرخه. او مهارت های ارتباطی در شغل و رشد اقتصادی را روشن ایجاد کنتراست با AOC. ما با استفاده از برنامه ریزی های ما در شبکه ملی برای دریافت منابع مالی برای برنده شدن در این مسابقه است.”

کاروسو-Cabrera حق دارد به اجرا در اولیه برای سرنگون وقت به عنوان AOC خودش را تنها دو سال پیش. اما او باید به شدت مخالف هر حزب دموکرات است که جدی در مورد اهمیت حزب وحدت و متعهد به گسترش حزب را پایه حرکت رو به جلو.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

این یک چیز است برای وال استریت اهدا کنندگان به یک محافظه کار شورشیان. آن چیز دیگری است مسئول سیاسی رهبران حزب دموکرات استقرار به حمایت و یا حتی صرفا خوش آمدید این.

حزب دموکرات شده است متکی بزرگ-بلیط اهدا کنندگان. بایدن حتی ممکن است نیاز به قرعه کشی در برخی از همین شبکه های هستند که به وضوح حمایت Caruso-Cabrera. این ممکن است مورد بوده است تا به حال ساندرز یا وارن برنده نامزدی. اما نه بود و هر دو باید مورد حمایت بایدن. بایدن نمی خواهد یک شبه تبدیل به یک چپ. اما او در حال حاضر باید مسئولیت را به عنوان رهبر حزب دموکرات برای راه رفتن صحبت از حزب وحدت و ایستاده در پشت هر یک از دموکرات اعضای سنا و مجلس برای انتخابات مجدد از جمله AOC و دیگر اعضای “تیم ملی.”

AOC ترکیبی از فکری حدت اخلاقی شور و شوق و انرژی و جاذبه در راه است که واقعا فوق العاده است.

این Caruso-Cabrera کمپین نماد آنچه که فعالان چپ را بلند می ترسید که حزب دموکرات است که در پایین یک مهمانی شرکت مدیون به منافع مالی و ناشنوا و نابینا به ارزش های مترقی. بعلاوه او نامزدی طراحی شده است برای دامن زدن به بخش دقیقا در همان لحظه ای که وحدت در حال اعلام کرد.

AOC از سوی دیگر نماد صداقت و شجاعت سیاسی و اعتقادات و نوع پرشور egalitarianism که حزب دموکرات باید تغذیه آن است که اگر به آینده است.

AOC همچنان به صفحه نمایش قابل توجه مسئولیت سیاسی در موقعیت او طول می کشد و در راه است که او آنها را می گیرد (نگاه کنید به اینجا, اینجا, اینجا و اینجا). او واقعا به رشد کرده و موقعیت خود را به عنوان یک نماینده کنگره. و در حالی که او همچنان به عنوان یک حامل استاندارد از مترقی چپ او نیز ثابت ماهر در ساختمان پل شده است و به خصوص درک مورد نیاز را از صمیم قلب حمایت دموکراتیک تلاش برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و Trumpism.

اخیر سیاسی مقاله ایجاد جنجال زیادی با آن تیتر: “‘جدید’ AOC تقسیم باقی مانده است.” AOC به سرعت پاسخ داد که او نه “نقل مکان کرد و به سمت راست” شده است و سازگار در موقعیت. حق با او بود را انجام داده اند. این مقاله را تیتر می کند زیانی به خود قطعه خود را گزارش. در همان زمان چه مقاله خود روشن می سازد این است که AOC است ظریف سیاستمدار است که درک اهمیت حزب وحدت در این لحظه. او دور خودش از برخی از بلند پروازانه تر موقعیت ساندرز کمپین که آن را عاقلانه به نظر می رسید برای او به انجام این کار. (در حالی که امتناع از رد گم کردن در تعهد خود را به مدیکر برای همه, او اذعان کرده است که آن را زمان برای ساخت حمایت های قانونی برای این است که سازش خواهد بود لازم است). او دور خودش از برخی از عدالت دموکرات تلاش برای “اولیه” وقت آمریکا چرا که او می داند که چگونه بی فایده و تفرقه چنین مسابقات می تواند در حال حاضر. او در مقابل دامن زدن به نفاق در درون حزب و حتی او به عنوان پشتیبانی از سالم بحث است. در همان زمان او نیز بسیار روشن است که حزب دموکرات رهبری هنوز راه برای رفتن در آن است که اگر به کسب مشتاق حمایت از این حوزه که او صحبت می کند. (او توسعه این تم ها با ظرافت در اخیر نیویورک تایمز مصاحبه.) این هفته او همچنین اظهار داشت: بسیار واضح است که او با پشتیبانی از بایدن نامزدی و رای دادن برای او در پاییز و حتی به عنوان او شجاعانه عقیده داشت از خانه دموکراتیک رهبری در بسته محرک.

به عنوان بسیاری از مفسران اشاره کرده اند پس از “موج آبی” از نوامبر 2018 در حالی که پیروزی از AOC و او را “تیم ملی” همکاران نماد رشد درخواست تجدید نظر از هزاره چپ بسیاری از کرسی مجلس بدبختانه توسط دموکرات ها رفت و موفق به کسب شده توسط نامزدهای میانه.

AOC است نه خود خانه معمولی دموکرات: او بسیار پیشرفته تر از بسیاری از رای دهندگان دموکرات و او یک راه طولانی از نمایندگی مترقی اجماع در حزب دموکرات است.

اما او نیز معمولی نیست در یکی دیگر از راه: او ترکیبی از فکری حدت اخلاقی شور و شوق و انرژی و جاذبه در راه است که واقعا فوق العاده است. او ممکن است قادر به برنده شدن در یک کنگره صندلی در ایندیانا است. اما او برنده بزرگ در او ملکه-منطقه برانکس و او به خدمت در کنگره با تمایز و ایستاده تعهدات که در آن او زد در خدمت او منطقه و بسیج رای دهندگان فراتر از منطقه خود. در واقع او تقریبا به تنهایی انجام ساندرز مبارزات انتخاباتی در حالی که ساندرز در واشنگتن در طول استیضاح محاکمه.

یا نه AOC نشان دهنده “آینده” از حزب دموکرات او به وضوح نشان دهنده بخش مهمی از آینده خود را اگر آن را به آینده.

اگر دموکراتیک رهبری جدی است در مورد متحد بال حزب قاطع نوامبر پیروزی, سپس آن را باید تشخیص دهد که AOC لازم است بخشی از این تلاش است. بایدن قطعا نمی تواند در آغوش هر یک از سیاست های تنظیمات. اما او باید او را در آغوش, چرا که به او آنچه او انجام آنچه او می تواند به مبارزات انتخاباتی و آنچه او نماد یک نسل جدید از مترقی رهبری قادر به حرکت حزب رو به جلو است. در واقع این امر می تواند یک حرکت درخشان اگر او به واقع تایید او در حال حاضر. کمی وجود دارد حرکت نزولی و صعودی به چنین حرکت می کند. آن است که شاید ساده ترین راه برای بایدن برای اثبات به کسانی که ساندرز هواداران هنوز هم مطمئن نیستید در مورد او که او جدی در مورد درگیر شدن ایده های مترقی و متحد حزب.

و چنین وحدت مطمئنا مورد نیاز اگر دموکرات ها برای پیروزی در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im