چرا آخرین قسمت از “جنگ های کلون’ چپ من شکسته

“جنگ ستارگان: جنگ های کلون” را منتشر کرد جدیدترین قسمت در صبح روز جمعه و آن یکی که پیش بینی شده برای یک مدت زمان طولانی برای آن شامل سفارش 66 — اجرای Jedi Knights — و حوادث “انتقام از Sith.”

آن را ایمن می گویند “در هم شکسته” است مناسب عنوان برای این قسمت.

“خرد” آغاز می شود که در آن آخرین قسمت “فانتوم شاگرد” به سمت چپ خاموش. Ahsoka و Mandalorians در حال تمیز کردن Mandalore پس از یک نبرد شدید بین ارتش بزرگ جمهوری و چکش زدن یا کوبیدن است Mandalorian ارتش. به زودی Ahsoka تخته کشتی و سر به Coruscant به صحبت با او استاد Anakin Skywalker.

همه چیز مارپیچی خارج از کنترل وجود دارد. Ahsoka می آموزد چیزی را اشتباه رفته است با استاد اسکای واکر. چیزی تاریک همچنان بیش از صدراعظم Palpatine. کلون Troopers که Ahsoka شناخته شده و دوست داشتنی از جمله کاپیتان رکس به نوبه خود او را در یک ضربان قلب.

سفارش 66 — منظور اجرایی صادر شده توسط صدراعظم Palpatine برای از بین بردن جدی — آغاز می شود.

این قسمت تا به حال بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره به عنوان آن است. ما شناخته شده برای نزدیک به یک دهه است که پایان “جنگ های کلون” خواهد بود (امیدوارم) منجر به آغاز “جنگ ستارگان: انتقام از Sith.” در حال حاضر ما در حال دیدن این قسمت همگام با فیلم است. هفته گذشته قسمت اطراف محاصره Mandalore که صورت گرفت در حدود همان زمان که Anakin Skywalker نجات Palpatine از تعداد Dooku در “انتقام از Sith.”

در حال حاضر ما شاهد آن دوباره. به عنوان Ahsoka خیره در فضای سرنشین کشتی خود را, او را با ضربه موجی از نیروی انرژی است که باعث می شود او از شنیدن این وقایع در اطراف اسکای واکر Mace Windu و Palpatine. او می شنود صدای Mace Windu جیغ پس از بازوی خرد کردن Palpatine فریاد از “قدرت نامحدود” و Anakin درخواست “من چه کرده ام؟” همه این وقایع بازی کردن بر روی صفحه نمایش در “انتقام از Sith.” ما از شنیدن echos از آنها را در اینجا.

برای مدت زمان طولانی “کلون” به احساس مانند یک پسر عموی دور به “جنگ ستارگان” جهان. این شخصیت از فیلم است. اما آن را واقعا و همزمان با لحظه های ما می بینیم در این فیلم. آن را همیشه احساس مرتبط اما هرگز به طور کامل متصل است.

که با تغییر “را درهم شکسته است.” برای اولین بار پس از من به تماشای نشان می دهد یک “کلون” قسمت من انداخت و حق را به “جنگ ستارگان” جهان. در آن همه چیز واقعی به من. تراژدی غم و دل شکستگی از “انتقام از Sith” بسته بندی شده بود به این قسمت. آن را بسیار واقعی در حال حاضر. این نشان می دهد که دیگر پسر عموی دور به “جنگ ستارگان است.” این بیشتر از یک خواهر یا یک همراه و همدم داستان.

مشاهده “انتقام از Sith” هرگز خواهد بود که دوباره همان. زمانی که من به تماشای آن من فکر می کنم تنها چیزی است که اتفاق می افتد در طول محاصره Mandalore و چه اتفاقی می افتد به Ahsoka در این قسمت. این سه قسمت از “جنگ های کلون” و “انتقام از Sith” فیلم می شود با هم. من استدلال می کنند این چند قسمت باید منتشر شود در یک بسته نرم افزاری جداگانه مشاهده می شود بین “جنگ ستارگان: حمله کلونها” و “انتقام از Sith.”

برای بسیاری از “کلون” ممکن است به نظر می رسد احمقانه به کارتون با “جنگ ستارگان” شخصیت. اما این آخرین قسمت به من ثابت کرد که ارتباط بین این فیلم و این نشان می دهد متحرک واقعی هستند. و دلخراش بود برای دیدن این همه بازی کردن.

این معلوم نیست چه قسمت بعدی برگزار خواهد شد. ما می دانیم Ahsoka دور می شود به ایمنی پس از او به نظر می رسد در “Star Wars Rebels.” اما هر گونه رویارویی نهایی با Anakin Skywalker — که در حال حاضر شناخته شده است به عنوان Darth Vader در جدول زمانی — به اندازه کافی خواهد بود برای تکمیل سفر Ahsoka و پایان این خواهر داستان با یک نتیجه حماسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de