دادگاه عالی صادر شده در روز چهارشنبه یک سری از مهم و حیاتی نظرات حفاظت از آزادی مذهبی. تنها یکی از آنها, اما, اشاره کتاب از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

مورد بانوی ما از گوادالوپ مدرسه v. Morrissey-Berru, یک 7-2 تصمیم به قلم عدالت ساموئل Alito. این مراکز در این سوال که آیا معلمان در یک مدرسه کاتولیک در دادگاه تعریف “وزرا استثنا” است که یک carveout از برخی از حقوق مدنی و nondiscrimination قوانین. وزرا استثنا در دادگاه برگزار شد و در آن تصمیم گیری می کند و در واقع درخواست به “کلید” کارکنان در سازمان های مذهبی فراتر از فقط شبان و وزیران. این ممکن است شامل به عنوان مثال معلمان در نهادهای مذهبی.

تاکید به نقش معلمان در عرض دین Alito با اشاره به راه است که در آن آموزش و یادگیری نفوذ مبتنی بر ایمان و علم است ، مرجع کلیسای کاتولیک و یهودیت پروتستان اسلام و ظهور روز هفتم کلیسای Alito اشاره می کند که “کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران دارای یک سنت طولانی مدت از آموزش های مذهبی با ریشه در آیات داده شده به جوزف اسمیت. دیدن دکترین و میثاق از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران §93:36.”

بسیاری از قدیسان را تشخیص دهد کتاب مقدس مرجع به عنوان یکی از دانشگاه بریگهم جوان غیر رسمی شعارها: “جلال خدا است و هوش و یا به عبارت دیگر نور و حقیقت است.” این البته اولین بار نیست کلیسا نام یا آموزه های خود شده اند ذکر شده در بالا دادگاه استدلال است.

دانشمندان حقوقی اشاره می کنند که مبانی اولیه از قانون آزادی مذهبی در آمریکا از هیچ کمتر از 12 دیوان عالی کشور در موارد مربوط به روز دوم سنت چند همسری در طول 15 سال دوره در اواخر 1800s.

اما فراتر از این در اوایل تصمیمات مؤمن و مذهبی مؤمنان از همه راه راه ساخته شده اند ضروری کمک به تامین حقوق مذهبی و تعریف خطوط آنها در قانون است. از باپتیست وزیر که به دنبال یک نماینده به دولت خود را قانون اساسی کنوانسیون در McDaniel v. پتy به کارگر که حاضر به کار در روز سبت در Sherbert v. Verner; از خواهران های کمی از فقیر و مسیحی کیک بیکر به مسلمان اهل بیت در Holt v. هابز که مورد نظر خود را به نگه داشتن ریش; از شاهدان یهوه آورده است که به معنای واقعی کلمه ده ها تن از موارد قبل از دادگاه عالی در اواسط قرن 20 به محدود مدارس بودند که بخشی از روز چهارشنبه تصمیم گیری این و بسیاری دیگر از مؤمن و مؤمنان را همچنان به شکل عمومی ما سفارش برای بهتر.

در حالی که دلایل قانونی به مراقب باشید در مورد اختلاط دین و سیاست و یا نقض مهم مرزهای بین کلیسا و دولت, کسانی که می گویند مذهبی باید به سادگی عقب نشینی از این میدان باید در نظر بگیرید در ادامه مشارکت شهروندان با الهام از خدای خود و وجدان خود.

در بخشی از این است که چرا قانون اساسی را فراهم می کند منحصر به فرد متمم اول قانون اساسی برای حمایت از ایمان است.

نوشتن نظر اکثریت در روز گذشته نظر در بانوی ما از گوادالوپ مدرسه v. Morrissey-Berru عدالت Alito تأکید چگونه قانون اساسی محافظت “حق کلیساها و دیگر نهادهای مذهبی برای تصمیم گیری مهم “ایمان و دکترین’ بدون دخالت دولت.” چنین حمایت های حمل ضمنی “استقلال با توجه به مدیریت داخلی تصمیم گیری است که ضروری است به موسسه مرکزی ماموریت است.”

این آزادی و فضا اجازه می دهد مبتنی بر ایمان موسسات و افراد به شکوفا. این اجازه می دهد تا مردم را از ایمان به دنبال کردن و کمک بیشتر نور و حقیقت به دنبال جلال خدا.

Hal بوید یک دانشیار حقوق خانواده و سیاست در دانشگاه بریگهم جوان از خانواده و زندگی یک شخص از Wheatley نهاد. او نمایش خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im