سالت لیک سیتی — شما می توانید اضافه سابق BYU و دریاچه نمک زنبور عسل, نه به ذکر است زمان لس آنجلس فرشتگان “امداد پارچ, Taylor Cole به لیست کسانی که ناراضی با لیگ اصلی بیس بال را از دست داده و هوستون آستروس’ تقلب و رسوایی.

کول اخیر اتحادیه عمده به صحبت کردن در زیر مصاحبه ای که انجام شد با شرکت سابق Astros مدیر کل AJ Hinch.

در آن Hinch تلاش برای پاسخ به برخی از سوالات هنوز هم خواسته بودن در مورد Astros از جمله این اتهام که آنها به تن buzzers که استفاده شد هشدار هوستون batters در مورد آینده زمین از مخالفان.

Hinch پاسخ و یا عدم آن در سمت چپ کول irked و هل دادن برای MLB برای انجام تحقیقات بیشتر.

“من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چرا زمانی که خواسته در مورد اینکه آیا این تیم استفاده می شود ، buzzers در طول این فصل است که او جواب نداد با یک برش روشن بدون” کول خود نوشت Instagram. “به جای او به ذکر است که لیگ اصلی بیس بال انجام تحقیقات و هیچ چیزی یافت نشد. من معتقدم MLB نیاز بیشتری به رسیدگی به buzzers.”

کول می رود به دولت است که هر بازیکن با او صحبت کرده است معتقد است با آستروس در واقع استفاده buzzers.

کول پست در تمامیت آن می تواند در بر داشت زیر.

لینک های دیگر

لیکرز فن می گوید Kyle Kuzma سیار بدون نگاه به سبد خرید در برابر خورشید ‘شده باید کوبه’ (PopCulture)

نگاهی به Utes’ 2020 NFL ترکیب مدعوین (Yahoo Sports)

آریزونا انتقال الکس Barcello در حال حاضر نخبگان تیرانداز در BYU (SBNation)

و در نهایت…

سابق یوتا جاز ستاره Deron Williams تا به حال برخی از سرگرم کننده سه شنبه شب در مادر آلما. ویلیامز در Champaign, Illinois برای مبارزه با Illini کنفرانس بازی برابر Michigan State Spartans. این مسابقه بود گردن و گردن در طول و 20 ثانیه باقی مانده و Illini انتهایی 68-67 ایلینوی دانشجوی سال اول کوفی کککبورن فرستاده شد به خط پرتاب آزاد با شانس به این تیم در خانه منجر شود. این جایی است که ویلیامز در آمد.

با وجود shimmying ایلینوی کاهش یافت و به ایالت میشیگان با نمره 70-69 قربانیان در آخرین بازی دوم برنده غوطه دادن توسط خاویر Tillman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su