چرا این عمده ‘When Calls the Heart’ شخصیت سمت چپ نشان می دهد

“هنگامی که تماس های قلب” تا به حال برخی از گردش مالی بالا در طول چند فصل اخیر. برای یک, Lori Loughlin که شهردار ابیگیل استانتون از کار اخراج شد نشان می دهد بیش از کالج پذیرش رسوایی.

اما پس از Daniel Lissing که بازی جک تورنتون در سمت چپ نشان می دهد با شخصیت او درگذشت.

چرا Daniel Lissing ترک ‘When Calls the Heart’ پس از فصل 5?

  • Lissing به تازگی میزبان یک Facebook Live, که در آن او توضیح داد که چرا او به سمت چپ نشان می دهد با توجه به سرگرمی امشب.
  • Lissing گفت: “این خنده دار است راه جهان کار می کند. اگر من تا به حال باقی ماند نشان می دهد و شده است وجود دارد در طول فصل 6 و شات و همه آن نوع از مسائل پس از آن من را ملاقات کرده اید (من نامزد) نادیا می دانید ؟ و من نمی تواند ازدواج کرده و من نمی خواهد در این محل در زندگی من جایی که من احساس می کنم واقعا در خط با آنچه که من به معنای انجام کار شخصی و حرفه ای بنابراین هیچ تاسف. همه در همه ، چگونه می توانم در من نگاه همسر آینده و بگو من باید تو ماند بر این کار؟’ او زندگی من, شما می دانید ؟ که زندگی شخصی من و که نمایی برای من مهم تر از یک شغل است.”
  • Lissing گفت: “شرایطی به وجود آمد برای من که در آن من نیاز به ترک ‘When Calls the Heart’ به دلایلی که برای من خیلی شخصی من رفت به مشخصه و آنها چیزی جز حمایت از من. من به دختران و آنها چیزی جز حمایت از من.”

چه اتفاقی افتاد به جک Thornton?

  • در نشان دادن Thornton رفت و در یک ماموریت با برخی از نیروهای که در آن او در یک زمین لغزش. او نوشت همسرش الیزابت (ارین کراکوف) یک نامه که توضیح داد که چرا او رفت و در یک ماموریت با توجه به خانه داری خوب.

چه موقع “هنگامی که تماس های قلب’ فصل 7 شروع کنم ؟

  • فصل جدید برای نشان دادن شروع و در روز یکشنبه, فوریه. 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de