چرا تورنتو یک قطعه از رئیس جمهور بالارد قلب

TORONTO, Ontario — به عنوان رئیس جمهور M. راسل بالارد پا به سرد و مرطوب تورنتو باد جمعه شب افکار خود را از گذشته تحت الشعاع حاضر.

“چه مبلغان را در یک شب مثل این ؟” او گفت:. “از کجا که آنها اگر آنها لازم نیست که یک وقت؟”

از آن شده است بیش از 40 سال پس از این اقدام رئیس جمهور از حد نصاب از دوازده رسولان نظارت کار تبلیغی در این بخش از کانادا. اما در میان زمستان عناصر او است که همیشه آگاه از بزرگان جوان و خواهران شاغل در منطقه — که در آن او زندگی با همسر خواهر باربارا بالارد و فرزندان خود را از سال 1974 تا 1977.

در آن زمان محلی از اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران می گویند قلب خود را “در هم تنیده برای همیشه” با Ballards. آن زمان رئیس بالارد گفت که “پر از خنده و اشک و فوق العاده تجربیات معنوی.”

رئیس جمهور بالارد بازگشت به تورنتو در تاریخ 6 مارس به رفتار, رهبری, عضو و مبلغ جلسات و ملاقات با دوستان قدیمی. تورنتو, او به آنها گفت که برای همیشه بافته شده به تار و پود زندگی خود را.

President M. Russell Ballard, acting president of the Quorum of the Twelve Apostles, has dinner with old friends at the Brampton Stake Center in Brampton, Ontario, Canada, March 6, 2020.
رئیس جمهور M. راسل بالارد اقدام رئیس جمهور از حد نصاب از دوازده رسولان است شام با دوستان قدیمی در برامپتون سهام مرکز در برامپتون انتاریو, کانادا, 6 مارس سال 2020 است. اعتبار: Hyungwon Kang برای Deseret News

در طول شام برگزار شده در برامپتون انتاریو سهام, مرکز این منطقه پیشکسوت در مورد صحبت رئیس جمهور بالارد — که آنها می گویند همیشه آخرین به ترک ساختمان کلیسا صرف ساعت در جاده کمک به مبلغان و خدمت به اعضای بزرگ در جغرافیای مناطق و ترس به صحبت کردن با کسانی که او را ملاقات در مورد کلیسای عیسی مسیح است.

“تمایل خود را به انجام آنچه خداوند می خواست او را به انجام” گفت: مالکوم وارنر که در خدمت به عنوان یک رئیس جمهور سهام در طول سال رئیس جمهور بالارد بود ماموریت رئیس جمهور.

مایکل finnigan می یک اسقف و سهام ریاست جمهوری عضو در اواسط دهه 1970 و در حال حاضر ایلخانی از برامپتون انتاریو سهام گفت: رئیس جمهور بالارد زمان به عنوان یک ماموریت رئیس جمهور “بود که فقط در یک رویداد در زندگی خود.”

“او به طور مداوم درگیر شده است و از زمان او ماموریت رئیس جمهور در اینجا” finnigan می گفت.

President M. Russell Ballard, acting president of the Quorum of the Twelve Apostles, shares laugh with Bruce Smith upon meeting at the Brampton Stake Center in Brampton, Ontario, Canada, March 6, 2020.
رئیس جمهور M. راسل بالارد اقدام رئیس جمهور از حد نصاب از دوازده رسولان سهام خنده با بروس اسمیت پس از جلسه در برامپتون سهام مرکز در برامپتون انتاریو, کانادا, 6 مارس سال 2020 است. اعتبار: Hyungwon Kang برای Deseret News

اولین روز دوم سنت meetinghouse در شرق کانادا اختصاص داده شده بود در سال 1939 در تورنتو که در آن برای اولین بار سهام برگزار شد و در سال 1960. امروز وجود دارد و نه سهام دو منطقه 53,000 عضو و یک معبد در انتاریو است. دو نفر از کسانی که ریسک ایجاد شد در اواسط دهه 1970 در طول زمان رئیس جمهور بالارد به عنوان ماموریت رئیس جمهور.

“این بسیار جذاب زمان” گفت: finnigan می. “مردم درگیر در کار است. [رئیس جمهور بالارد] بود بدون شک در جبهه پیشرو در ساخت کار مبلغ یک بخش بسیار مهم از پادشاهی اینجا. او با آن مصرف. او کمک به دیگران مشغول در آن فقط توسط مثال خود را.”

Finnigan می گفت: رئیس جمهور بالارد بود “بسیار شلوغ زور” به عنوان ماموریت رئیس جمهور.

او به خاطر یک شب پس از مدت کوتاهی او به عنوان یک اسقف جدید در تورنتو زمانی که رئیس جمهور بالارد متوقف شد و در اواخر شب اسقفان نشست. Finnigan می گفت: رئیس جمهور بالارد گفت: مردان برای رفتن به صفحه اصلی و نتیجه گیری جلسات آتی با 10 p. m.

President M. Russell Ballard, acting president of the Quorum of the Twelve Apostles, has dinner with old friends as Michael Finnigan addresses the dinner audience at the Brampton Stake Center in Brampton, Ontario, Canada, March 6, 2020.
رئیس جمهور M. راسل بالارد اقدام رئیس جمهور از حد نصاب از دوازده رسولان است شام با دوستان قدیمی به عنوان مایکل finnigan می آدرس شام مخاطبان در برامپتون سهام مرکز در برامپتون انتاریو, کانادا, 6 مارس سال 2020 است. اعتبار: Hyungwon Kang برای Deseret News

موریس Regimbal پیوست کلیسا در جولای 6, 1974 — یک روز پس از رئیس جمهور بالارد وارد تورنتو در جولای 5. رئیس جمهور بالارد با حضور غسل تعمید.

“ما همیشه می آیند و دور الهام گرفته و سوگند و تقویت شده با سیل خاطرات آمده است که گفت:” finnigan می. “ما دوستان. همه مردم اینجا امشب احساس به همان شیوه.”

رئیس جمهور بالارد همچنین به یاد می آورد خاطرات او خطاب به دوستان خود ضمن تشکر از آنها “برای آموزش من است.”

او صحبت از خواهر بالارد که درگذشت Oct. 1, 2018. “اگر او در اینجا او به شما خواهد گفت که چقدر او شما را دوست داشت و چه عزیز تجربه آن را به زندگی در میان شما” گفت: رئیس جمهور بالارد.

بسیار تغییر کرده است در چهار و نیم دهه پس از او زندگی می کردند در تورنتو او اضافه شده است. جهان پر سر و صدا و شلوغ است و سخت را برای مردم برای پیدا کردن زمان آرام.

President M. Russell Ballard, acting president of the Quorum of the Twelve Apostles, greets friends June and Everett Pallin at the Brampton Stake Center in Brampton, Ontario, Canada, March 6, 2020.
رئیس جمهور M. راسل بالارد اقدام رئیس جمهور از حد نصاب از دوازده رسولان استقبال دوستان ژوئن و اورت Pallin در برامپتون سهام مرکز در برامپتون انتاریو, کانادا, 6 مارس سال 2020 است. اعتبار: Hyungwon Kang برای Deseret News

“من نمی دانم وقتی که من ماموریت خود را رئیس جمهور آنچه که من می دانم در حال حاضر,” او گفت:.

پس از های خود را مطمئن شوید که شاهد نجات دهنده عیسی مسیح و مناقصه دوستان خود خداحافظی رئیس بالارد پشت پا به باد سرد انتاریو استان.

“این شده است یک روز خوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net