چرا تهمت رسانه های اجتماعی اجرایی جهت است که نگران کننده عجیب و غریب و خطرناک

روز پنج شنبه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بد آگاه potshot در قانون اساسی ایالات متحده در قالب یک فرمان اجرایی ظاهرا طراحی شده را به رسانه های اجتماعی شرکت ها به رئیس جمهور پاشنه. در واقع منظور رئیس هدف این است که برای تسکین رئیس جمهور نفس است. رئیس آن اثر باید به منظور جلب توجه ما به دور از آوردن پاسخگویی واقعی به شرکت هایی که نقض حقوق مدنی ما و آسیب دیده ما دموکراسی است.

صادر شده در پاسخ به توییتر اضافه خفیف چک حقیقت به چند رئیس جمهور توييتها حاوی اطلاعات غلط در مورد, رای گیری, منظور برخی از مسائل ولرم (و قانون اساسی مشکوک) بخشنامه به سازمان های فدرال. وزارت بازرگانی است وظیفه دادخواست کمیسیون ارتباطات فدرال برای rulemaking برخورد با چقدر ایمنی سیستم عامل باید زمانی که آنها را به مطالب-اعتدال تصمیم گیری. شکایت در مورد سیاسی هدف در حال هدایت به کمیسیون تجارت فدرال. آژانس های فدرال خواسته به بررسی رسانه های اجتماعی خود را هزینه تبلیغات. اما گوشت سفارش hot-headed لفاظی در مورد متمم اول قانون اساسی طراحی شده برای تماس با انتقاد از پایین در کسانی که رئیس جمهور معتقد است در حال دشمنان خود را.

“همه صدا و خشم اطراف این منظور باید ما را ترک بیش از حد تقسیم شده و برای رفع برخی از messes این شرکت ساخته شده اند به طور کامل جدا از آن.”سفارش موجب سراسیمگی از بحث در اطراف چه رابطه اینترنت, سیستم عامل, باید به آزادی بیان و برخی از این مباحث با ارزش هستند. اما همه صدا و خشم اطراف این منظور باید ما را ترک بیش از حد تقسیم شده و برای رفع برخی از messes این شرکت ساخته شده اند به طور کامل جدا از آن.

اینترنت عامل تهدید کرده اند ما حقوق مدنی و حریم خصوصی, خفه رقابت و آسیب دیده ما دموکراسی است. آنها نامیده شده است و حتی شکایت کرد برای راه سیستم خود را از تبلیغات هدف قرار دادن محدودیت دسترسی عادلانه به مسکن و اعتبار و اشتغال تصمیم گیری. آنها همچنان اجازه می دهد تا گسترش اطلاعات غلط مربوط به هسته دموکراتیک فعالیت هایی مانند سرشماری و رای گیری از طریق پست. حتی زمانی که آنها در صورت عواقب نقض حریم خصوصی کسانی که عواقب شکست را قابل تغییر است. علاوه بر این فناوری بزرگ سیستم عامل های تحت بررسی برای ضد رقابتی در فعالیت های متعدد فدرال و سازمان های دولتی و توسط کنگره است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

راه حل وجود دارد خارج وجود دارد. کنگره نیاز به تصویب فدرال پایه قانون حفظ حریم خصوصی است که سبب متحده به فکر می کنم خلاقانه در مورد راه حل هایی که برای ساکنان خود را در حالی که ارائه برخی از پایه گارد ریل در مورد چگونه ما اطلاعات خصوصی می تواند و نمی تواند مورد استفاده توسط شرکت های بزرگ. کنگره همچنین باید دستور افشای بیشتر برای تبلیغات سیاسی در اینترنت. FTC باید مورد مداقه قرار بزرگ با تکنولوژی ادغام و ضد رقابتی رفتار خود بیشتر دقت کنید و باید تحمیل عواقب واقعی برای نقض حریم خصوصی ما. روی سیستم عامل خود باید مراحل را به ارائه شفافیت بیشتر در اطراف چگونه محتوا را هدف قرار داده است و آنها نیاز به انجام بیشتر برای محدود کردن اطلاعات غلط در سایت های خود را.

“آنچه واقعا خطرناک در مورد سفارشات مانند این است که آنها را تغذیه غلط نظرات در مورد آنچه در قانون اساسی ایالات متحده است و آنچه در آن می کند در خدمت صرفا یک شگرد سیاسی.”

البته آنچه واقعا خطرناک در مورد سفارشات مانند این است که آنها را تغذیه غلط نظرات در مورد آنچه در قانون اساسی ایالات متحده است و آنچه در آن می کند در خدمت صرفا یک شگرد سیاسی. یک مثال از چند سال پیش بود و به اصطلاح “آزادی مذهبی” فرمان اجرایی که رئیس جمهور بارها و بارها و به دروغ ادعا کرد که لغو این قانون است که نگه می دارد 501©(3)s از درگیر شدن در تعصب. که نظم موجود بسیاری از پرواز لفاظی های طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به یک بخش از رئیس جمهور, پایه, اما همچنان به سوخت سوء تفاهم از آنچه قانون در واقع می گوید و حتی این که آیا آن را در نیروی باقی مانده است. همه در همه ، منظور اجرایی از اوایل مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نیاز است که بدنام “دیوار” ساخته شده در امتداد مرز ایالات متحده با مکزیک یک مثال دیگر صرفا نمایشی اما با این حال آسیب رساندن به سفارش. ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از چگونگی آسیب رساندن به این نوع موضع گیری است که به سادگی به دلیل آن به نظر می رسد اتفاق می افتد اغلب.

ما نیاز به پاسخگویی واقعی برای آسیب های آنلاین سیستم عامل انجام داده اند به حقوق مدنی رقابت و دموکراسی ما—نه بیشتر توخالی و التهابی فصاحت و بلاغت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im