چرا ما نیاز به یک جهانی سبز قرارداد جدید در حال حاضر

اقتصاد جهانی در حال فروپاشی. زمانی که این بیماری همه گیر شروع کارشناسان در صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که ما می بینیم بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. این هفته اعلام کرد که آنها از آن خواهد شد حتی بدتر از آنها فکر می کردند.

این فاجعه می آید را به یک جهان در حال حاضر رو ضبط نابرابری ناامید فقر و رشد بحران آب و هوا. این COVID-19 همه گیر تحت فشار قرار دادند یک متزلزل اقتصاد جهانی بیش از لبه. این لحظه ارائه می دهد یک فرصت نادر به تجدید نظر در مسیری که رهبری ما در اینجا و نمودار یک دوره جدید از: جهانی سبز معامله جدید است.

ما باید تمایل به درمان اقتصاد جهانی به عنوان چیزی طبیعی—فراتر از کنترل ما است.

ما ممکن است درک کنند که فقر همه گیر و نابودی محیط زیست در ایالات متحده اجتناب ناپذیر نیست. وجود برخی قوانین در جایی که به نفع برخی بیش از دیگران است. مردم فقیر هستند چرا که آنها قادر به بلند کردن خود با خود خندیدن. مردم فقیر هستند چرا که دستمزد خیلی کم هستند چون ما نمی سرمایه گذاری در کالاهای عمومی به دلیل ثروتمند بیش از حد قدرتمند هستند.

هیچ جایگزین وجود دارد. به بازسازی اقتصاد جهانی به آماده شدن برای آینده همه گیر برای مقابله با بحران آب و ما هیچ چاره ای: ما نیاز به یک جهانی سبز معامله جدید است.

اما وقتی که می آید به جهان اقتصاد ما را فراموش کرده ام. ما فراموش می کنیم که قوانین وجود دارد که تعیین می کند چگونه از آن همه کار می کند. ما فراموش می کنیم که این قوانین ایجاد شد و نه توسط خدا اما توسط انسان است. ما فراموش می کنیم که می توان آنها را تغییر داد.

قوانین فعلی در واقع به جای جدید. متولد از بحران مالی از سال 1970 این آینه در سطح جهانی چه رونالد ریگان و مارگارت تاچر انجام شد در صفحه اصلی خرد کردن اتحادیه های کارگری کاهش زیست محیطی حمایت و توانمند سازی شرکت های بزرگ.

بانک جهانی و صندوق بین المللی پول وام بی پروا به کشورهای فقیر, بئب آنها را با بدهی و اعمال مقررات زدایی ریاضت و کار سرکوب. موافقت نامه های تجاری مانند بدنام نفتا مجموعه شرکت رایگان برای جستجو جهان برای سود بدون اضافه برای حفاظت از کارگران و یا محیط زیست است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سازمان ملل مجبور شدند به یک رقابتی “مسابقه به پایین” در حقوق و دستمزد و مالیات و مقررات در تلاش برای فریب به شدت نیاز به سرمایه گذاری. شرکت های چند ملیتی شروع به برون سپاری مشاغل به کشورهای با دستمزد پايين و مقررات زیست محیطی سهل انگاری و برون سپاری سود به سایه شبکه ای از پناهگاه های مالیاتی.

سرکوب کارگر قدرت تعمیق نابرابری. نابودی محیط زیست استانداردهای سوخت بحران آب و هوا. دهه بودجه-کاهش چپ همه ما آمادگی برای مقابله با یک بیماری همه گیر. قوانین حاکم بر اقتصاد جهانی نمی شد اجتناب ناپذیر است. آنها عمدی و آنها ما را به جایی که ما امروز.

برای فرار از رکود اقتصادی جهانی و ساخت بیشتر انعطاف پذیر جهان در طرف دیگر ما نیاز به بازنویسی قوانین است. ما نیاز به یک سیستم تجارت قرار می دهد که کارگران و محیط زیست قبل از سود شرکت. ما نیاز به اجرا جهانی طبقه در حقوق و دستمزد قوانین کار و حفاظت محیط زیست. ما باید جهانی هماهنگی برای پایان دادن به معضل از پناهگاه های مالیاتی بدهی برای کشورهای در بحران عظیم جهانی توزیع مجدد.

ما نیاز به یک جهانی سبز معامله جدید است.

این بلند پروازانه دستور کار خواهد بود برای رسیدن به. اما اگر وجود داشت همیشه یک زمان برای تغییر بزرگ است در حال حاضر. آن بود که پس از ویرانی جنگ جهانی دوم است که سازمان ملل متحد متولد شد. آن را از رکود از سال 1970 که آخرین نظم جهانی پدید آمده است. آن است که از یک فاجعه به عنوان عمیق به عنوان COVID-19 که یک دنباله جدید را می توان جعلی.

هنگامی که مارگارت تاچر بود تنظیم جهان در دوره به بحران حاضر او تا به حال یک شعار: “هیچ جایگزین وجود دارد.” برای بیش از حد طولانی ما به آن معتقد بودند.

در حال حاضر وجود دارد دلیلی برای این عبارت به بازگشت به استفاده از: هیچ جایگزین وجود دارد. به بازسازی اقتصاد جهانی به آماده شدن برای آینده همه گیر برای مقابله با بحران آب و ما هیچ چاره ای: ما نیاز به یک جهانی سبز معامله جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>