زن و شوهر متهم پس از کشیدن اسلحه در میشیگان Chipotle پارکینگ

جولای 3 (بی بی سی) — یک زن بود که در فیلم ضبط با اشاره یک تفنگ را در یک زن و دخترش در یک, میشیگان, Chipotle پارکینگ متهم شده است به همراه شوهرش با جرم حمله به یک کلانتر محلی گفت.

Oakland County Sheriff مایک بوچارد گفت: Jillian Wuestenberg, 32, Eric Wuestenberg, 42, هر دو از Clarkston Mich., گرفته شده بودند را بازداشت و پس از یک درگیری که تشدید در رستوران پارکینگ حدود 6 بعد از ظهر در شهرستان شکارچی. آنها هر یک برگزار شد $50,000 باند در شهرستان اوکلند و گفت: به رها کردن سلاح های خود را.

تبلیغات

بوچارد گفت: هر دو Wuestenbergs تا به حال مجوز حمل پنهان شد متهم با استفاده از اسلحه های خود را برای تهدید قربانیان غیر مسلح. اگر محکوم زن و شوهر, صورت, زندان, جملات تا چهار سال است.

بوچارد گفت: Wuestenbergs گذشت خانواده دیگر در ورودی Chipotle و جیلیان ضربه به یکی از قربانیان که ناشی از افزایش فریاد مطابقت.

در پارکینگ اریک Wuestenberg خارج شد او ون و در مواجهه مادر و سه دختر, بوچارد گفت. قربانیان گفت: پلیس اریک Wuestenberg زده یکی از اعضای خانواده با وسیله نقلیه خود را به عنوان او حمایت می شود. فرد نه به طور جدی زخمی شدند. جیلیان Wuestenberg سپس خارج ماشین اشاره a handgun در خانواده

در تصویری که به اشتراک گذاشته شده در توییتر و سپس حذف جیلیان Wuestenberg امتیاز یک تفنگ دستی در دوربین و تکرار “دور دور” در حالی که قربانی می گوید: “او اسلحه من است.” هیچ عکس از کار اخراج شدند و هیچ کس مجروح شد بوچارد گفت.

“پیشنهاد من به دوستان و خانواده” بوچارد گفت: “این است که اگر شما می توانید جلوگیری از یک رویارویی انجام دهید. چیزی است که ارزش افزایش آن را به جایی که کسی صدمه دیده و یا کشته شدند.”

میشیگان بهداشت ، رزماری بایر را محکوم کرد تصویری و گفت آن را “نفرت انگیز به فکر می کنم که برخی در این کشور باید چنین حس خود عدالت و حق” که این ایده از کشیدن یک تفنگ در گزارشی کودک و مادر او خوب است” مطبوعات آزاد دیترویت گزارش شده است.

اریک Wuestenberg بود که به کار گرفته شده توسط اوکلند دانشگاه اخراج شد, برایان Bierley دانشگاه سخنگوی گفت: مطبوعات آزاد.

“ما را دیده اند تصویری و اعتقاد ما بر رفتار او غیر قابل قبول” Bierley گفت. Wuestenberg “ابلاغ شده است که اشتغال خود را فسخ شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>