وحشی مربی بروس Boudreau بود که مربیگری در فینال سال از قرارداد او اخراج شده توسط مدیر کل لایحه Guerin.

این تیم با اعلام این خبر صبح روز جمعه حدود 12 ساعت پس از وحشی را 4-3 در ضربات پنالتی از دست دادن به نیویورک رنجرز در اکسل انرژی مرکز.

یک منبع تایید به پایونیر پرس که دستیار مربی دین Evason جایگزین خواهد شد Boudreau به طور موقت.

“من می خواهم برای تشکر از بروس خود را برای کار سخت و تعهد به مینه سوتا وحشی در طول تصدی خود با سازمان و آرزوی او و خانواده اش بهترین ها را در آینده” گارین گفت: در یک نسخه.

در سه به علاوه فصل در شهرهای دوقلو Boudreau تیم رفت 158-110-35 (.579) ساخت پلی آف دو بار. برای کار خود را Boudreau است 567-302-115 (.634) همچنین صرف زمان با واشنگتن پایتخت و Anaheim Ducks.

حداقل در سطح, زمان حرکت تا حدودی گیج کننده است با توجه به وحشی بازی شده اند بسیار بهتر از دیر است. آنها 4-1-1 بیش از چند هفته گذشته و از صبح روز جمعه تنها سه امتیاز از یک حذفی ممکن اسکله در کنفرانس غرب.

که گفت: پس از انجام معاملات فن های مورد علاقه رو به جلو Jason Zucker در اوایل این هفته Guerin به نظر می رسد با ارسال پیام دیگری با شلیک Boudreau تا به طور ناگهانی.

در ضمن Evason خواهد بود منینگ NHL نیمکت برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. او را استخدام کرد تا به عنوان یک دستیار مربی فصل گذشته توسط سابق مدیر کل پل فنتون.

قبل از پیوستن وحشی او مربی Milwaukee Admirals در لیگ هاکی پیشرو در این تیم به یک رکورد از 242-161-53 (.588).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de