خواهد ABC راه اندازی مجدد ‘از دست رفته’ به زودی ؟ این تهیه کننده فقط نشان داد چیزی جدید

خواهد ABC راه اندازی مجدد آمار نشان می دهد “از دست رفته” در آینده ای نزدیک ؟ بعید به نظر می رسد.

“از دست رفته” تهیه کننده اجرایی ژان Higgins به تازگی گفته ناظر است که او شده است با نزدیک شدن توسط همکاران که شنیده و شایعه از راه اندازی مجدد. اما او سریع به آنها شلیک کردن.

“اگر من می خواهم به انجام ‘از دست رفته’ شما می خواهم اولین کسی باشید که من می خواهم تماس” Higgins به او گفت: همکار. “هیچ هیچ” از دست داده.’ من نمی دانم اگر شما می توانید دوباره آن را انجام دهد. این رعد و برق در یک بطری است. من فکر می کنم آن را خوب خواهد بود اما این امر همیشه نسبت به اول است.”

هیگینز گفت: اصل “از دست رفته” به عنوان خود را جدا سری. بازگشت به جزیره برای هر مطلب ماجراهای نمی خواهد کار به خوبی در دراز مدت, او گفت:.

“آن را به تنهایی ترک. اجازه دهید آن را به آنچه در آن بود. این بود افسانه آن فوق العاده بود. آن بود که من فکر می کنم زندگی در حال تغییر برای تعدادی از مردم” هیگینز گفت.

که گفت: “از دست رفته” showrunner Carlton Cuse امضا قرارداد جدید با ABC در سال 2017 پس از Shonda Rhimes خارج شد برای Netflix بکشد. Cuse ساخته دیدگاه در سال 2018 در مورد امکان “از دست رفته” راه اندازی مجدد, بیش از حد.

Cuse گفته خبرنگار هالیوود “من خوب خواهد بود اگر ABC استخدام کسی که تا به حال یک ایده خوب (به راه اندازی مجدد آن) مربوط به شخصیت های دیگر که رفتن به این جزیره در برخی از نقطه در زمان. من خواهد بود کمتر هیجان زده اگر آنها می خواستند به استفاده از شخصیت های که ما تا به حال در ما نشان می دهد.”

خواهد Cuse درگیر در یک راه اندازی مجدد ،

“من فکر نمی کنم هیچ” او گفت: خبرنگار هالیوود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im