را امریکا اجرا از کاغذ توالت?

سالت لیک سیتی — در حال حاضر آن را به یک تصویر بسیاری از ما دیده می شود و بیش از این که آیا ما در رسانه های اجتماعی خوردها و یا با چشم خود ما: لخت قفسه فروشگاه مواد غذایی که در آن کاغذ توالت غذا یا آب شد plentifully نگردند فقط هفته پیش. برای بسیاری از آن را به یک تصویر است که به نظر می رسد شوم نشان می دهد که وجود دارد کمبود در زمان بحران ملی.

مشکل این است که به خصوص بد در ایالت یوتا است که منجر ملت در سال بیش از سال فروش در فروشگاه های مواد غذایی محلی با توجه به درآمد الگوهای تجزیه و تحلیل توسط Womply یک نرم افزار شرکت با دفاتر در لحی.

“این اعداد نشان می دهد که Utahns در حال غارت فروشنده و سوپر مارکت ها در یک رای نیست که دیده می شود در هر نقطه دیگری در کشور در حال حاضر” نوشت: براد Plothow معاون رئیس جمهور از شرکت های بزرگ بازاریابی و ارتباطات در Womply, در بیانیه ای.

اما این کشور در واقع در معرض خطر در حال اجرا از ملزومات مانند غذا کاغذ توالت و فولاد ماسک صورت? و پس از یک شنبه زلزله ساییده شده اعصاب در سراسر Wasatch مقابل آنچه می تواند به ساکنان انتظار ؟

در حالی که عرضه زنجیره ای برای برخی از محصولات است که قطعا تحت استرس با تولید کنندگان در تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا ترس افراد بر اساس عادات خرید ممکن است به تشدید این مشکل گفت: پل Sheard ارشد همکار در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه.

“آن را تبدیل به یک پیشگویی” گفت: Sheard. “اگر مردم نگران هستند که قفسه ها را تبدیل به خالی آنها تبدیل خواهد شد خالی است.”

Employees work at the Associated Foods Stores distribution warehouse in Farr West, Weber County, on Tuesday, March 17, 2020.
کار کارمندان در ارتباط فروشگاه های مواد غذایی توزیع و انبار در Farr West وبر شهرستان در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.
کریستین مورفی, Deseret News

هیچ کاغذ توالت در قفسه

برخی از مردم ممکن است در جوراب زنانه ساقه بلند در لوازم چرا که آنها می ترسند که اختلال در تجارت با چین و یا کشورهای دیگر می تواند تولید کمبود در ایالات متحده آمریکا — یک پدیده ایجاد مشکلات با عرضه جهانی ماسک صورت.

در حالی که بیمارستان ها و دولت ها برای شکار فولاد ماسک برای محافظت از پزشکان و پرستاران که در پاسخ به همه گیر چین ساخته شده است که نیمی از جهان را ماسک قبل از coronavirus ظهور وجود دارد — ادعا کرده است ماسک کارخانه خروجی برای خود و تنها فقط شروع به اشتراک گذاری با کشورهای دیگر نیویورک تایمز گزارش داد. این مشکل این است که تنها بدتر ساخته شده توسط غیر ضروری خرید ماسک صورت با افراد سالم به جای صرفه جویی در آنها را برای پزشکان و پرستاران و یا ضعف سيستم ايمنی مردم است.

اما کاغذ توالت یک داستان متفاوت است. آمریکای شمالی و واردات تنها 10 درصد از کاغذ توالت از چین و هند با توجه به دیوید Wessel مدیر Hutchins مرکز مالی & سیاست های پولی در موسسه بروکینگز.

“وجود دارد مقدار زیادی از کاغذ توالت در ایالات متحده, اما زمانی که بسیاری از مردم شروع به خرید و احتکار آن و سپس افراد دیگر — و نه کاملا غیرعقلانی — می گویند که اگر آنها در حال رفتن به ذخیره کردن آن بهتر اضافی دریافت کنید بیش از حد. که کلاسیک وحشت خرید” وسل نوشت: در یک ایمیل به Deseret News.

اما اقتصاد بازار طراحی شده است به سرعت تنظیم به اختلالات مانند این گفت Sheard.

“اگر هیچ کاغذ توالت در قفسه و سپس حدس بزنید چه ؟” او گفت:. “کاغذ توالت تولید کنندگان بزرگ انگیزه ای که برای دریافت کاغذ توالت بر روی قفسه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

در واقع دیدنی تقاضا برای کاغذ توالت اعمال فشار بر زنجیره تامین گفت: Holly وید مدیر پژوهش در فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

“وجود دارد یک قطع ارتباط بین عرضه و تقاضا گفت: در اب راه رفتن. “آنها نیاز به افزایش ظرفیت تولید و آن را دشوار است به انجام این کار در یک چارچوب زمانی کوتاه. اما آن اتفاق می افتد و کسانی که چرخ دنده ها در حال تبدیل به محصولات به بازار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

این است که به خصوص به چالش کشیدن در مورد کاغذ توالت. به دلیل آن است که این محصول انباشت مقدار زیادی از موجودی است که سود آور نیست بنابراین تولید کنندگان در حال تلاش برای گرفتن نیویورک تایمز گزارش داد. در حال حاضر, که بدان معنی است که برخی از کسب و کار خارج از بورس برای ساعت ها و یا حتی یک یا دو روز قبل از دریافت آنها جدید حمل و نقل است.

اما این شکاف بین عرضه و تقاضا است و اساسا یک نتیجه از روانشناسی انسان گفت: جیمز واتسون اقتصاددان ارشد در آکسفورد اقتصاد است. به عبارت دیگر اگر مردم متوقف وحشت-خرید و تنها خریداری شده به همان اندازه کاغذ توالت به عنوان آنها در واقع نیاز (دو هفته عرضه در صورت بیماری و یا قرنطینه) و سپس فشار بر کاغذ توالت زنجیره تامین را تسکین دهد.

“در این لحظه ترس از ویروس است که با داشتن بیشتر از یک تاثیر اقتصادی از ویروس خود را گفت:” واتسون.

Employees work at the Associated Foods Stores distribution warehouse in Farr West, Weber County, on Tuesday, March 17, 2020.
کار کارمندان در ارتباط فروشگاه های مواد غذایی توزیع و انبار در Farr West وبر شهرستان در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.
کریستین مورفی, Deseret News

مردم را مجبور به رفتن بدون غذا ؟

در علاوه بر این به قفسه های خالی بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور در حال تجربه یکی دیگر از پدیده به عنوان یک نتیجه از افزایش تقاضا: صف های طولانی snaking تمام راه را از در بیرون و به خیابان.

در حالی که برای برخی از این صف های طولانی ممکن است خار ترس از کمبود مواد غذایی, بزرگترین تولید گوشت و لبنیات کشاورزان در این کشور اعلام کرده اند که عرضه مواد غذایی و زنجیره ای سالم باقی مانده و آنها که مشغول به کار اضافه کاری به نگه دارید تا با بالا رفتن سرسام آور تقاضا برای مواد غذایی, نیویورک تایمز گزارش داد.

“مواد غذایی وجود دارد در حال تولید است. وجود مواد غذایی در انبارها” Julie Anna Potts, مدیر اجرایی آمریکای شمالی گوشت موسسه یک گروه تجارت برای گوشت گاو و بوقلمون هکرها و تولید کنندگان به نیویورک تایمز گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی در کشور است.”

در طی ماه گذشته کنسرو گوشت فروش رفت و بیش از 40 درصد فروش برنج شروع به پریدن کرد بیش از 50% و Kroger اعلام کرد که تقاضا در حال افزایش 30% در تمام دسته بندی تایمز گزارش و سفارشات برای سگ داغ در خارج و Costco افزایش 300%.

برخی از مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای — مانند خارج شده و Stop & Shop — در حال پوسته پوسته شدن پشت خود ساعت را به زمان مطابق با اصول بهداشتی برای کمک به کارگران سالم ماندن و به کارکنان زمان به restock قفسه تایمز گزارش داد.

به عنوان با کاغذ توالت مسئله نیست آنقدر که آیا به اندازه کافی محصول وجود دارد یا اجرا خواهد شد به طور کامل اما فشار قرار داده و در زنجیره تامین با وحشت-خرید: داشتن خیلی غیر منتظره و تقاضا: همه در یک بار و آن را دشوار است برای تولید کنندگان به عقب گفت: Wessel با موسسه بروکینگز.

برای مثال برخی از موارد نمی تواند حرکت هر چه سریعتر نسبت به طبیعت اجازه می دهد تا مانند این واقعیت است که طول می کشد تا 60 روز برای دریافت مرغ به یک مشتری از جوجه کشی به جوجه ریزی به روند بلوغ پرنده متی Wadiak اجرا می شود که آشپز سرمایه گذاری مرغ تامین کننده در آرکانزاس و اوکلاهما گفت: بار.

“باید مردم انتظار کالا واقعا اجرا گفت:” Wesell “ممکن است برخی از موقت کمبود اما به عنوان كانون در جاده مزارع مشغول به کار هستند و مواد غذایی گیاهان پردازش باز باقی می ماند در حالی که بقیه از ما هستند گفت: برای کار در خانه من فکر می کنم آنها خواهد شد به طور موقت.”

Co-Diagnostics lab technicians work with samples as the company produces COVID-19 testing kits in Salt Lake City on Tuesday, March 17, 2020.
شرکت-آزمایشگاه تشخیص تکنسین های کار با نمونه ها به عنوان شرکت تولید COVID-19 تست کیت در سالت لیک سیتی در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

چرا به اندازه کافی وجود دارد coronavirus کیت تست?

اگر عدم قطعیت سوخت وحشت-خرید و وحشت-خرید سوخت زنجیره تامین مسائل پس از آن یک راه برای تسکین آمریکا ترس خواهد بود برای دولت به مردم اطلاعات بیشتر — به خصوص دقیق تعداد موارد تایید شده در هر کشور گفت: باروخ Fischhoff یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه کارنگی ملون.

اما این امر نیاز به گسترده تست — تلاش است که خود را در حال صالح توسط یک زنجیره تامین موضوع است. از مارس 8, ایالات متحده آمریکا به حال بالاترین نرخ coronavirus تست سرانه هر کشور توسعه یافته.

قبل از یک آزمایشگاه می توانید انجام coronavirus آزمون آن ابتدا باید استخراج RNA از این ویروس در نمونه های گرفته شده از یک بیمار است. این استخراج نیاز به جدا کردن کیت و مواد خام مورد نیاز برای این کیت در حال اجرا هستند کم کسب و کار خودی گزارش شده است. Qiagen, یک گیلدر هلند-بر اساس شرکت است که باعث می شود RNA استخراج کیت گفت: سیاسی آن منابع در حال بازگشت-سفارش داد.

“این یک دوره فوق العاده ای تقاضا برای coronavirus تست گردش که برخی از آنها عبارتند از Qiagen محصولات” سخنگوی Qiagen گفت: کسب و کار خودی در هفته گذشته. “بله درست است که این تقاضا به چالش کشیدن ظرفیت و توانایی ما برای تامین برخی از کیت استخراج RNA استفاده می شود برای SARS-CoV-2 مربوط LDTs.”

شرکت تولید در حال افزایش است و در ساخت آن سایت در هیلدن آلمان و بارسلونا اسپانیا اما معلوم نیست چه مدت از آن خواهد شد تا زمانی که به اندازه کافی کیت های تولید شده برای دیدار با تست و تقاضا در ایالات متحده است.

یوتا-بر اساس تست تشخیصی شرکت نام شرکت-تشخیص گفت: آن است که به دنبال تایید از سازمان غذا و دارو برای COVID-19 آزمون است که در حال حاضر در حال استفاده در اروپا و این که این منابع به تولید 50,000 یا بیشتر از آزمون هر روز از امکانات آن در سالت لیک سیتی.

“با تایید FDA از طریق اورژانس با استفاده از مجوز ما عرضه می تواند تمام نیازهای تست در ایالت یوتا و اطراف ما به راحتی” Co-تشخیص ارتباط مستقیم ست اگان گفت: Deseret News. “ما اینجا نشسته ایم کمی شگفت زده شده که ما با تست های موجود در کشورهای اروپایی اما ما نمی توانیم آن را به فروش به عنوان یک بالینی تشخیصی در خانه خود ما دولت است. ما باید این توانایی را 50,000-به علاوه آزمون در روز و آنها را به جامعه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de