را متعادل فدرالیسم بود که همه گیر است قربانی بعدی ؟

در شش هفته همه گیر است و همه چیز را تغییر داد: نحوه تعامل ما, کار, برقراری ارتباط, یادگیری, سفر غذا خوردن و از نو خلق کردن. آن را نیز باعث بحث بیش از این نقش ها و وظایف سطوح مختلف دولت است.

برخی می گویند دولت فدرال باید تعطیل تمام ملت و تهاجمی تر بوده است در کمک به متحده است. برخی می گویند دولت بودند بیش از حد تجویزی و یا بیش از حد ضعیف در دادن دستورات به محلی حوزه های قضایی است. در پاسخ به COVID-19 است که یک آزمون دقیق از ما federalist سیستم. آن را تقریبا بیش از حد برای ما خانه نشین-enfeebled ذهن اما ما بهترین های ما به توضیح نیست.

چگونه خواهد فدرال و ایالتی پاسخ به همه گیر تغییر روابط خود را? در حال ارجمند اصول متعادل فدرالیسم در حال افزایش و یا کاهش?

Pignanelli: “فدرالیسم تشبیه شده است به یک لایه کیک است که هیچ کس به طور کامل درک چگونه لایه های کیک ساخته شده و لایه کیک همیشه می توانید ادعا دامنه برجسته.” —Alexandra پتری, واشنگتن پست

هر خانواده متحمل دیرین راحتی استدلال — انتخاب بازی برای دریافت-togethers تعیین دکوراسیون تعطیلات, برنامه ریزی, مسافرت و غیره. (من قبیله شدت اختلافات بهترین کوفته دستور العمل.) این بی پایان نزاع مهم هستند زیرا آنها تعریف ما. کشش از جنگ بین واشنگتن و 50 پایتخت دولت باید بس هرگز آنها به عنوان پایه دموکراسی ما. ما نیاز به مبارزه است.

پاسخ به همه گیر به سرعت در حال تغییر این بحث است. هر روز آمریکایی ها یاد بگیرند که از مقامات دولتی غلبه بر چالش ها در حالی که اجرای برنامه های خلاق برای کمک به شهروندان خود. Contemporaneously کنگره به طور مداوم bickers در حالی که توزیع بارهای از پول نقد با رنگ و لعاب خسته کننده موانع اداری. پیچ و تاب غیر معمول رخ داده است که جناح چپ فرماندار نیویورک اندرو کومو عقب نشینی در برابر فشار. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن‘s ادعای او تا به حال قدرت نهایی در طول متحده است. این بود که توسط رئیس جمهور سخنرانی یک همکار جمهوری خواه و فرماندار هنگامی که به بازگشایی گرجستان برای کسب و کار.

برخی از ناظران بر این باورند که این بیماری همه گیر را بی درنگ و حتی گسترده تر ملی حضور و کنترل است. اما متحده نشان دادن توانایی خود را به نوآوری و حل مشکل-رد حدس آنها فقط واحد های اداری از یک پف کرده دولت ملی.

چه شگفت انگیز قسمت های حیاتی صد ساله داد و بیداد.

روزنامه: معاون رئیس جمهور مایک پنس بارها گفت که همه گیر خواهد بود “فدرال حمایت, دولت, مدیریت و محلی اعدام شد.” که دقیقا مناسب با رویکرد احترام به سیستم ما از فدرالیسم. با این حال اعدام شده است درهم و برهم و شدید متناقض است. البته خیلی از هرج و مرج می توان به “مه جنگ” — ضرورت شارژ پیش رو در حالت بحران با کمی اطلاعات یا سابقه.

با وجود چند نامنظم اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (مانند او به تنهایی است “کل سازمان” بازگشایی کشور) دولت واز این روابط عمدتا راست. دولت فدرال تاسیس دستورالعمل اما متحده شده اند رایگان برای بستن و یا باز کردن اقتصاد خود است. با وجود انتقاد شدید از بسیاری از لیبرال ها و ملی, اخبار رسانه تهمت درست بود اجازه می دهد حداکثر انعطاف پذیری را به رهبران دولت. یکی از اندازه متناسب نیست تمام متحده و یا محلات, حتی در اورژانس ملی.

به طور کلی متحده قرار است برای بازی co-برابر با نقش دولت فدرال است. اما یک منطقه که در آن برابری است و نه حتی نزدیک است در عرصه مالی — پرداخت هزینه های بحران و ارائه کمک های مالی برای افراد و کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی و دولتی/دولت های محلی.

چرا که تنها دولت فدرال است که توانایی چاپ پول و قرض بدون محدودیت. من شکایت نیست چرا که این درست است بحران ملی و هنگامی که نیروهای دولتی یک انفجار اقتصادی آن باید سعی کنید به پرداخت برخی از هزینه های. اما ژرف بدهی تولید شده توسط چند multitrillion دلار کمک مالی بسته ممکن است بیشترین تاثیر ماندگار از COVID-19 بحران است.

چگونه یوتا دولت انجام شده در رابطه با هر دو دولت فدرال و دولت های محلی?

Pignanelli: مشکل ما سابقه با دولت فدرال پرداخت سود سهام دوباره. هربرت دولت نیست منتظر دستورالعمل نقل مکان کرد و سریع برای اجرای یک برنامه است که متعادل ایمنی و امنیت اقتصادی است. یوتا قدردانی فدرال ضرب پرس اما تاسیس دولتی و خصوصی برای اطمینان از مکانیزم واجد شرایط کسب و کار و افراد دریافت وجوه.

یک درهم آمیخته از محدودیت های ایجاد سردرگمی برای کسب و کار در حال حاضر هرج و مرج محیط زیست و دولت مناسب محدود شهرها و استان ها از افزایش محدودیت مگر اینکه شرایط تخفیف حاضر بودند. این قوام بود به خصوص به عنوان مهم ترین Utahns زندگی همراه من-15 راهرو.

Webb: در حالی که منتقدان با 20-20 ادراک شروع بازی دوم حدس زدن بحران-حالت گیری ساخته شده توسط هربرت دولت من را به چالش هر یک از naysayers به توضیح دهید که دقیقا آنچه را که آنها انجام داده اند در همان وضعیت با همان اطلاعات (یا فقدان آن). یک بحران است که ذاتا پر هرج و مرج. سریع تصمیم گیری می شود ساخته شده است. کارشناس مشاوره پزشکی به دنبال.

به طور کلی و در زمینه هربرت دولت انجام داده است یک کار قابل تحسین و شهروندان باید سپاسگزار.

را مداوم تجدید سیاست شامل یک تنظیم مجدد از حمایت و یا سوء ظن از فدرالیسم?

Pignanelli: Lefty ترقی خواهان عشق سی کنترل. بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان آغوش قوی ملی و سیاست صنعتی. برعکس نسل Zers و وای به نظر می رسد به نفع محلی دیدگاه. زمین اساسی فدرالیسم است تغییر.

روزنامه: یک خطر واقعی از یک بحران ملی است که منجر به “طبیعی” بزرگتر و گران تر دولت و از دست دادن آزادی. اما به اعتقاد من متعادل فدرالیسم زنده خواهد ماند. قطعا همه گیر نشان داده است که نقش مهم در هر سطح از دولت و چگونه آنها نیاز به کار مشترک.

جمهوری خواه LaVarr Webb یک مشاور سیاسی و لابی. ایمیل: [email protected] دموکرات فرانک Pignanelli یک دریاچه نمک وکیل لابی گر و مشاور سیاسی. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im