خبر خوب برای آیووا حزب دموکرات کالیفرنیا که به زودی به آن دست کشیدن خود را با قرار گرفتن در بالای لیست بدترین سال 2020 انتخابات meltdowns.

مدتها در انتظار آیووا قفقاز — اولین-در-این-ملت ریاست جمهوری مسابقه — محلول را به هرج و مرج دوشنبه شب هنگامی که یک برنامه جدید است که این حزب برای برقراری ارتباط با استفاده از نتایج این رای کاملا شکست خورده به کار می کنند.

تکنولوژی را به عنوان هر کس می داند که گاهی اوقات. این که چرا نام محصول هستند به دنبال شماره نسخه. اگر شما در حال خرید یک چوب بیس بال, شما لازم نیست که به آنلاین چک هر 20 دقیقه برای اخبار در مورد soon-to-be-منتشر Louisville Slugger 8.0 قبل از قار قار کردن پول برای خرید LS7 و شما لازم نیست به جای تعجب اگر شما پیر توپ بیسبال هنوز هم کار خواهد کرد اگر شما سوئیچ بیش به راولینگس.

پس از آنچه اتفاق افتاده فقط در آیووا ایالتی نوادا حزب دموکرات رئیس ویلیام کوردی دوم اعلام کرد که تیم او نمی خواهد با استفاده از همین برنامه برای آینده نوادا قفقاز حتی اگر حزب پرداخت دهها هزار دلار برای آن است.

کالیفرنیا سپری کرده است خیلی بیشتر از آن که در انتخابات جدید فن آوری است. ما در سطح ایالت اولیه نیست اجرا شده توسط رهبران آن توسط دولت اجرا و شهرستان انتخابات مقامات. آنها خریداری یک خوشه جدید رای گیری تکنولوژی و اتخاذ روش های جدید یکی در بالای دیگر به مقدار کاملا جدید انتخابات سیستم که تست نشده تحت استرس ناشی از شرایط دنیای واقعی. کالیفرنیا غوطه وری را به 2020 ریاست جمهوری اولیه با نسخه 1.0.

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار جینی هار متوجه شده است که شمارش کالیفرنیا اولیه رای گیری می تواند طولانی تر از همیشه قبل از با توجه به قانون دولت جدید است که اجازه می دهد تا کالیفرنیا به ثبت نام برای رای دادن در انتخابات همه و از جمله روز انتخابات. آن “می تواند به معنای افزایش در آخرین لحظات رای گیری از جمله در آخرین لحظه موقت برگه های رای که دیگر به تعداد” هار نوشت.

اما در همان روز ثبت نام در هر مکان سنجی است که تنها یکی از جدید مدرن رای گیری روش. فقط صبر کنید تا نظرسنجی کارگران در سراسر کشور سعی در بررسی رای دهندگان با استفاده از نام تجاری جدید الکترونیکی pollbooks همه متصل به طور همزمان به دولت رای دهندگان پایگاه داده در ساکرامنتو.

در لس آنجلس وجود دارد نزدیک به 1000 “رای مراکز” که در آن رای دهندگان می تواند به بازیگران در یک رای گیری. بر خلاف آشنا محلی حوزه های رأی گیری که در آن چاپ شده بر روی کاغذ فهرست اسامی مورد استفاده قرار گرفت برای بررسی رای دهندگان در نظرسنجی کارگران در مراکز رای را تنها الکترونیکی pollbook سیستم. وجود خواهد داشت هیچ مقاله فهرست اسامی برای استفاده به عنوان بازگشت به بالا در مورد الکترونیکی pollbook سیستم پایین می رود.

می تواند آن را شکست درست مثل برنامه در آیووا?

چه اتفاقی می افتد اگر صدها هزار یا حتی میلیون ها نفر از مردم سعی کنید برای رای دادن در روز انتخابات و رای دهندگان چک در سیستم قفل کردن کاهش می یابد و به خزیدن و یا تصادفات و حاضر به کار می کند ؟

وجود خواهد داشت هیچ راهی برای بررسی رای دهندگان. همه در خط به رای را مجبور به ترک بدون رای گیری.

احتمالا کل انتخابات را به پایین پرتاب شد و دوباره رای گیری انجام شده است. این یک چیز خوب است ما منتقل اولیه از ماه ژوئن تا ماه مارس آن را به ما می دهد زمان به حرکت آن را به ماه ژوئن است.

پانزده کالیفرنیا 58 شهرستانهای خواهد بود با استفاده از مراکز رای در این انتخابات از فقط پنج شهرستان که سعی کردم آن را در سال 2018 است. لس آنجلس با 5.4 میلیون ثبت نام رای دهندگان (حدود 25 درصد از رای دهندگان در دولت) خواهد بود و تلاش مراکز رای الکترونیکی pollbooks و جدید صفحه نمایش لمسی رای مارک دستگاه برای اولین بار. رکورد مشارکت مردم است که انتظار می رود در سال 2020 است. این جالب خواهد بود.

یکی دیگر از چالش خواهد بود که حجم بالایی از رای-توسط-mail برگه های رای. در این انتخابات 14 شهرستان را به طور خودکار به ایمیل آراء هر رای دهنده که ممکن است به عنوان یک شگفتی به رای دهندگان که عادت به رای گیری در پای صندوقهای رای است. رای دهندگان که برای دریافت یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری اما مایل به رای دادن در انتخابات باید خود را به رای گیری با آنها را روشن کنید و آن را در. در غیر این صورت آنها را به رای دادن موقت به عنوان حفاظت به مطمئن شوید که آنها در حال رای گیری دو بار. انتخابات کارگران تایید موقت رای گیری در پایان شمارش چک کردن برای دیدن اگر رای دهندگان ثبت شده است و اینکه آیا آن شخص در حال حاضر رای دادند.

در کالیفرنیا رای گیری می رود برای یک ماه و شمارش می رود برای یک ماه. آیووا حزب دموکرات باید سپاسگزار. ما قصد داریم به دست کشیدن از آنها از کتاب رکورد.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de