خواهد coronavirus شیوع تاخیر شش پرچم سحر و جادو کوه 2021 ذخیره پروژه ؟

Six Flags Magic Mountain شد بی سر و صدا تخمگذار طرح به صورت ابتکاری جدید تک راه آهن coaster غلتکی در سال 2021 فقط قبل از والنسیا پارک تفریحی بود توقیف توسط coronavirus شیوع و شرکت مادر آن کاهش هزینه در پروژه های جدید است.

Six Flags Magic Mountain, تایید دریافت در ماه مارس برای “2021 غلتکی coaster” از شهرستان لس آنجلس اداره برنامه ریزی منطقه ای با توجه به سوابق عمومی است.

در مارس 3 تصویب جدید 2021 ذخیره اعطا شد فقط 10 روز قبل از شش پرچم سحر و جادو کوه بسته شده در مارس 13 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. کوه جادو برنامه ای برای بازگشایی در اواسط ماه مه “و یا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از آن.”

مجوز ثبت در اواخر ماه ژانویه توسط سحر و جادو کوه به نظر می رسد برای نشان دادن طرح برای رپتور تنها-مسیر راه آهن توسط کوه های راکی ساخت و ساز ابتکاری جدید ذخیره طراحی از آیداهو مبتنی بر سوار سازنده. مسافران در یک RMC تک-راه آهن ذخیره نشستن در یک خطی-سبک آموزش با پاهای خود را ماهیهای مونوریل I-پرتو آهنگ.

کوه جادو هنوز اعلام کرد هیچ برنامه ای برای 2021 جاذبه است. شش پرچم نیست اظهار نظر در سرمایه گذاری تا زمانی که وجود دارد اعلام, مقامات گفت.

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم مکث عضویت پرداخت در طول coronavirus بسته شدن

سحر و جادو کوه 2021 ذخیره به نظر می رسد West Coast نسخه جدید نیوجرسی شیطان ذخیره برنامه ریزی برای باز کردن در تابستان امسال در شش پرچم ماجراجویی بزرگ در نیوجرسی. تمام شش پرچم پارک در ایالات متحده باقی می ماند بسته میان COVID-19 همه گیر و هنوز مشخص نیست که چگونه این تعطیلی تاثیر برنامه ریزی 2020 جاذبه های.

ماجراجویی بزرگ نیوجرسی شیطان تنها-راه آهن ذخیره خواهد شد و جهان بلندترین و سریع ترین و طولانی ترین سواری در نوع خود است. 130-پا بلند ذخیره خواهد شد و رسیدن به سرعت بالای 58 مایل در ساعت بیش از 3000 پا بلند آهنگ از طریق جنگل با توجه به Coaster غلتکی پایگاه داده. ذخیره قطار سفر را از طریق یک کلاغ شیرجه 180 درجه غرفه و صفر گرانش رول.

کوه های راکی ساخت و ساز ساخته شده است و مشابه رپتور تک-راه آهن زیر لیوانی در Six Flags Fiesta Texas (Wonder Woman طلایی کمند) و california’s Great America (Railblazer).

برنامه های فرستاده شده توسط سحر و جادو کوه نشان می دهد ذخیره پیگیری طرح است که امتداد از DC Universe منطقه از پارک به شهر پلازا در نزدیکی لیگ عدالت 3-D سوار تاریکی. سحر و جادو کوه 2021 سوار خواهد بود flanked توسط یک جفت از کمیک DC با مضمون زیر لیوانی: لغز انتقام و بتمن: سوار شدن.

تایید برنامه های تماس برای سحر و جادو کوه 2021 ذخیره برای استفاده مجدد ایستگاه خانه سابق فانوس سبز: اولین پرواز یک Intamin ZacSpin ذخیره که برداشته شد و مهاجرت به مونترال La Ronde پارک تفریحی. طرح برای سحر و جادو کوه را برنامه ریزی شده 2021 ذخیره را نشان می دهد مسیر عبور از فرود منطقه از underused موج جزر و مدی shoot-the-سینی آب سوار.

همچنین نگاه کنید به: West Coast روروک مخصوص بچه ها ارائه دو برابر سرگرم کننده برای توئین پناهجویان هیجان در Six Flags Magic Mountain

نگه داشتن برنامه های تحت کاری ادامه داده اند برای آینده coaster غلتکی در پروژه های بعدی غیر ممکن است در عصر دیجیتال — به خصوص با ارتش سوار علاقه مندان وب سایت های ردیابی هر حرکت ساخته شده توسط تم پارک.

پارک سفر کشف جای پای نشانگر در کوه جادو پیشنهاد جدید سوار شد و در مراحل برنامه ریزی. تفریحی خودی ترسیم RMC رپتور پیگیری طرح مبتنی بر جای پای نشانگر. پارک وسواس نوشته شده یک ویدیو از اوایل کار ساخت و ساز. پارک ردیاب دنبال کردن آنلاین مجوز برای این پروژه است. و ذخیره پادشاهان کشیده تمام قطعات با هم در سحر و جادو کوه 2021 ذخیره.

“ذخیره ویژگی های یک دو و عقب طرح و را دو turnarounds در مرکز شهر میدان خواهد بود که کاملا یک چشم نمادین” با توجه به ذخیره پادشاهان.

همچنین نگاه کنید به: Top 20 برای سال 2020: بهترین جاذبه های جدید از آمدن به ایالات متحده آمریکا, پارک

شش پرچم سحر و جادو کوه 2021 ذخیره پروژه می تواند با تاخیر و یا رها شده و با توجه به در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر. شش پرچم اعلام کرد قصد دارد به تسلیم و یا از بین بردن تا 50 میلیون دلار سرمایه در پروژه های برنامه ریزی شده برای سال 2020 فصل است. این است چگونه ناشناخته شش پرچم کاهش می تواند تاثیر پروژه های جدید برنامه ریزی شده برای سال 2021 و فراتر از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de