خواهد coronavirus از بین بردن ژانویه رشد شغلی?

با همه چشم ها در coronavirus دولت برخی از نسبتا آفتابی اخبار جمعه در مورد کار خود را گسترش.

ژانویه payman در ادامه به گسترش با منطقه لس آنجلس شاهد بیشترین فعالیت و اینلند امپایر رشد باکتری.

همچنین به تازگی به روز رسانی اطلاعات منتشر شده توسط دولت در بخش توسعه اشتغال را نشان می دهد 2019 را به بازارهای کار در جنوب کالیفرنیا مناطق شهری بودند قوی تر از اولین گزارش شده است. در ماه ژانویه گزارش شد و با تاخیر برای چند هفته به اجازه دولت به عامل دقیق تر اطلاعات فدرال از سال قبل است.

کسانی 2019 بررسی نشان داد 5,100 مشاغل بیشتر برای منطقه از آنچه قبلا گزارش شده با اورنج کانتی شاهد بزرگترین افزایش از 2600 شغل.

سال بیش از سال دادهها نشان داد 122,300 بیشتر مشاغل در ماه ژانویه در لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو. داده بود حذف شده در اوایل ماه فوریه زمانی که coronavirus بود و بیشتر به عنوان یک مشکل بهداشتی مؤثر فقط در چین است.

این گزارش در فوریه به بازار عرضه خواهد شد مارس 27.

ژانویه نکات برجسته:

لس آنجلس شاهد منطقه قوی ترین رشد در 1.8% با 80,000 شغل جدید است. همچنین در حالی که بسیاری از فصلی کارکنان اجازه دهید در پایان فصل تعطیلات ژانویه شانس بهتر است که نیروی کار. بیش از 20 سال گذشته از لس آنجلس به طور متوسط 90,400 فصلی اخراج در ماه ژانویه است. در این سال بود که تنها 64,100 20 سال کم است.

اورنج کانتی بود 21,200 مشاغل بیش از در ژانویه 2019, 1.3% افزایش می دهد. این دومین ماه متوالی بالاتر از 1% پس از سقوط به 0.8% در ماه نوامبر.

امپراتوری درون مرزی بود که بالاترین نرخ از گسترش در سال گذشته افزود: 21,100 شغل خود را به عنوان سطح رشد کاهش یافت و به 1.4 درصد از 2 درصد در ماه دسامبر.

اقتصاددان رابرت Kleinhenz گفت: داخلی کاهش نمی شد یک نگرانی بزرگ به دلیل منطقه کلیدی بخش های کار از جمله مراقبت های بهداشتی و تدارکات بودند و هنوز هم با اضافه کردن کارگران است.

کالیفرنیا دیدم سود خالص از 251,800 مشاغل, 1.5 درصد افزایش در مقایسه با 1.4 درصد رشد در سراسر کشور.

“من می خواهم بگویم کالیفرنیا اقتصاد بدست به یک شروع خوب است اما این نمی مرجع همه است که اتفاق افتاده در طول چند هفته گذشته گفت:” Kleinhenz که اشاره به 3.9 درصد بیکاری در سطح در کالیفرنیا است. که نرخ بیکاری تغییر نکرده به مدت چهار ماه در حال حاضر است و کم سابقه بوده است.

نرخ بیکاری در شهرستان لس آنجلس تنظیم شده به عامل در فصلی شیفت بدون تغییر بود در 4.3 درصد و پایین از 4.7% از یک سال پیش. یک 20,600 کاهش در خرده فروشی شغل نامیده می شد به عنوان “متوسط” توسط دولت را گزارش.

در اورنج کانتی نرخ بیکاری افزایش یافت و به 2.9% از 2.4% در ماه دسامبر است اما در زیر 3.3% نرخ سال قبل. خیلی از ژانویه نرخ بیکاری پرش از دست دادن 9,600 اداری و پشتیبانی مشاغل اداری و منسوب به پایان تعطیلات.

نرخ بیکاری در امپراتوری درون مرزی بود 4.1% در ماه گذشته از 3.5 درصد در ماه دسامبر اما کمتر از 4.6 درصد در ژانویه 2019. بیش از 17 ، 000 شغل در خرده فروشی و انبارداری پایان داده شد.

مانفرد Keil یک استاد در Claremont McKenna دانشگاه و اقتصاددان ارشد برای Inland Empire مشارکت اقتصادی گفت: او انتظار می رود برای دیدن جامد رشد در ماه ژانویه اما مانند بسیاری در زمینه انگشتان خود را در حال عبور برای آینده است. وی با ذکر اخیر ضریب اطمینان مصرف کننده در نظر سنجی از دانشگاه میشیگان به خود جلب کرد که بسیاری از نگران نظرات از مردم در اواخر فوریه.

“در ماه ژانویه گزارش مربوط به اشتغال در این زمینه لجستیک و اوقات فراغت و مهمان نوازی دو دسته است که می تواند متاثر از coronavirus را نشان نمی دهد هر گونه ضعف در همه” Keil گفت.

یکی منطقه ای که احتمالا نمی خواهد تحت تاثیر این ویروس توسط ساخت و ساز است که تا 4.6 درصد در لس آنجلس. داخلی منطقه بوده و پیمانکاری چند ماه گذشته رشد 1.1%.

“فدرال رزرو شده است کاهش نرخ بهره و به نظر می رسد به کار کرده اند” Keil گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im