خواهد امنیت اجتماعی زنده ماندن همه گیر?

Coronavirus را همچنان عمیق تلفات در اقتصاد به عنوان قانونگذاران در تلاش برای توافق بر سر یک مسیر رو به جلو و به ارائه کمک های آنها در حال حاضر مجاز است. اقتصاددانان ترس طولانی مدت سلامت اجتماعی برنامه های امنیتی می تواند آویزان در تعادل می باشد.

رکود اقتصادی که واجد شرایط رانندگی بزرگسالان به بازنشستگی زودتر از انتظار در حالی که بیکاری توده این معنی است که دولت در حال جمع آوری در کمتر مالیات حقوق و دستمزد با توجه به سیاست.

امنیت اجتماعی می تواند شروع به پرداخت بیش از آن جمع آوری مدتی در 10 سال آینده مواجهه کنگره با نیاز به یک راه حل مالی بیش از دو دهه زودتر از مقامات قبلا پیش بینی شده سیاسی گزارش شده است.

“وجود دارد رفتن به یک حساب” گفت: رئیس خانه راه و وسیله کمیته Rep. جان Larson, D-Conn. “این است که توجه مردم را دریافت کنید.”

آرکانزاس جمهوری خواه در کنگره Steve Buckley ارشد رتبه جمهوری خواه در مجلس بودجه کمیته در مقایسه با وضعیت برای نجات “آب از غرق شدن یک قایق هنگامی که شما کردم تمساح کنند در شما. و تمساح در COVID-19.”

در همین حال واشنگتن پست گزارش داد که روز شنبه وزارت خزانه داری استفاده کرده بودند تنها $37.5 میلیارد دلار به 500 میلیارد دلار اختصاص داده شده در مراقبت عمل یک گزارش کنگره نظارت کمیته ایجاد شده برای نظارت بر اجرای این قانون که به تصویب رسید در ماه مارس است.

بودجه در نظر گرفته شده است به ارائه کمک به کسب و کار دولت و دولت های محلی از طریق وام, ضمانت وام و سرمایه گذاری. دلار 37.5 میلیارد دلار صرف شد در هفته گذشته به خرید بدهی های شرکت های بزرگ تحت برنامه ای به نام بازار ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری. یکی دیگر از $46 میلیارد دلار را کنار بگذارند برای صنعت هواپیمایی است اما نه پراکنده شده است.

کمیته نظارت هنوز فاقد یک رئیس — توسط قانون مورد نیاز — از آنجا که مجلس نانسی پلوسی دموکرات و جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل توافق کرده است که در آن فرد باید با توجه به واشنگتن پست.

آنها همچنین مخالف در طبیعت از بودجه مورد نیاز برای احیای اقتصاد حتی اگر هر دو طرف موافقم که محرک اضافی مورد نیاز است.

پنجشنبه گذشته مک کانل کنتاکی سناتور و متحد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کاخ سفید موافقت کرد یکی دیگر از لایحه ممکن است لازم باشد اما “آن را به 3 تریلیون دلار در جناح چپ مایل لیست مانند بلندگو ظاهرا برای رفتن به سعی کنید به جم در گلوی او اکثر.”

روز بعد به تصویب مجلس جدید 3 تریلیون دلار بسته کمک در 208-199 رای دادن. قهرمانان (سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری) قانون شامل پول برای دور دوم چک به فردی آمریکایی گسترش مزایای بیکاری و ارائه اضافی پرداخت به کارگران ضروری, The Wall Street Journal گزارش شده است.

“ما فکر می کنیم این یک سرمایه گذاری عمده ای در زندگی مردم آمریکا و در بودجه کشورهای ما و محلات” پلوسی گفت.

اما مک کانل به نام لایحه “رژه پوچ است که به سختی می تواند جدی گرفته شود.” آن است که انتظار می رود به تصویب جمهوریخواه سنا برگزار شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im