را ‘جنگ ستارگان’ درایو طرفداران خود را به یک کهکشان دور دور ؟ Fandom ممکن است به اوج خود رسیده

“جنگ ستارگان” ممکن است در یک کهکشان دور ، اما آن را تقریبا در همه جا شما نگاه خود را از محلی هدف به دیزنی لند. هر گوشه.

که نه تنها به افزایش جدید “جنگ ستارگان” پروژه “بالا جمهوری” — مجموعه ای از کتاب های کمیک و رمان های این هفته اعلام کرد و دلیل بعد از این سال.

ما در حال زندگی در زمان اوج fandom. ما یاد گرفته ایم از “جنگ ستارگان” و به میزان کمتر متنی که fandom می تواند سمی باشد و تفرقه بزرگتر اموال می شود. و در حال حاضر ما به نظر می رسد اشباع شده است.

Nerd فرهنگ در حال افزایش بوده است پس از 1990s شروع شد. دیزنی که صاحب هر دو “جنگ ستارگان” و مارول خواص به بازار عرضه شده است محصول خود را در همه جا و با حروف بزرگ در رشد در محبوبیت fandoms با توجه به اشلی Hinck استادیار برای وزارت ارتباطات در دانشگاه Xavier

“من فکر نمی کنم دیزنی می تواند انجام داده اند که 30 سال پیش” Hinck گفت. “آنها نمی که در سال 1980 به یک دلیل. آنها این کار را در حال حاضر به دلیل fandom است در محل های مختلف به دلیل fandom است که جریان اصلی و ارزشمند است.”

این روزها چنین فرهنگ پاپ برندها نه تنها آشنا ، علاقه مندان به خوب های اطلاعات بیشتر در مورد مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد و یا فیلم های مورد علاقه خود را. فرهنگ فن افزایش یافته است با اینترنت Hinck گفت: با Facebook گروه انجمن های آنلاین و رسانه های اجتماعی آن را آسان تر برای ما به اتصال به افرادی که عاشق آنچه که ما عشق است.

Bennett Brown and Ren Davis get a photo with a pair of stormtrooper mannequins as “Star Wars” fans get a chance to see a life-size replica of the interior of the Millennium Falcon at the Megaplex Theatres at Jordan Commons in Sandy on Friday, May 18, 2018
بنت قهوه ای و رن دیویس گرفتن یک عکس با یک جفت stormtrooper مانکن با عنوان “جنگ ستارگان” طرفداران یک فرصت برای دیدن یک زندگی به اندازه ماکت داخلی Millennium Falcon در Megaplex تئاتر در اردن عوام در سندی در چهار شنبه, مارس 18 سال 2018 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

“چیزی که شما را دوست دارم این فرهنگ ها و جوامع را بدست بزرگتر و فعال تر شدن در, راست, بنابراین شما نه تنها ‘Star Trek’ فن خود را در شهر کوچک دیگر” Hinck گفت. “شما اتصال با تن دیگر از ‘Star Trek’ یا ‘جنگ ستارگان’ یا ‘هری پاتر’ طرفداران در سراسر جهان است. و اگر شما می توانید انجام دهید که به طور ناگهانی این جوامع تبدیل شدن به واقعا بزرگ, واقعا قدرتمند است.”

چیزی که بود تو رفتگی در دیوار است که در حال حاضر جریان اصلی. اما رشد انفجاری از فرهنگ فن کم از آنچه که باعث می شود کسانی که در جوامع خاص و یا بدتر هنوز, ایجاد سمیت و تفرقه?

بیشتر جریان اصلی

نشان می دهد مانند CBS طنزهای “نظریه انفجار بزرگ” — یک داستان از دو فیزیکدانان دوستان که راه پر پیچ و خم از طریق اجتماعی موقعیت بی دست و پا — در حال حاضر nerd فرهنگ به عنوان چیزی درس خوان. این یک منفی.

اما همه چیز تغییر کرده است. فرهنگ فن است که در حال حاضر جریان اصلی. همین دلیل است که شما خرید یک پیتزا سیاره تی شرت در هدف و بدون نیاز به مراجعه پیکسار اسکله در دیزنی لند.

“همه ما انجام fandom, آیا شما یک فن های گاه به گاه و یا یک فن فوق العاده” Hinck گفت.

Hinck به یاد زمانی که این بود که چنین نیست. او از طرفداران “هری پاتر” حق رای دادن در زمانی که وجود ندارد مقدار کالا به فروش می رسد بر اساس این کتاب فیلم و سریال با, J. K. Rowling. بنابراین زمانی که Hinck دیدم کسی با پوشیدن “هری پاتر” پیراهن او بلافاصله می دانست که آنها از طرفداران بزرگ.

Summer Agrelius and Jenna Calder take a selfie as they watch Harry Potter actor Oliver Phelps being interviewed as he makes an appearance at the new Christmas in the Wizarding World at the Shops at South Town in Sandy on Wednesday, Nov. 7, 2018.
تابستان Agrelius و جینا کلدر نگاهی به عکاسی از خود آنها به عنوان دیده بان “هری پاتر” بازیگر الیور فلپس در حال مصاحبه او باعث می شود ظاهر در کریسمس جدید در دنیای جادوگری در مغازه ها در جنوب شهر شنی در چهارشنبه ، 7, 2018.
اسکات G Winterton, Deseret News

Superfans او گفت: درک کنند که وجود دارد “قوانین” چگونه عمل می کنند. وجود دارد برخی از تی شرت ها که تنها superfans خواهد در مورد دانم. وجود دارد برخی از بینش تنها, هاردکور, فن می دانند که شارون از طرفداران جنگ ستارگان نمی خواهد درک.

اما گاه به گاه طرفداران در حال حاضر در آغوش جنبه های سخت fandom. کسی که می پوشد “هری پاتر” پیراهن شخصیت ناله مرتل ممکن است فقط نیاز به یک نازک تی شرت برای ورزشگاه و یا آنها ممکن است آن را خریداری کرده در حالی که در دنیای جادوگری هری پاتر پارک. این لزوما به این معنا نیست که آنها می دانند که نام جن از Hepzibah اسمیت که به تام ریدل به Hufflepuff جام. و یا “جنگ ستارگان” طرفداران دانستن پاسخ درست به این پرسش که “چه کسی عکاسی کرده است؟” (پاسخ بدیهی است هان سولو.)

در حال حاضر هر کسی می تواند یک فن بدون اینکه superfan.

اما می کند که آب پایین fandom و رقیق ویژه اتصالات است که برخی از جوامع نگه دارید عزیز ؟

“همچنین ممکن است آن را سخت تر برای پیدا کردن superfans مثل خودم” Hinck گفت.

سمی جانبی

البته گسترده جوامع به این معنی است که گفتمان — و فرصت های بیشتر برای استدلال جناح و تفرقه.

به عنوان ما را دیده ام با تازه ترین فیلم “جنگ ستارگان” فیلم وجود دارد طرفداران هستند که فقط به عنوان مایل به سطل زباله یک محصول وجود دارد طرفداران که می خواهند به آن را جشن می گیرند.

یک مثال اخیر است که در واکنش به “Star Wars: The High جمهوری” کمپین راه اندازی شده توسط Lucasfilm. مبارزات انتخاباتی تنظیم شده است به مجموعه ای از کتاب های کمیک و رمان است که در قبلا دیده دوران “جنگ ستارگان” — مجموعه ای از 200 سال قبل از آغاز prequel trilogy.

Star Wars announced its latest campaign that will show Jedi Knights at their peak.
لوکاس فیلم اعلام کرد آخرین انتخاباتی است که نشان می دهد جدی شوالیه در اوج خود است.
لوکاس فیلم Star Wars

که ممکن است برخی از “جنگ ستارگان” طرفداران پریدن برای شادی. اما این واکنش به طور کامل مخلوط شده است. مقدار زیادی از منتقدان آنلاین ناودان Lucasfilm جمهور کاتلین کندی بیش از این تصمیم حتی اگر این محصول تا به حال حتی شده منتشر نشده است.

“و هر جناح شروع به سعی کنید به ادعا می کنند که آنها را به راه راست تفسیر “جنگ ستارگان” و به نظر می رسد که بخشی از آن مشکلات در آینده همراه با بیشتر ارتجاعی هر دو مترقی و محافظه کار روش به محتوا نیز هست که در حال تبدیل شدن مشهود در سراسر زندگی ما این روزها” CarrieLynn راینهارد استادیار برای دومینیکن دانشگاه به من گفت که در ماه ژانویه.

من نوشت: در مورد یک موضوع مشابه پس از انتشار “Star Wars: The Rise of اسکای واکر.” سمی fandom مسموم است به خوبی از فن فرهنگ است. طرفداران در حال مسخره کردن داستان های قبل از آنها حتی منتشر شد و آنها در جشن این داستان که یک بار ساخته شده و طرفداران آنها در وهله اول. بخشی از این کارشناسان به من گفت که به دلیل شرکت ها گاهی اوقات ایجاد محصولات که طرفداران را به عنوان نه سازگار بودن با ارزش خود را.

برخی از superfans آن را بیش از حد و سنگین خود را انتقاد است که می تواند به شدت به چالش با نام تجاری.

و پس از آن وجود دارد افرادی که می خواهید برای جلوگیری از fandom در مجموع Hinck گفت. برخی از مردم نمی خواهند به ارتباط با سخت طرفداران و سمیت. آنها می خواهند به پوشیدن خود را در “پیشتازان فضا” تی شرت و حرکت در مورد جهان بدون نیاز به بحث جنبه های سری.

به همین دلیل با توجه به Hinck مهم برای علاقه مندان به استفاده از قدرت جامعه برای استحکام و اجتماعی خوب است.

قدرت جامعه

Fandom در ذات خود است و کلمه ای دیگر برای جامعه ایران در اطراف یک محصول خاص است. طرفداران جشن همان ایده مفهوم و حق رای دادن. و است که می تواند بسیار برای مردم خوب Hinck گفت.

“شما دریافت حمایت اجتماعی از این افراد” او گفت:. “شما دوستان در این جامعه درست است ؟ همه ما نیاز جوامع است. و بیشتر در جوامع ما قوی تر جامعه ما مناسب است؟”

Hinck معتقد است که سالم فن جوامع می تواند انجام بسیاری از خوب است.

“آنها می توانند با هم بسیج برای اهدای پول به خیریه به ثبت نام برای رای دادن به حمایت از یک کاندیدای خاص به داوطلب” Hinck گفت. “و از برخی جهات آن را قدرتمند تر از دیگر منابع ما سیاست است. چرا که طرفداران در حال حاضر متعهد به طرفداران خود شی اگر آنها واقعا عشق ‘جنگ ستارگان است.’ و سپس “جنگ ستارگان” می شود متصل به یک مسئله سیاسی است. آن را آسان به مراقبت در مورد آن مسئله سیاسی شما در حال حاضر واقعا در مورد مراقبت از ‘جنگ ستارگان است.'”

اما وجود دارد یک سقف ؟

Hinck گفت: این غیر ممکن است به دانستن چگونه دور فن فرهنگ می تواند و چقدر طرفداران در نهایت نفوذ شرکت های رسانه ای و تصمیم گیری های آنها را.

“من فکر می کنم شرکت هنوز در حال مبارزه با چگونه به درک طرفداران و fandom,” Hinck گفت. “گاهی اوقات آنها حق آن را دریافت. گاهی اوقات آنها از نوع دست کمی. بنابراین شاید اوج fandom خواهد بود شرکت های درک بهتر آنچه در فن جوامع را چه fandom به نظر می رسد مانند انواع fandom که وجود دارد و شاید نه تنها ناب نمونه نه فقط fandoms یا فرانچایز است که آسان به اصلی بروید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de