شما می توانید یکی دیگر از coronavirus را بررسی کنید ؟ پاسخ ممکن است در هفته آینده

سالت لیک سیتی — Utahns در انتظار coronavirus امداد نیاز به نگه داشتن در حال انتظار کمی طولانی تر و با جزئیات بیشتر در مورد آینده همه گیر امداد بسته انتظار می رود برای تبدیل شدن به روشن تر در هفته آینده که مجلس سنای ایالات متحده بازگشت از تعطیلات.

جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: دفتر او کار کرده است با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin — کاخ سفید نقطه فرد در coronavirus اقتصادی امداد — برای هفته جدید محرک لایحه تپه گزارش شده است.

“من پیش بینی ما باید یک بسته نجات که ما شروع به بحث و گفتگو در هفته آینده گفت:” مک کانل در ظاهر در کنتاکی در روز دوشنبه.

دو ماه پیش از کنترل دموکراتیک خانه گذشت 3 تریلیون قهرمانان قانون (سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری) — چهارم همه گیر پاسخ لایحه — که شامل دور دوم فردی محرک چک. این قانون از آن زمان متوقف شده در خارجه را به مجلس سنا.

مک کانل گفت: دور دوم چک “به خوبی می تواند” شامل دو مجلس سنا در لایحه اما درآمد درپوش ممکن است کاهش به $40,000 واشنگتن پست گزارش داد. آمریکایی ها که درآمد حدود $40,000 یک سال و یا کمتر دارند “شده ضربه سخت” سنا رهبر گفت.

کلاه در دور اول چک از مراقبت عمل (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی) در محدوده از $75,000 و $99,000 یک سال در طول سال 2018 یا 2019 سال مالیاتی.

ایالت یوتا میت رامنی دارای یک لیست از اولویت های او تمرکز در هفته آینده که مجلس سنا می آید در جلسه.

“به عنوان کنگره در نظر اضافی بسته امداد دیابت رامنی اولویت شامل حمایت بیشتر برای به شدت تحت تاثیر کارفرمایان فرمت و تعمیر بیمه بیکاری برنامه متناسب کمک به دولت های ایالتی و محلی برای کمک به کاهش COVID مربوط به از دست دادن درآمد, مسئولیت حمایت و ساز و کاری برای مهار بدهی های دولت فدرال پس از همه گیر است” گفت: رامنی دبیر مطبوعاتی ژیلا مولر.

یوتا چهار کنگره رای دادند در برابر بسته امداد در ماه مه. دموکراتیک Rep. بن McAdams گفت: مجلس با تصویب لایحه نبود یک طرح اما “لیست آرزو.” تشکر. کریس استوارت گفت: این لایحه که “هیچ چیز اما یک سوسیالیست لیست آرزو.”

سنا و مجلس هنوز هم نیاز به مذاکره در لایحه نهایی. در روز سه شنبه, سخنران, Nancy Pelosi سی ان ان گفت که او مایل به انصراف از خانه را در ماه اوت زنگ تفریح اگر آن را به معنای عبور اضافی همه گیر شد.

“من قطعا امیدوارم” پلوسی گفت: “وقتی پرسید که آیا آمریکا می تواند به پیدا کردن زمینه های مشترک با جمهوری خواهان مجلس سنا قبل از بیکاری در خاتمه در پایان ماه ژوئیه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او از یکی دیگر از لایحه و بیشتر فردی محرک چک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>