پیروزی بدون جنگ: قرار دادن وفاداری قبل از شایستگی هزینه های زندگی—هیچ به Ratcliffe برای DNI

واشنگتن – پیروزی بدون جنگ, مدیر اجرایی, Stephen Miles منتشر شد بیانیه زیر را دنبال سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی را تایید شنوایی از Rep. جان Ratcliffe به عنوان آینده مدیر اطلاعات ملی (DNI):

“هنگامی که جان Ratcliffe شنود گذاشته شد برای همین موقعیت در تابستان گذشته ما او را به نام بی تجربه sycophant که تنها ادعا می کنند به شهرت خود doglike ارادت به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را هنوز هم درست است.

“مخالفت با Ratcliffe را نامزدی بسیار قوی بود در آن زمان که نام خود را از توجه خارج شد و قبل از رای گیری حتی می تواند جای. تنها چیزی که تغییر کرده است بین آن زمان و در حال حاضر این است که ما باید یک سال دیگر از شواهدی از خطرات ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امادگی برای اولویت اطاعت بیش از صلاحیت و تمایل سیاسی هوش.

“در میان وحشتناک فاجعه انسانی — تراژدی ساخته شده به طور قابل توجهی بدتر تهمت و دولت را به بی کفایتی مطلق — باید آن را غیر قابل تصور به دست به کمر از یک بخش قابل توجهی از امنیت ملی ما دستگاه به کسی که تنها صلاحیت خود را دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن كرده است ، به خصوص که ما به دنبال بررسی این دولت را از دست داده و اولیه COVID-19 شیوع ما نیاز به یک بی طرف DNI که معاملات در حقایق نیست کسی که به نظر می رسد اغراق آمیز خود مدارک لطفا به رئیس جمهور.

“همانطور که ما گفت: اولین بار است که Ratcliffe در نظر گرفته شد برای موقعیت: ‘دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بخواهید در عین حال یکی دیگر عضو کابینه که تنها ماموریت برای محافظت از او را, اما این بدان معنا نیست که مجلس سنا برای تایید او. رد چنین بی حد و حصر نامزد باید بدون ذهن و بسیار خوشحال و ما امیدواریم که مجلس سنا می کند که فقط.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de