باد ضربه عظیم امریکا ابر گرد و غبار به آمریکا حریم هوایی

27 ژوئن (فردا) — گرد و غبار از صحرای بزرگ شده است که در ریختن در سواحل غربی آفریقا و اقیانوس اطلس تا به طور موثر با قرار دادن کومودو در مکث به غیر از کوتاه طوفان گرمسیری دالی شکل گرفته است که روز سه شنبه در شمال اقیانوس اطلس.

گرد و غبار تا حد زیادی تحت تأثیر سواحل خلیج فارس, اما می تواند فشار شمالا به حریم هوایی بالا چند کشورهای دیگر دورتر داخلی.

تبلیغات

قوی پر از گرد و غبار که تصاویر ماهواره ای نشان داد که رسیده بود به آمریکا حریم هوایی توسط جمعه احساس شده است و بسیاری در سراسر کارائیب که در آن آن را به سمت چپ در پشت یک پوشش نازک بر روی زمین در برخی از مناطق. آسمان مه آلود بر جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا, پورتوریکو و کوبا و دید بود به شدت کاهش می یابد در برخی از مناطق. روز جمعه صبح درجه کیفیت در گالوستون تگزاس که در آن AccuWeather لایحه Waddell مستقر شده است حال سقوط از “عالی” روز پنج شنبه به “ناسالم.”

گرد و خاکی آسمان نیز مشاهده شده در پاناما سیتی بیچ در صبح روز جمعه با توجه به تصویری ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها و گرد و غبار ظاهر می شود حلق آویز پایین در آسمان بیش از هوستون افق عکس پست شده در رسانه های اجتماعی توسط Sergio Chapa نشان داد.

“یک نگاه سریع از پنجره به بیرون از آن آسان است به اشتباه آن را به صورت مه” Chapa یک زن 44 ساله ساکن هوستون گفت: AccuWeather, و اضافه کرد که رقیق شبیه مه اما با “یک کمی قهوه ای رنگ.”

تبلیغات

“این است که بسیار متفاوت از ازن اقدام روز اما نه کاملا مانند یک جنگل آتش” Chapa گفت. “من پوشیدن عینک و من با پوشیدن یک ماسک صورت. چشم من خوب هستند اما حتی با ماسک, گلو من است تحریک کننده پس از صحبت کردن در اطراف برای حدود 30 دقیقه در طوفان های گرد و غبار.”

گرد و غبار است که اغلب تحت فشار قرار دادند به سواحل آفریقا در طول مراحل اولیه کومودو اما وسعت این قسمت مطرح شده است و ابرو. =

ابر بخشی از آنچه شناخته شده به عنوان صحرای لایه هوا که معمولا اشغال 2 – به – 2.5-مایل-ضخامت لایه جو با پایه شروع در حدود 1 مایل بالاتر از سطح ملی اقیانوسی و جوی اداره.

AccuWeather هواشناسان شده اند ردیابی گرد و غبار در حال ظهور از آفریقا ساحل از آوریل اما شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در فعالیت های پس از حدود 14 ماه ژوئن. گرد و غبار است که اغلب مشاهده شده در اقیانوس اطلس به جولای قبل از آن می شود کمتر از یک شماره بعد از آن در فصل طوفان. AccuWeather بالا طوفان کارشناس دن Kottlowski گفت: آفریقای شرقی جت شده است قوی تر از حالت طبیعی است و این تولید گرد و غبار.

“قطعا گرد و غبار قسمت در دریای کارائیب شده است قوی تر از نرمال با توجه به فعال جت” Kottlowski گفت.

فقط این هفته گذشته گرد و غبار شناور در سراسر کارائیب به جنوب خلیج مکزیک و در حال حاضر پیش بینی می گویند آن را حرکت داخلی در بخشهایی از ایالات متحده در سواحل خلیج فارس از طریق پنج شنبه.

گرد و غبار پیش بینی می شود در درجه اول متمرکز بر سواحل خلیج فارس متحده اما برخی می تواند گسترش دورتر از شمال به اوکلاهما آرکانزاس و به سمت شرق به تنسی Kottlowski گفت. وی افزود که پیش بینی می کند برای تماس با غلظت بالای گرد و غبار به بازی نقش مهمی را در به طور کلی الگوی آب و هوا در سراسر شمال شرقی ایالات متحده به برخی از گرد و غبار می تواند “به سختی” رسیدن به تنسی و جنوب ویرجینیا Kottlowski گفت.

“گرد و غبار مانند هر آلاینده می توانید پیدا کردن راه خود را دورتر از شمال در طول زمان است و ممکن است برخی از گرد و غبار می تواند کار را به دریاچه های بزرگ در هفته آینده, اما احتمالا می تواند بسیار قابل توجه است. طوفان سیستم تشکیل بیش از کبک این آخر هفته را با حرکت شرق به مین اوایل هفته آینده و به یک جریان باد از کانادا و نه از استوایی” Kottlowski گفت.

ذرات گرد و غبار تولید می کند و پر جنب و جوش غروب و طلوع اما اگر بیش از حد از تجمع آن غروب یا طلوع به نوبه خود می تواند کسل کننده است. گرد و غبار است که معمولا قابل توجه زمانی که آسمان ابری رایگان, با توجه به Kottlowski. این پوشش ابر همراه با haziness از گرد و غبار پنهان طلوع آفتاب در گلوستون در صبح روز جمعه Waddell گزارش شده است.

کیفیت هوا در سطح نیز می تواند رها از متوسط تا ناسالم بر جنوب و شرق تگزاس با توجه به Plume Labs. کسانی که با مسائل تنفسی هستند که خواست به منظور محدود کردن مقدار زمان صرف آنها در خارج از منزل. AccuWeather و پر آزمایشگاه باید یک همکاری است که به کاربران اجازه می دهد برای نظارت بر زمان واقعی و کیفیت هوا در یک مکان داده شده از AccuWeather وب سایت و یا نرم افزار تلفن همراه.

تبلیغات

Kottlowski گفت: وجود دومین منطقه بزرگ از گرد و غبار بیش از این باز آتلانتیک اما به نظر می رسد کمتر موثر از دسته اول از گرد و غبار در حال حاضر حمله به ایالات متحده در دور دوم از گرد و غبار است به احتمال زیاد به دفع سریع تر با تشکر در بخشی به دلیل بادهای قوی تر وادار کردن آن به سوی غرب. اما آن را هنوز را “قابل توجه” میزان گرد و غبار به خلیج مکزیک در اوایل هفته آینده خواهد شد که در نتیجه در شرایط مه آلود و شیری-به دنبال آسمان.

دیگر محدوده پیش بینی ها نشان می دهد کاهش در مقدار گرد و غبار وارد فضای بیش از هفته آینده به عنوان آفریقایی شرقی جت که مسئول تحریک قوی طوفان که به پا زدن تا گرد و غبار پیش بینی شده است برای استراحت کمی با توجه به Kottlowski.