زمستان بوران در شمال ایالت n. y. به عنوان دریاچه-اثر برف رها بلیزارد شرایط

Feb. 28 (UPI) — یکی از بزرگترین دریاچه-اثر رویدادهای نجومی ادامه داد: در روز جمعه برف در مجموع در سراسر دریاچه های بزرگ به طور پیوسته افزایش یافت. بیشترین تجمع که تا کنون رخ داده در غرب و شمال ایالت نیویورک با چندین مکان گزارش بیش از یک پا از برف است.

بلیزارد هشدارهای باقی مانده در اثر با AccuWeather پیش بینی پیش بینی, پا, دریاچه-اثر بارش برف در بخش هایی از شمال ایالت نیویورک از جمله مناطق شمال سیراکیوز در اطراف یدک کش تپه فلات.

Cleveland, Erie, Pa. و جیمز تاون, n. y. شدند چندین شهر در زیر یک دریاچه-اثر برف هشدار جمعه.

مناطق شرق دریاچه انتاریو را دیده اند بدترین دریاچه-اثر برف با بیش از دو پا تا ستون در برخی از مناطق. Watertown, n. y., گزارش نزدیک به 7 اینچ از برف فقط در 2 ساعت دوره در صبح روز جمعه.

در روستای کپنهاگ, n. y. حدود 90 دقیقه شمالی از سیراکوس 28.5 اینچ کاهش یافته بود از طریق اوایل صبح روز جمعه.

شنبه شب در مناطق سخت ترین ضربه طوفان بینی می شود در نزدیکی AccuWeather محلی StormMax از 45 اینچ.

دانشگاه ایالتی نیویورک در اوس ویگو لغو تمام کلاس های بعد از 12 بعد از ظهر پنج شنبه و روز جمعه به علت وزش شدید باد و بارش برف سنگین. لغو شد و در واقع در پردیس اصلی در اوس ویگو و سیراکیوز دانشگاه.

این شرایط خطرناک بودند مستند توسط دانش آموز Kaitlyn Jesmonth در راه رفتن به خانه از کلاس در روز پنج شنبه که در آن دید نشان داده شده است که بسیار کم با برف نامحدودی زمین.

قدرتمند بادها نه تنها کمک به whiteouts اما همچنین منجر به صدمه به اموال. 50 مایل در ساعت باد در این منطقه باعث آسیب به یک ساختمان در حال ساخت در Henderson, n. y. با توجه به یکی دیگر از اوس ویگو دولت, دانش آموز, جیک Rumowicz که اسیر یک ویدیو از برزنت در سایت ساخت و ساز مواج در باد سخت.

AccuWeather ارشد هواشناس آلن Reppert توضیح داد که دریاچه-اثر بارش برف رخ می دهد که هوا سرد سفر بیش نسبتا گرمتر دریاچه ها و اشکال ابرها که در نهایت تولید برف. این اصطلاح منطقه ای و مورد استفاده در اشاره به دریاچه های بزرگ.

کولاک بیش از برف سنگین.

“بلیزارد تعریف شده است به عنوان یک طوفان است که به ارمغان می آورد پایدار باد یا gusts باد از 35 مایل در ساعت یا بیشتر و یک دید کمتر از یک چهارم از یک مایل را به مدت سه ساعت متوالی,” AccuWeather ارشد هواشناس الکس Sosnowski توضیح داد.

10:45 صبح خدمات ملی آب و هوا در بوفالو تایید شرایط بلیزارد تا به حال ضربه شرق دریاچه انتاریو است.

دریاچه-اثر برف آنقدر شدید پنجشنبه شب در سواحل شرقی دریاچه انتاریو که thundersnow گزارش شد.

بوران شرایط ادامه خواهد داد و شرق دریاچه انتاریو و دریاچه ایری از طریق پنج شنبه با توجه به AccuWeather ارشد هواشناس آلن Reppert.

بادها آغاز خواهد شد برای تغییر شنبه, ایجاد شرایط خطرناک برای روشن کردن. برای فصل Reppert گفت: این خواهد بود که یکی از بالاترین, اگر بالاترین مقادیر بارش برف برای منطقه است.

ایالت نیویورک Thruway قدرت شده است به طور مداوم یادآوری رانندگان بیش از رسانه های اجتماعی برای ایمن ماندن در جاده های برفی و “خائنانه” شرایط.

در ساعات اولیه صبح روز پنج شنبه Thruway اقتدار قرار داده ممنوعیت خالی تریلر تراکتور در I-90 از لاکاوانا تلفات مانع ایالتی پنسیلوانیا خط. این ممنوعیت برداشته شد پنج شنبه شب.

توسط پنجشنبه شب Fredonia, n. y., حال گزارش gusts باد تا 62 مایل در ساعت. در ایالت مین که در آن باقی مانده از طوفان زمستانی در حال عبور از بالاترین ثبت وزش باد بود 66 مایل در ساعت در گرینویل.

درجه حرارت شرق دریاچه انتاریو را ماند در حدود 20 درجه فارنهایت با AccuWeather RealFeel درجه حرارت رسیدن به عنوان کم به عنوان تنها رقم با توجه به Reppert.

در یک لحظه آرامش, آسمان پاک فقط به اندازه کافی برای یک “آتشین” غروب آفتاب از طریق ابر در بالای دریاچه انتاریو در حالی که بلیزارد انجام شده فقط شمال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>