با 4-بیشترین آب سیستم خاموش شدن رای دادن در کشور, New Orleans, باید سریع عمل می کنند برای جلوگیری از آب Shutoffs میان Coronavirus همه گیر

واشنگتن – شهر نیواورلئان باید پیوستن به نزدیک به 20 شهرستانها در سراسر کشور است که در حال حاضر به حالت تعلیق و یا با توجه به تعلیق آب خدمات shutoffs با توجه به عدم پرداخت هزینه در پاسخ به نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19.

اطلاعات به دست آمده از فاضلاب و آب مدیره از نیواورلئان نشان داد که 17 درصد سیستم خاموش شدن رای در نیواورلئان – بیش از یک نفر از هر شش خانه – تاثیر 19,486 خانواده و یا برآورد 46,572 مردم در سال 2016. . سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند ‘مکرر و مناسب بهداشت دست به عنوان یکی از مهم ترین اقدامات پیشگیری برای COVID-19 یک استراتژی است که متکی بر خانواده دسترسی به آب است.

در پاسخ به مواد غذایی و آب اقدام را آب عمومی برای همه, مدیر مبارزات انتخاباتی مری اعطای صدور این بیانیه به شرح زیر:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“یک مهلت قانونی برای آب shutoffs با توجه به عدم پرداخت هزینه در طول coronavirus بیماری همه گیر است که حس مشترک به خصوص در شهر نیواورلئان که در آن shutoffs رایج و شایع است. دسترسی به امن و مقرون به صرفه آب باید جهانی حقوق بشر در تمام زمانها اما حداقل ما مقامات منتخب باید اطمینان حاصل شود هر کس توانایی شستن دست های خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس.

“تا زمانی که یک ملی توقف در آب shutoffs های مقامات در نیواورلئان باید کمر و پیوستن به صلیب کشور جنبش برای پایان دادن به آب shutoffs محلی در این بیماری همه گیر. ما می دانیم که در سال 2016 بیش از یک نفر از هر شش خانه – تاثیر 19,486 خانواده و یا برآورد 46,572 مردم در نیواورلئان با تجربه آب shutoffs. ضروری است هر یک از این افراد دسترسی به آب موثر بلافاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im