با یک نوزاد در راه جو Ingles فرمان روشن یوتا جاز تمرین تسهیلات

سالت لیک سیتی — جو Ingles کار نکرده در یوتا جاز تمرین تسهیلات پس از آن بازگشایی شد روز دوشنبه و بخشی از دلیل اینگلس و همسرش, نوجوانی بارداری در ماه نوامبر.

در چهارشنبه Ingles’, همسر, بین نژاد اعلام کرد که اخبار را از طریق رسانه های اجتماعی.

روز پنج شنبه طی هفتگی خود ظاهر در 1280 منطقه Ingles صحبت در مورد اخبار و چگونه آن را عاملی در تصمیم خود به شرکت در تمرینات فردی در Zions بانک بسکتبال دانشگاه.

“بدیهی است که راز نوجوانی, باردار شدن بود و بخش بزرگی از آن” Ingles گفت. “آن را به ارزش آن است. من یک جای بدنسازی, من همه چیز من می توانید انجام دهید. بسکتبال-دانا آن را کمی مشکل تر است اما من فکر می کنم ما به عنوان همراه و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این کل چیزی که آن را به تصمیم گیری آسان تر است. اما هیچ راهی وجود دارد من حاضر به خطر فرزندان من و Renae و تمام است که برای رفتن و شلیک یک توپ بسکتبال.”

Ingles گفت: زن و شوهر شده است نگه داشتن اخبار از بارداری به جلیقه حالی که اما که موسیقی جاز و سر مربی Quin اسنایدر شده اند در دانش حمایتی و درک در مورد او تصمیم به ماندن در خانه.

در مه 8, NBA آغاز شد اجازه می دهد تیم برای باز کردن عمل خود امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات فردی در شهرستانها که در آن اقامت-در-خانه محدودیت برداشته شده است به عنوان طولانی به عنوان تیم پیاده سازی سخت مجموعه ای از دستورالعمل ها به منظور نگه داشتن بازیکنان امن در حالی که آنها در حال کار کردن است.

در میان محدودیت ها اجازه می دهد بیش از چهار بازیکن در یک مرکز در یک زمان; هیچ مربی مشارکت; هیچ شیوه های scrimmages یا فعالیت گروهی از هر نوع; بازیکنان ممنوع از استفاده از ورزشگاه عمومی یا بهداشت و درمان باشگاه حتی اگر دولت اجازه می دهد محدودیت های این موسسات به بازگشایی شده است.

جاز معاون اجرایی رئیس جمهور از بسکتبال عملیات دنیس لیندزی گفت که موسیقی جاز در حال رفتن بالا و فراتر از الزامات NBA در باز کردن ZBBC اما حتی با تمام اضافی احتیاطی Ingles گفت که او آماده نیست را بردارد فقط رتبهدهی نشده است.

“آنها ساخته شده ایم اقدامات برای رفتن در آن وجود دارد بسیار چشمگیر” Ingles گفت. “من رفتم از طریق فرایند به دیدن آنچه در آن بود و آن را بسیار در عمق. بیا به حق من در آن وجود دارد بروید و شروع به آماده شدن اما ما نیاز به کمی اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا ما در حال رفتن به بازی یا نه و من فکر می کنم من تصمیم گیری خواهد شد و پس از آن است.”

Ingles هنوز شک و تردید در مورد اینکه آیا NBA سر گرفته خواهد شد و هنوز هم مطمئن نیستید اگر او احساس راحتی خواهد کرد اگر او را به ترک خانواده خود را برای یک دوره طولانی از زمان برای تکمیل این فصل NBA در یک محیط کنترل شده.

با گذشت زمان Ingleses امیدوارند اطلاعات بیشتری در دسترس خواهد بود به طوری که آنها می توانند احساس راحتی در هر تصمیم آنها را, اما در حال حاضر با قطعیت هنوز هم بلندی بیش از NBA آنها با تمرکز بر ماندن در منزل و سالم ماندن با خانواده خود رو به رشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im