پس از یکی دیگر از هیولا پیروزی در کارولینای جنوبی ابتدایی, ‘مدیکر برای همه است که چهار به چهار’

در حالی که جو بایدن دستگیر بسیار مورد نیاز پیروزی در کارولینای جنوبی روز شنبه در جلسه انتظارات besting بهداشت ، برنی ساندرز در-در-در-جنوب اولیه نظرسنجی های خروج در دولت نیز نشان داد—برای چهارمین بار در یک ردیف—که اکثریت رای دهندگان دموکرات حمایت از تقاضا برای خدمات درمانی برای تمام سیستم به جای ملت برای سود وضع موجود.

به عنوان NBC اخبار سیاسی خبرنگار Sahil Kapur با استناد یا ورود و یا خروج انتخابات از چهار متحده گزارش می دهد: “حمایت شد 57 درصد به 38 درصد در آیووا 58 درصد به 37 درصد در نیوهمپشایر 62 درصد به 35 درصد در نوادا و 50 درصد به 44 درصد در کارولینای جنوبی است.”

دموکراسی امریکا, مترقی, گروه حمایت بود در میان آن اشاره کرد که این پیشنهاد مطرح شده توسط ساندرز به حمایت گسترده در آن اوایل متحده “حتی در میان مردمی حمایت از بیمه لابی حمایت از نامزدها که مخالفت با آن”—به معنی بایدن پیت Buttigieg Amy Klobuchar و دیگران.

“مخالفان انداخت همه چیز و سینک آشپزخانه در مدیکر برای همه بیش از سال گذشته و هنوز…” —مایک کسکا Sanders, کمپینساندرز ساخته شده است مدیکر برای همه یک امضای بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را اعلام کرد و صبح روز شنبه “مدیکر برای تمام خواهد شد ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی هر سال است. در ایالات متحده آمریکا هنگامی که یک فرد بیمار است که فرد باید قادر به دسترسی به مراقبت های بهداشتی و یک پزشک را ببینید. هنگامی که یک فرد به بیمارستان می رود که فرد باید تا پایان ورشکستگی است.”

و در حالی که از سوی دیگر ، الیزابت وارن نیز در آغوش سیاست به درجه ترقی خواهان باید اشاره کرد که حرکت از مبارزات انتخاباتی خود را متوقف و پس از او حاکی از تمایل او به سازش در اندازه گیری.

Kapur گزارش داد:

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

حمایت وسیع برای برنی ساندرز’ امضا مسئله در درون حزب دهانه چهار اولیه رای دهندگان به طور گسترده ای متفاوت جمعیتی makeups.

دقیق عبارت از NBC News پرسشنامه بود: “چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد جایگزینی تمام بیمه درمانی خصوصی تنها با یک طرح دولت برای همه؟”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش داد اوایل این هفته مردمی مدیکر برای همه طرفداران در کارولینای جنوبی مربع خاموش در برابر یک ائتلاف از صنعت حمایت گروه و تبلیغ گسترده حمله رعد اسا در کشور به عنوان آنها ساخته شده این مورد به رای دهندگان برای انسانی تر و مقرون به صرفه رویکرد به مراقبت های بهداشتی.

“یکی از چیزهایی که ما در بر داشت همانطور که ما در اطراف در کارولینای جنوبی و جاهای دیگر صحبت کردن به مردم به کار از همه نوع” گفت: یک سازمان با تلاش “است که مردم درک کنند که هیچ کس را دوست دارد شرکت بیمه خود را.”

اعضای ساندرز در زمان مبارزات انتخاباتی توجه داشته باشید از روند اولیه تا کنون.

“مخالفان انداخت همه چیز و سینک آشپزخانه در مدیکر برای همه در سال گذشته ایم” مایک کسکا Sanders,’ ارتباط مدیر “و در عین حال…”

“من هنوز هم نمی تواند بیش از, چگونه بعد از اینکه بی وقفه حمله برای بیش از یک سال و با شعارهای جمهوری خواه در اخبار, در بحث و منفی تبلیغات, مدیکر برای همه است برای چهار چهار” اعلام تایسون برودی یک محقق کار برای ساندرز کمپین در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>