با حداقل سه نفر از اعضای کنگره آمریکا مبتلا به کروناویروس تماس از راه دور رای گیری رشد

با حداقل سه نفر از اعضای کنگره به عنوان به خوبی به عنوان همسر حداقل یک سناتور تست مثبت برای coronavirus که اکنون به بیش از 41,000 آمریکایی کشته و بیش از 450 قانونگذاران در حال هل دادن رهبری خود را به موسسه قوانین جدید اجازه می دهد از راه دور رای گیری.

بیش از 60 قانونگذاران از هر دو طرف راهرو با ارسال نامه ای به رهبری روز دوشنبه خواستار اضطراری از راه دور رای گیری.

“نیاز به کاربران برای رای دادن در فرد ممکن است مطرح سلامت عمومی خطرات و یا حتی از نظر فیزیکی غیر ممکن است برای افراد تحت قرنطینه” در این نامه می خواند. “ما نیاز به ارائه مکانیزمی که از طریق آن کنگره می تواند در طول زمان بحران بدون نیاز به جمع آوری در یک مکان.”

تماس به دنبال مثبت coronavirus آزمون حداقل سه قانونگذاران. Rep. بن مکآدامز (D-یوتا) و ماریو دیاز-Balart (R-Fl.) آزمایش مثبت هفته گذشته در حالی که ایالت و سناتور ” رند پل (R-Ky.) یکشنبه اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت است. سناتور. ctq را (D-Minn.) شوهر نیز دوشنبه نشان داد او قرارداد coronavirus.

پل نه خود منزوی پس از گرفتن آزمایش و عبور از مسیرهای با دیگر همکاران خود در سنا استخر در حالی که در انتظار نتایج خود را به عنوان به خوبی به عنوان غذا خوردن با دیگر سناتور در چندین ناهار.

اخبار پل را تشخیص led سنسور. میت رامنی (R-یوتا) و لیندزی گراهام (R-S. C.) به خود شده است. قانونگذاران دیگر نیز صرف هفته در انزوا از شیوع کروناویروس رسیده کاپیتول هیل در اوایل این ماه.

در رسانه های اجتماعی Rep. کتی پورتر (D-کالیفرنیا.) در میان کسانی که دعوت مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و دیگر رهبران کنگره اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری برای اطمینان از اعضای کنگره می تواند مذاکره و رای گیری در یک بسته محرک اقتصادی و قوانین دیگر بدون خطر ابتلا به کوروناویروس.

“کنگره باید یک مثال نه یک استثنا در بهداشت عمومی” پورتر نوشت که آمریکایی ها در سراسر کشور در حال کار از خانه ماندن از مدرسه به خانه و بسته شدن رستوران ها و دیگر کسب و کارهای کوچک برای کمک به جلوگیری از شیوع بیماری است.

با توجه به اخبار CBS سریع تغییر قوانین بعید است. آخرین توجهی اصلاح قوانین رای گیری در کنگره اتفاق افتاد در سال 1973—پس از سه سال بحث—اجازه می دهد تا رای گیری الکترونیکی در مجلس سنا و مجلس و گاز ،

برخی در کنگره پیشنهاد کرده اند عبور از قانون از طریق صدا و آرا و یا به اتفاق آراء رضایت به طوری که تمام کاربران نیازی به حضور و استدلال از راه دور رای گیری امکان پذیر نیست به دلیل آن می تواند باز کردن درب به دادگاه به چالش می کشد به هر صورتحساب گذشت از راه دور.

سناتور. برایان Schatz (D-هاوایی) ناودان برخی از همکاران خود را برای بی میلی خود را برای انطباق با زمان بحران بهداشت عمومی به میلیون ها نفر از آمریکایی ها.

“وجود دارد یک دسته از به اصطلاح institutionalists که در حال مقاومت در برابر کنترل از راه دور رای گیری اما ما به زودی می تواند عدم رسیدن به حد نصاب با توجه به اجباری خود قرنطینه” Schatz توییتی. “ما باید عمل کنند و مقدار زیادی از شرکت های آمریکایی و دیگر سازمان ها و فعال کردن رای گیری به صورت الکترونیکی یا از طریق تلفن.”

دیگر ناظران سیاسی به نام اعضای کنگره به نمایش فعلی خود را معضل به عنوان یک کاتالیزور برای بازاندیشی چگونه تمام رای گیری با این نسخهها کار در ایالات متحده روند دموکراتیک.

“اگر ایران با پشتیبانی از راه دور رای گیری برای اعضای کنگره” ABC اخبار تحلیلگر سیاسی متی Boland توییتی “و سپس حزب دموکرات باید اصرار دارند که این همان امتیاز داده می شود به رای دهندگان در انتخابات از طریق رای دادن در خانه, رای توسط پست الکترونیکی و غیره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de