با شالوده حقوق محیط زیست در معرض خطر تصویری بیلبورد کست وزیر کشور به عنوان Trumpian ‘هیولا باتلاق’

به عنوان فعالان و کارشناسان فرود در وزارت داخلی ساختمان در واشنگتن سهشنبه برای یک انجمن عمومی و تجمع مورد تهمت و دولت های اخیر حمله در یکی از این کشور را نقطه عطفی قوانین زیست محیطی این گروه حمایت عمومی شهروند پارک یک کامیون با یک صفحه نمایش عظیم نزدیک به بازی یک ویدئو از یک مقام ارشد شکلگیری به یک “هیولا باتلاق” در حلقه برای هشت ساعت است.

“این ویدئو همراه با موسیقی شبح وار را نشان می دهد که آن را دشوار است برای تمایز بین وزیر کشور دیوید برنارد—سابق نفت و گاز لابی—و مخلوق از واشنگتن دی سی ‘باتلاق’ از لابی و شرکت های بزرگ cronies که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمسخر به عنوان یک نامزد اما در حال حاضر پذیرای صمیم قلب” عمومی شهروند توضیح داد.

تظاهرات و شنوایی (pdf) روز شنبه در مرکز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد تغییرات زیست محیطی ملی و سیاست عمل می کنند (NEPA). تاریخی قانون امضا شده توسط رئیس جمهور ریچارد نیکسون 50 سال پیش نیروهای سازمان های فدرال به تولید و ارزیابی های زیست محیطی به صورت عمده اقدامات برنامه ریزی شده از جمله مجوز برای پروژه های زیربنایی مانند سوخت های فسیلی خطوط لوله.

حمایت از گروه هایی که با نگرانی دولت پیشنهاد تصریح کرد: کسانی که انتقادات شنبه. دوستان زمین جمهور اریش Pica در بیانیه ای گفت که NEPA “تضمین جوامع حق دارند بدانند که محیط زیست و اثرات مالی و اینکه آیا کمتر مخرب جایگزین وجود داشته باشد” و مغلوب ساختن پیشی جستن حمله در قانون “سکوت جوامع در سراسر کشور مبارزه با شرکت های بزرگ آلوده.”

“اگر این عقبگرد اتفاق می افتد, آن را تضعیف جوامع تلاش برای حفاظت از هوا و آب و بهداشت عمومی” Pica هشدار داد. “ما نباید اجازه دهیم این ابزار حیاتی برای نامزدی عمومی حذف شود توسط کسب و کار مصمم به از بین بردن محیط زیست ما برای سود. ما را تحمل نخواهد کرد تلاش ها برای از بین بردن شالوده ما قوانین زیست محیطی.”

به عنوان یک منابع طبیعی شورای دفاع از وبلاگ پست مشخص شده در دوشنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد تغییرات عبارتند از: محدود کردن اقدامات تحت پوشش NEPA محدود کردن این محدوده جغرافیایی از نظر دور انداختن جنگ از منافع الزاماتو محدود کردن یک بخشنامه است که سازمان با دقت در نظر معقول جایگزین.

Greenpeace USA ارشد آب و هوا مبارز جان Noël در بیانیه ای گفت که این روز را در تغییرات—که به معنی سازمان ها لازم نیست به در نظر گرفتن اثرات آب و هوا جدید پروژه های زیربنایی—را به طور قابل توجهی محدود کردن ورودی از جوامع خواهد بود که بیشتر تحت تاثیر چنین توسعه است.

“سوخت های فسیلی پروژه های زیربنایی در حال اکثریت واقع در کمتر کار کلاس جوامع” Noël گفت. “هیچ شرکت نفت می خواهد برای قرار دادن یک چاه نفت در بالای یک مغلوب ساختن پیشی جستن گلف یا یک fracked گاز کمپرسور ایستگاه بعدی به Mar یک لاگو—آنها در حال ساخت خطوط لوله از طریق بومی خاک و پالایشگاه های بعدی به سیاه و سفید و قهوه ای و محله. بر اساس تلاش خود را به عقب NEPA آن را روشن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیدگاه های این جوامع را به عنوان قربانی مناطق.”

“برش NEPA تلاش برای به سکوت جوامع در خط مقدم از سوخت های فسیلی صنعت آلودگی” او متهم شده است. “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا در مورد مراقبت هوای پاک و آب برای هر کسی غیر از خود میلیاردر رفقا او می خواهم تقویت قوانین مانند NEPA. به جای او توزیع نعمت نفت و گاز و مدیران مانند آب نبات.”

تشکر. رائول Grijalva (D-Ariz.), صندلی از خانه منابع طبیعی کمیته و همچنین رهبران زیست محیطی و گروه های کارگری صحبت کرد و در سی رالی سه شنبه بعد از ظهر.

فعالان گروه های حمایت و خبرنگاران به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی از تجمع و انجمن در رسانه های اجتماعی با هشتگ #ProtectYourVoice و #ProtectNEPA:

Grijalva که شهادت در جلسه عمومی گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که “تلاشهای دولت برای روده NEPA از طریق این قانون پیشنهاد شده آن را آسان تر برای شرکت ها آلوده به پنهان کردن اثرات آب و هوا از عمده پروژه از جمله پروژه هاي نفت و گاز.”

“NEPA نیز مهم حقوق مدنی ابزار—آن را می دهد تمام آمریکایی ها یک صدا در فدرال تصمیم گیری اجازه می دهد جوامع آگاه و وزن در عمده پروژه های پیشنهادی خود را تحت تاثیر قرار جوامع” کنگره اضافه شده است. “هنگامی که NEPA فرایند قطع یا ضعیف بد تصور پروژه های پیشرفته است که می تواند ویرانگر بهداشت عمومی و پیامدهای زیست محیطی برای جوامع آمریکایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>