با برنده بزرگ برای بایدن و ساندرز در طناب, ‘بسیار خطرناک است, لحظه ای برای حزب دموکرات’

با وجود درد و رنج دور دیگری از شکست های متعدد در رای گیری اولیه متحده در روز سه شنبه به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن حامیان برنی ساندرز’ 2020 ریاست جمهوری اجرا نیست در مورد به مبارزه فقط رتبهدهی نشده است و ناظران سیاسی هستند و اشاره کرد که حتی اگر نماینده رهبری بایدن انباشته شده است در نهایت ثابت می کند غیر قابل عبور حزب دموکرات را به نفع خود بیش از رای دهندگان با الهام از ساندرز اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به مغلوب در انتخابات عمومی ،

“این بسیار خطرناک است, لحظه ای برای حزب دموکرات گفت:” سی ان ان از عوامل ون جونز به عنوان نتایج حاصل از مسابقات در شش متحده آمریکا—می سی سی پی, داکوتای شمالی, میسوری, میشیگان, آیداهو و واشنگتن—گزارش شد. با ساندرز’ به خصوص امید بالا برای میشیگان نقش برآب توسط یک حاشیه قابل توجهی از پیروزی بایدن جونز گفت: “شما باید یک شورش مورد به شکست می شود. چه چیزی شما را با افرادی که شما را شکست؟”

این واقعیت است که “بسیاری از مردم جوان” اعتقاد “آنها تا به حال یک قهرمان” در ساندرز استدلال جونز چیزی است که دموکرات ها باید چشم پوشی است. “افراد جوان که در حال فارغ التحصیل شدن با یک چهارم میلیون دلار بدهی, جوان مردم با بسیاری از درد و آنها تا به حال یک قهرمان” او گفت:. “و آنها فکر می کردند که رفتن به قادر به فراگیر تقسیم استقرار خود را با جنبش له که تقسیم استقرار و حرکت رو به جلو است. به جای ایجاد وحدت و آنها را متوقف کرد. در حال حاضر چه چیزی شما را انجام دهید؟”

زمانی که ساندرز شکست خورده بود در سال 2016 اولیه جونز ادامه داد: “وجود یک فرض است که همه مردم خود را برای سقوط در خط و رای در برابر تهمت و وجود دارد نه به اندازه کافی برای مراقبت از نگرانی و درد از پایگاه خود را. امشب وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از crowing بسیاری امداد در بخشی از برپایی اما نگه داشتن آن معتدل و به نوبه خود به نوبه خود به کسانی که [ساندرز حامیان] و می گویند ما می خواهیم به قهرمان خود را. اگر شما انجام این کار, شما در حال رفتن به یک وابسته به ‘پیروس’ پیروزی است.”

این یک شبیه احساسات مشترک توسط فیلمساز مایکل مور که به نظر می رسد در MSNBC و گفت: دموکرات ها و شرکت ها ایجاد خواهد شد در دردسر بزرگ اگر آنها نمی حساب برای امیدها و آرزوهای کسانی که آمریکایی ها در قلب ساندرز جنبش:

“این بازی نیست بیش از” مور گفت. “تمام کشورهای دیگر که نه به حال شانس به آنها می گویند باید خود را می گویند. برنی زمانی که او می گوید: “نه من و ما”—اگر شما او را ملاقات نمود, که واقعا, که در آن سر خود را در. ایده او این بود که نه فقط خود را از رفتن به دفتر بیضی اما آوردن میلیون ها نفر با او. من فکر می کنم که سیاست های خود و چیزهایی که او می ایستد برای ما امیدواریم که برای دیدن اتفاق می افتد اگر ما خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن—و هیچ یک از ما در حال از دست دادن در آن است.”

تماشا کنید:

به ویژه در مورد زمانی که آن را می آید به بایدن را به طور کلی چشم انداز انتخابات باقی مانده است او ادامه داد: عملکرد ضعیف با رای دهندگان—از جمله دلایلی است که ترقی خواهان ادامه به هشدار می دهند که دموکرات ها ممکن است خود را تنظیم برای یکی دیگر از از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی در صورتی که موفق به انرژی بخش های کلیدی از پایگاه خود را:

نه رکوع به این ایده است که ساندرز’ اولیه چشم انداز بیش از, حامیان او و کمپین کارکنان اخراج کسانی که درمان او ناامید کننده شب—از دست دادن در می سی سی پی, Missouri, میشیگان و آیداهو—عنوان پایان خط. برای افرادی مثل نینا ترنر ملی روسای ساندرز مبارزات انتخاباتی مقدماتی حزب دموکرات فصل هنوز راه طولانی برای رفتن:

به عنوان “سازماندهی برای برنی’ توئیتر خود نوشت:

“کمتر از نصف متحده خواهد شد که رای دادند و پس از امشب است که همه گفته و انجام داده, گفت:” مترقی نویسنده و فعال بن اسپیلبرگ. “من درک می کنم که چرا شما نا امید—من بیش از حد—اما این اصلی است و نه حتی نزدیک به بیش از. انجام ناامیدی نیست. فکر می کنم سخت در مورد آنچه در گام های بعدی ما نیاز به.”

Briahna شادی خاکستری ساندرز’ ملی مطبوعات, منشی, روشن ساخته است او در حال آماده سازی خود برای روز یکشنبه را یک بحث بین دو نفر از نامزدها:

در حالی که هر دو بایدن و ساندرز خواسته شد به لغو تظاهرات بزرگ آنها در حال برنامه ریزی برای پنج شنبه شب در اوهایو با توجه به کروناویروس بحران آوردن ملت بایدن ساخته شده نظرات از فیلادلفیا که در آن او ساخته شده و پیشنهادهای به سندرز و حامیان او.

“من می خواهم برای تشکر از برنی ساندرز و حامیان او برای خود خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق خود را,” بایدن گفت: به یک اتاق کوچک پر تنها با کارکنان و برخی از خبرنگاران در مرکز ملی قانون اساسی. “ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و با هم خواهیم شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ساندرز در ضمن بازگشت به خانه اش در ورمونت شنبه شب و نمی ارائه هر مکان اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de