با بیل به دستور شناسایی اطلاعات افسر لباس AOC می گوید آمریکا باید پلیس مخفی’

با استناد به افزایش ترس از دیکتاتوری سرکوب مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز و النور هولمز نورتون روز دوشنبه اعلام کرد آنها در حال معرفی یک لایحه در این هفته نیاز به فدرال اجرای قانون مقامات به پوشیدن شناسایی زمانی که در وظیفه یا خدمت عمومی است.

ماموران فدرال در حال انتظار به سر به شهرستانها در سراسر کشور بیش از چند هفته آینده—استقرار که به دنبال حداقل یک هفته از عملیات در پورتلند, اورگان به عنوان بخشی از آنچه که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک فعال تر شدید و تلاش در سراسر کشور.

“ناشناس داخلی نیروهای امنیتی در حال دستگیری شهروندان آمریکایی و حساب های محرمانه این دلهره فرآیندهای بیشتر شبیه به خارج از کشور renditions از سنتی بازداشت.”
—Irvin McCullough, دولت, پاسخگویی, پروژه

در ماه ژوئن تظاهرکنندگان در واشنگتن پاک شد از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید توسط فدرال مأموران اجرای قانون به طوری جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند یک عکس op در نزدیکی کلیسای سنت جان.

“پلیس مخفی ربودن آمریکایی ها از گوشه و کنار خیابان و تیراندازی و گلوله های لاستیکی در تظاهرات مسالمت آمیز چیزی است که ما انتظار می رود برای دیدن در یک دولت استبدادی و نه در خارج از کاخ سفید” Ocasio-Cortez نیویورک دموکرات در بیانیه ای گفت. “در عین حال که واقعیت فعلی ما.”

“این لایحه را افزایش پاسخگویی و نظارت برای اجرای قانون” او ادامه داد. “در حال حاضر اجرای قانون می تواند نقض آمریکایی متمم اول قانون اساسی حق با ناشناس ماندن کامل. اگر یک افسر ناقض خود سازمان سیاست خود را قربانی باید توانایی به گزارش آنها را به سازمان خود را و تقاضای پاسخگویی.”

Ocasio-کورتز و نورتون—این کنگره برای ناحیه کلمبیا—انتظار می رود برای معرفی این لایحه (pdf) در هفته بعد.

به عنوان ملت‘s کن Klippenstein که اخبار شکست این لایحه گزارش داد:

این لایحه نیاز به در-وظیفه ماموران فدرال برای نمایش نه تنها نام خود را به آژانس بلکه فرد عامل نام خانوادگی و شماره شناسایی. این امر نیز در دستور شکل جدیدی از نظارت برای وزارت دادگستری نیاز به آن بازرس کل برای انجام روال ممیزی برای اطمینان از انطباق با قوانین. نتایج این ممیزی پس از آن گزارش به کنگره است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این مطلق جنون است که این یک نیاز اساسی در حال حاضر ایم” روزنامه نگار Adrian کرافورد.

دولت پاسخگویی پروژه معاون قوانین Irvin مک کالو گفت Klippenstein که عدم پاسخگویی است افزایش نگرانی ها به عنوان افسران از گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) و وزارت امنیت داخلی (DHS) سازمان ها به طور فزاینده ای درگیر در اجرای قانون.

“تعداد زیادی از وکلا درخواست همان چیزی که: از کجا شفافیت ؟” گفت: McCullough. “ناشناس داخلی نیروهای امنیتی در حال دستگیری شهروندان آمریکایی و حساب های محرمانه این دلهره فرآیندهای بیشتر شبیه به خارج از کشور renditions از سنتی بازداشت.”

“شهروندان شایستگی این را می دانم که دستگیری آنها—و یا حداقل چه نهاد—به گزارش هر گونه سوء استفاده از آنها رنج می برند و یا شاهد” مک کالو اضافه شده است.

روز دوشنبه اقدام DHS وزیر چاد Wolf گفته فاکس نیوز که او نمی تواند محدود توسط مقامات محلی که نمی خواهید عوامل خود را در شهرهای خود به عنوان اتفاق افتاده در پورتلند.

“من نمی نیاز به دعوت نامه توسط دولت, دولت شهرداران یا دولت و استانداران برای انجام کار ما” گفت: گرگ. “ما در حال رفتن به انجام است که آیا آنها مثل ما وجود دارد یا نه.”

وکیل حداکثر Kennerly استقبال Ocasio-کورتز/نورتون لایحه.

“ما نه باید و نه می خواهم افراد ناشناس ادعا دارند دولت اجازه به استفاده از خشونت و ما نه باید و نه می خواهم یک دولت که evades پاسخگویی اقدام از طریق عوامل ناشناس ایم” Kennerly.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>