با بلومبرگ در حال اجرا یک دانش آموز بدهی اعتصاب است و حتی ضروری تر

مایکل بلومبرگ میلیاردر راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری و با صرف صدها میلیون دلار در تبلیغات برای افزایش خود نظرسنجی شماره. دیروز او منتشر سیاست پیشنهاد برای رسیدگی به هزینه های آموزش عالی است.

جای تعجب نیست, عصر ایران نه لغو تمام بدهی های دانشجویی و یا تمام کالج ها رایگان برای همه (به عنوان برنی ساندرز پیشنهاد). قبل از آن به بیرون درز نسخه بلومبرگ آموزش برنامه منتشر شده توسط این رهگیری در تاریخ 17 فوریه پیشنهاد کرد که تمام مقطع کارشناسی وام گیرندگان خواهد بود به طور خودکار در درآمد محور طرح بازپرداخت (IDR) که در آن وام دانشجویی پرداخت خواهد بود کسر از حقوق. به بیرون درز طرح می گوید وام گیرندگان می تواند “انتخاب کردن” اما معلوم نیست چه گزینه باقی خواهد ماند. این نسخه از برنامه بعد منتشر شده در بلومبرگ وب سایت حذف این زبان در مورد چک خودداری سیستم به طور کامل.

او نشان می دهد ساخت دو سال کالج عمومی رایگان برای همه و ساخت هر دو دو سال و چهار سال کالج شهریه و بدهی رایگان برای پایین ترین درآمد دانش آموزان—و اگر چه برخی این شعار را به عنوان “مترقی” طرح این است که به سادگی به اندازه کافی خوب نیست. امروز وجود دارد 45 میلیون نفر در حال حمل $1.6 تریلیون دلار در وام. چه بدتر, دانشجو, بدهی مخربی بر مردم رنگ و دقیقا آن گروه برای آنها آموزش و پرورش قرار بود به ارائه یک مسیر به یک زندگی بهتر. معلوم می شود که یک مدرک دانشگاهی به تنهایی نمی تواند آدرس نژادی, جنسیت و نابرابری اقتصادی به خصوص زمانی که آموزش و پرورش شده است و تبدیل به یک مصرف کننده محصول به جای آن چه باید باشد: یک مکان خوب است.

“ما در حال نزدیک تر از همیشه به آزادی ده ها میلیون نفر از بار وام های دانشجویی و به اطمینان که نسل های آینده باید یک راست به کیفیت آموزش و پرورش بدون رفتن به بدهی.”

در حالی که همه می دانند که کنندگان مانند Navient یک بسته نرم افزاری جمع آوری در وام های دانشجویی, چه بسیاری از مردم درک نمی کنند این است که میلیون ها نفر از ما در حال حاضر نمی پرداخت. در سال 2015 من به سازماندهی اولین بدهی دانشجویان اعتصاب در تاریخ ایالات متحده به عنوان بخشی از بدهی های جمعی, یک سازمان برای بدهکاران که من شرکت تاسیس. که اعتصاب کمک به پیروزی بیش از 1 میلیارد دلار در بدهی برای افرادی که حضور داشتند درنده برای سود کالج.

وزارت آموزش و پرورش گزارش شده است که به عنوان از آوریل 2019 20 درصد از بدهی های در به طور پیش فرض به معنی وام را پرداخت 270 روز. این روند نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. با توجه به مرکز آمریکایی از پیشرفت حدود یک میلیون وام جدید به طور پیش فرض در هر سال است. به عنوان تعدادی از افرادی که مجبور هستند برای تامین مالی بدهی خود مدرک دانشگاهی افزایش یافته است بنابراین تعداد کسانی که نمی توانند یا نمی خواهد پرداخت.

اما به صورت پیش فرض تنها بخشی از داستان است. دولت فدرال گزارش کرده است که تنها 36 درصد از مردم با بدهی های دانشجویی در حال ساخت پیشرفت بازپرداخت وام خود را. میلیون ها نفر حتی نمی پرداخت و از آنجا که ما در حال ثبت نام در تعویق تحمل و یا در یکی از “درآمد رانده بازپرداخت” برنامه ای است که اجازه می دهد بسیاری از افراد کم درآمد به پرداخت هیچ چیز نیست.

آن زمان است که ما به این عدم بازپرداخت آنچه در آن است: یک بدهی اعتصاب. در واقع این دقیقا همان چیزی بدهی جمعی با هدف انجام دهد. بدهکاران که هنوز در حال ساخت پرداخت که آیا آنها در به طور پیش فرض و تحمل و یا $0 درآمد مبتنی بر بازپرداخت می توانید با پیوستن به این کمپین به عنوان باحسن نیت بدهی اعتصاب. با پیوستن به هم و با دیگران در وضعیت بدهکاران دانشجویی می توانید با ارسال یک پیام به دولت فدرال و وام دهندگان و جمع و به خصوص به کسانی که در حال اجرا برای رئیس جمهور است که آنها تا به حال به اندازه کافی.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

به همین دلیل است که در حال حاضر زمان برای یک ملی بدهی دانشجویان اعتصاب ؟ اولین اقدام جمعی توسط بدهکاران به ارمغان می آورد مردم با هم. با یک انتخابات در نوسان کامل است و بسیاری از مردم تقسیم بر راه راست رو به جلو یک چیز قطعی است: بیشتر از ما نیاز به درگیر شدن. این واقعیت است که میلیون ها نفر در حال مبارزه با بدهی های آموزشی می توانند ما را در سراسر تفاوت های ما و ما دلیلی برای درگیر شدن در روند سیاسی است. من تو را دیدم این نوع مشترک مبارزه نزدیک پنج سال پیش در اعتصاب که به من کمک کرد تا با راه اندازی سابق برای سود دانشجویان است. مردم از تمام جنبه های زندگی از جمله دموکرات ها جمهوری خواهان و کسانی که نمی توانستند با هر دو حزب گرد هم آمدند تا خواستار عدالت از دولت فدرال—و آنها را به دست آورد! در حال حاضر زمان برای بدهکاران دانشجویی افزایش یابد تا با یک صدا.

چه دانشجو بدهکاران می خواهید ؟ بدهی جمعی شده است خواستار یک دانش آموز بدهی جشن و عمومی رایگان ، یک دهه پیش چنین پیشنهادی در نظر گرفته شد کاملا خارج از جریان اصلی. امروز با تشکر در بخش بدهی های جمعی کار نامزد ریاست جمهوری را امضا کرده اند به هر دو سیاست. اولین دیابت الیزابت وارن (D-جرم.) پیشنهاد لغو بخشی از بدهی های دانشجویی. سپس دیابت برنی ساندرز (I-Vt.), همراه با مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.) و Ilhan Omar (D-Mich.), معرفی لایحه که لغو تمام بدهی های دانشجویی هر دو فدرال و همچنین وام های خصوصی و عمومی را college رایگان.

طرح های پیشنهادی از جمله نمایندگی خیره کننده تغییر در سیاست های عمومی, و آنها ممکن است توسط مردم عادی برخاسته و امتناع از پرداخت. در واقع بدهی جمعی در حال حاضر به شناسایی مکانیسم است که توسط آن فدرال وام های دانشجویی می تواند لغو شود. یکی از بنیانگذاران شرکت نوشت کوتاه حقوقی در قانون آموزش عالی از سال 1965 می دهد که وزارت آموزش و پرورش سازمان تصمیم به جمع آوری فدرال بدهی دانشجو بدون رفتن را از طریق کنگره است.

ما در حال نزدیک تر از همیشه به آزادی ده ها میلیون نفر از بار وام های دانشجویی و به اطمینان که نسل های آینده باید یک راست به کیفیت آموزش و پرورش بدون رفتن به بدهی.

بدهی جمعی کمک کرده است تا به عادی سازی این ایده که بدهی دانشجو می تواند لغو شود. ما همچنین نشان داد که می توان آن را انجام داده است. در واقع برای هزاران نفر از سابق برای سود دانشجویان شده اند که رهایی از بدهی خود را به پیوستن به یک بدهی اعتصاب تا به حال عمیقا تاثیر مثبت در زندگی خود را.

من با حضور در یک دانشگاه دولتی. اما من باید بسیار مشترک با سابق برای سود دانشجویان بر این باورند که آموزش و پرورش یک حق و یک مکان خوب است. بدون در نظر گرفتن که در آن ما به مدرسه رفت—که آیا آن را یک کالج خصوصی یک دانشگاه و یا یک درنده برای-سود—مبارزه برای لغو بدهی رایگان آموزش و پرورش و همچنین برای کالاهای عمومی گسترده تر باید شامل همه ما است. به همین دلیل این بار علاوه بر کمک به سازماندهی اعتصاب من به آن پیوسته اند. من اعتقاد دارم که آن زمان به دنبال نمونه ای از کسانی که در حال حاضر حاضر به پرداخت و برنده شد. بیشتر و بیشتر مردم قادر به شناخت قدرت اقدام جمعی با بدهکاران. این دقیقا همان نوع از اقدام جمعی است که بلومبرگ بالاتر برنامه آموزش و پرورش در نظر دارد برای متوقف در آهنگ های خود را. و به همین دلیل باید او را—و را—متوقف شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>