با پلیس 26 تحت فشار قرار دادند به اواخر سال 2021 با توجه به همه گیر رهبران جهان خواست برای به تاخیر انداختن اقدام آب و هوا

سازمان ملل متحد پلیس 26 کنفرانس تغییرات اقلیمی است که به تعویق افتاده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پنج شنبه اعلام کرد که اجلاس سران در حال حاضر خواهد شد در طول دو هفته اول ماه نوامبر سال 2021 در گلاسکو—باعث موج جدیدی از تماس برای رهبران جهان به دنبال سبز و فقط بازیابی به ادامه بحران بهداشت عمومی.

“تنها دولت ها هستند که هدایت علم و حساس به خود آسیب پذیر در رو به پایین همه گیر مجهز خواهد شد برای کمک به عظیم جمعی جهانی اقدام مورد نیاز برای مقابله با تغییر آب و هوا.”
—جنیفر مورگان صلح سبز بین المللی

“به تعویق افتادن نباید تاخیر ضروری و مورد نیاز اقدام در تغییر آب و هوا است که در حال حاضر افزایش فقر و رنج در سراسر جهان” اعلام کرد آکسفام GB اجرایی دنی Sriskandarajah.

این تصمیم به تاخیر پلیس 26—در ابتدا مجموعه ای برای ماه نوامبر 2020—ساخته شده در ماه گذشته. این تاریخ جدید موافقت شد در دفتر کنفرانس احزاب به سازمان ملل متحد در چارچوب کنوانسیون تغییر آب و هوا (UNFCCC ) پس از درخواست رسمی شنبه از انگلستان است که میزبانی این اجلاس با ایتالیا.

“به عنوان میزبان دولت انگلیس این فرصت را به جهانی سرب در ایجاد پست-همه گیر برنامه ای برای ساخت بهتر و سبزتر اقتصاد و سوق دادن کشورها به توسعه بلند پروازانه تر کاهش انتشار برنامه ای برای جلوگیری از بدترین اثرات تغییر آب و هوا” گفت: Sriskandarajah. “در حالی که پلیس 26 تاخیر وعده های کشورهای ثروتمند به ارائه 100 میلیارد دلار در سال برای کمک به کشورهای فقیر برای مقابله با تغییرات آب و شوک هنوز هم می ایستد و باید تحویل داده شود این سال است.”

صلح سبز بین المللی, مدیر اجرایی, جنیفر مورگان تحویل یک پیام مشابه گفت: در بیانیه ای که “بدیهی است تاخیر در این جلسه به دلیل همه گیر نمی توان اجتناب کرد اما آن را نیز یک لوکس است که آسیب پذیر ترین مردم و کشور نمی توانیم.”

“در حال حاضر رهبران واقعی باید دو برابر-پایین تلاش های خود را برای اطمینان از سبز و فقط بهبود در دست زدن به این بحران بهداشتی و آب و هوا اضطراری” او ادامه داد. “تنها دولت ها هستند که هدایت علم و حساس به خود آسیب پذیر در رو به پایین همه گیر مجهز خواهد شد برای کمک به عظیم جمعی جهانی اقدام مورد نیاز برای مقابله با تغییر آب و هوا.”

مورگان اضافه شده است که “در زمان ما به پلیس 26 ما انتظار می رود دولت های تست شده توسط pandemic هدایت علم و عمل آماده به صراحت و با وحدت برای پایان دادن به آب و هوا اضطراری با آوردن پایان دادن به عصر سوخت های فسیلی است.”

پس از به tweeting شنبه که تاریخ جدید برای اجلاس “محتاطانه” سابق UNFCCC دبیر اجرایی چریستینا فیگورس گفت: “در عین حال هیچ وقت برای از دست دادن! خوب قبل از #COP26 دولت تصمیم خواهد گرفت که در #Covid-19 بازیابی بسته است. آنها نیاز به رنگ سبز فراگیر و فشرده اگر ما برای حفاظت از آینده ما است. است که ما وظیفه فوری.”

“و قبل از #COP26 دولت تصمیم خواهد گرفت که در #Covid-19 بازیابی بسته است. آنها نیاز به رنگ سبز فراگیر و فشرده اگر ما برای حفاظت از آینده ما است.”
—چریستینا فیگورس قبلا UNFCCC

فیگورس نتیجه با هشتگ #BuildBackBetter یکی از چندین تماس از آب و هوا فعالان و دانشمندان و سیاستگذاران و کارکنان بهداشت و درمان در سراسر جهان در پاسخ به همه گیر.

به عنوان جهانی در مجموع تایید Covid-19 موارد صدر 5.85 میلیون ائتلاف خواستار دولت خود را دنبال #PeoplesBailout, فقط, بازیابی سالم, بهبود, سبز, بازیابی سبز محرک و جهانی سبز معامله جدید است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

برخی از سیاست ها قرار داده شده است رو به جلو در حال حاضر مانند €750 میلیارد نسل بعدی E. U. منتشر شد چهارشنبه توسط کمیسیون اروپا. فعالان ستایش پیشنهاد برای تزریق میلیاردها یورو به اقتصاد اروپا در حالی که ترویج سبز بازیابی, اما همچنین ابراز نگرانی کرد که در سخنان صلح سبز E. U. مدیر Jorgo Riss “این طرح نه چندان دور به اندازه کافی به ما را از آلودگی به عنوان معمول است.”

اگر چه مستندات است که دولت ها به تصویب رسید حاوی این ویروس به طور موقت باعث کاهش تولید جهانی از سیاره-گرمایش تولید گازهای گلخانه ای و دیگر آلودگی کارشناسان در ادامه به تاکید است که این کاهش خواهد بود به طور موقت اگر جهان بازگشت به کسب و کار و معمول و حاضر به سرعت در حال ایجاد تغییرات سیستمیک در بازار جهانی انرژی و مواد غذایی و حمل و نقل بخش است.

در پلیس 26, دولت برای سال 2015 در پاریس آب و هوا توافق—که با هدف به حد جهانی افزایش درجه حرارت در این قرن به “زیر” 2°C—مجموعه هستند به بحث در مورد خود را در سراسر کشور تعیین سهم (NDCs) و یا تعهدات خود را برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. پس از تاریخ های جدید اعلام شد, بزرگان کشور خواست برای ادامه پیگیری بیشتر ambitous NDCs در یک صدای جیر جیر جمعه:

پلیس 26 جمهور و انگلیس از دولت برای وزارت کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی Alok شارما نیز نامیده می شود در رهبران جهان به “به منظور بالا بردن جاه طلبی های خود را برای مقابله با تغییر آب و هوا” در بیانیه ای از اجلاس سران سازمان اعلام تاریخ جدید.

“در حالی که ما به درستی تمرکز بر مبارزه با بحران فوری از coronavirus ما باید نه از دست دادن بینایی از چالش های تغییرات آب و هوا گفت:” Sharma. “با تاریخ جدید برای پلیس 26 در حال حاضر توافق کردند که ما در حال کار با شرکای بین المللی ما در بلند پروازانه نقشه راه برای جهانی اقدام آب و هوا در حال حاضر و در ماه نوامبر 2021.”

“مراحل ما را برای بازسازی اقتصاد ما” او افزود: “باید تاثیر عمیقی بر جوامع ما آینده پایداری انعطاف پذیری و رفاه و پلیس 26 می تواند در یک لحظه که در آن جهان متحد پشت, تمیز, انعطاف پذیر بهبود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de