با Covid-19 مرگ و میر در افزایش سخت ترین ضربه متحده گزارش بیمارستان ها در نزدیکی ظرفیت زیر اوایل Reopenings

هفته بعد از هشدار از کارشناسان بهداشت عمومی در مورد خطرات ناشی از اجازه دادن به میله, رستوران ها و دیگر فضاهای محصور در حالی که coronavirus مورد اعداد در ادامه به افزایش در چندین ایالت بیمارستان در دو تا از سخت ترین ضربه متحده نشان میدهد که این بیماری همه گیر است چرخید و خارج از کنترل در ایالات متحده آمریکا زمان در فاصله.

با توجه به فلوریدا آژانس برای مراقبت های بهداشتی دولت 85 درصد از دولت در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) تخت پر از صبح روز شنبه. کمتر از 1000 تخت در حال حاضر در دسترس برای بیماران که به شدت بیمار با Covid-19 در یک وضعیت که در آن بیش از 11 ، 000 مورد جدید گزارش شده در روز جمعه. بیش از 9000 موارد جدید و 421 جدید بستری شد به گزارش روز شنبه.

“ما باید بیمارستان ها غرق شده و نه تنها از نظر تعداد تخت و بیمارستان ها و بد است—اما خسته کارکنان بیمارستان و کارکنان بیمارستان که [هستند] گرفتن بیمار خود را. بنابراین ما نمی خواهد که به اندازه کافی نیروی انسانی نیروی انسانی برای مدیریت همه از این است.”
—دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد, Baylor College of Medicine

در سراسر کشور در آریزونا 90 درصد از تخت ICU شد گزارش کامل با توجه به نگهبان.

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد, رئیس گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور گفت: سی ان ان جمعه شب که مانند بهداشت و درمان کارگران در شهر نیویورک در ماه آوریل به عنوان بيمارستان به سرعت به تاخت و تاز کردن با قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس پزشکان و پرستاران در آریزونا و فلوریدا و دیگر کشورهای که در آن موارد بالا رفتن سرسام آور هستند ممکن است به زودی تبدیل به ضعف تقاضا است.

“ما باید بیمارستان ها غرق شده و نه تنها از نظر تعداد تخت و بیمارستان ها و بد است—اما خسته کارکنان بیمارستان و کارکنان بیمارستان که [هستند] گرفتن بیمار خود” hotez را بازتوییت کرد گفت. “بنابراین ما نمی خواهد که به اندازه کافی نیروی انسانی نیروی انسانی برای مدیریت همه از این است.”

در فلوریدا حداقل 52 بیمارستان در حال حاضر در ظرفیت کامل در ICU است اما رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک وفادار به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که شروع به هل دادن به بازگشایی اقتصاد کشور در اوایل ماه مه عنوان وضعیت.

“وجود دارد می تواند مقالات و گفت:” آه خدای من. آنها در 90 درصد'” DeSantis گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه. “که چگونه به بیمارستان به طور معمول اجرا شود.”

به عنوان ده ها هزار نفر از مردم در فلوریدا بیمار شد در طول دو روز گذشته دولت بازگشایی والت دیزنی یکی از جاذبه های توریستی بالا در حالی که DeSantis بر اهمیت بازگشایی مدارس در پاییز.

DeSantis مجبور شد در تاریخ 26 ژوئن مستقیم میله های زندان را تعطیل دوباره به عنوان مورد اعداد سر به فلک کشید نزدیک به دو ماه پس از آغاز روند بازگشایی. اما گریم جدید آمار در سراسر کشور نشان داد که اثرات اولیه بازگشایی در حال آمدن به نور در حال حاضر.

فلوریدا بود که در میان چند کشور که به تازگی شاهد افزایش قابل توجه خود را در هفت روز به طور متوسط برای coronavirus مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“آن را به طور مداوم چیدن. و آن را برداشت تا در وقت شما انتظار می رود آن را به” ویلیام Hanage یک دانشگاه هاروارد بیماری های عفونی پژوهشگر گفت: نگهبان روز شنبه در سراسر کشور کشته که را افزایش می دهد در حال حاضر در حال هدایت می شود و عمدتا توسط کالیفرنیا و تگزاس فلوریدا و آریزونا, کارولینای جنوبی, ایلینوی, و, New Jersey.

در آریزونا در شب جمعه و برخی از morgues گزارش دادند که آنها در نزدیکی ظرفیت با ماریکوپا دفتر معاینات پزشکی گفت 97 درصد کامل است.

ققنوس شهردار کیت Gallego یک دموکرات با انتقاد کالیفرنیا ، mlb تصمیم به آغاز بازگشایی دولت در اواسط ماه مه.

“ما باز راه خیلی زود در آریزونا. ما یکی از آخرین متحده برای رفتن به ماندن در خانه و یکی از اولین مجددا و ما reemerged صفر تا 60” Gallego گفت: ABC News. “ما تا به حال شلوغ, کاباره ها توزیع رایگان شامپاین بدون ماسک. ما از 20 تا 44 ساله است که خود من جمعیتی واقعا منجر به انفجار و ما شاهد چنین رشد در آن منطقه است.”

مانند DeSantis, Ducey مجبور شد در اواخر ماه ژوئن به توقف reopenings برخی از موسسات از جمله میله ورزشگاه و سینما.

دولت گزارش داد بیش از 3000 موارد جدید در روز شنبه است, اما از بعد از ظهر شنبه Ducey تا به حال اعلام نشده هر جدید بازگشایی تغییر سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>