با انتخابات فقط 4 ماه دور FEC اساسا از بین رفته ایران عضو برگ برای Koch-بودجه گروه

پس از 10 ماه به کمیسیون انتخابات فدرال در ماه مه به دست آورد یک حد نصاب با تایید جمهوری منصوب Trey Trainor—و به سرعت آن را از دست داده بیش از پنج هفته بعد در روز جمعه هنگامی که کمیسر کارولین شکارچی استعفا داد و به عضویت کخ بودجه گروه هم ایستاده ترک نظارتی بدن دوباره اساسا ناتوان به عنوان نوامبر انتخابات تساوی نزدیک تر است.

“FEC را دوره کوتاه از عملکرد به نظر می رسد بیش از ایم” عمومی یکپارچگی خبرنگار کری Levine.

شکارچی را آخرین روز ماه جولای 3.

“جمهوری خواه FEC کمیسر ترک به پیوستن به کخ شبکه تاریک پول جمع آوری کمک دستگاه” توییتی حفاری چپ محقق اندرو پرز. می گوید: “خیلی!”

در بیانیه ای در واکنش به استعفای, Rep. Zoe Lofgren (D-کالیفرنیا.) صندلی این کمیته در دولت گفت: “باعث می شود کاملا روشن shortsightedness از اکثریت سنا را برهنه تعصب در ترک یک سنت دیرین از تایید هر دو حزب جفت کمیسیون.”

“FEC فقط آمده از نه ماه دوره بدون رسیدن به حد نصاب—طولانی ترین در حال اجرا دوره از کمیسیون های تاریخ—در طول آن صالح از انجام آن کار” گفت: Lofgren. “پس از کمیسر شکارچی را اعلام کرد خروج در جولای 3, FEC خود را از دست بدهند حد نصاب دوباره برای سومین بار از کمیسیون استقرار با فقط چهار ماه قبل از نوامبر عمومی انتخابات است.”

این خبر پس از یک سال فرصت های از دست رفته به نگه داشتن چراغ در این سازمان برای بیش از چند هفته در یک زمان. به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در ماه اوت 2019, استعفای معاون رئیس متی پترسن در سمت چپ این پنل قادر به به طور موثر عملکرد; ژانویه انتخابات طرفداران بودند تقاضاهای مصرانه برای تخته سنگ از کمیسیون منصوب شود پیش از انتخابات عمومی ،

روز جمعه اخبار باعث انتقاد از بدن است.

“اکثریت عظیمی از رای دهندگان نگران اجرای کمپین ما سرمایه گذاری قوانین” کمپین حقوقی مرکز (CLC) رئیس جمهور ترور پاتر در بیانیه ای گفت: “و شکارچی استعفای برگ خود را در انتخابات دموکراتیک به طور قابل توجهی کمتر نظارت دولت.”

به عنوان سیاسی توضیح داد: خروج از شکارچی برگ پانل دوباره قادر به اجرای قوانین و یا اقدام:

بدون چهار کمیسیون FEC که قرار است به شش کمیسیون است که عملکرد قادر به رسیدگی به شکایت وی از سوی مامورین مالی مبارزات انتخاباتی نقض قانون. که بدان معنی است که در پایان ماه مارس وجود دارد بیش از 300 موارد در حال بررسی است که تا به حال پرداخته شده است از جمله حدود سه ده است که اتهام دخالت خارجی.

اخبار شکارچی استعفای مواجه شد با سرخوردگی و ناامیدی انتخابات طرفداران که تقبیح عدم ضرورت در حصول اطمینان از هیئت مدیره عمل می کند به عنوان 2020 مسابقه گرم.

“این است که عمیقا دلسرد کننده و مربوط که FEC خواهد دوباره گم شده در عمل” مردیت McGehee, موضوع, یکی, مدیر اجرایی گفت: تکیه گاه. “مردم آمریکا نیاز به یک دیده بان اختصاص داده شده به اجرای قوانین ضد فساد در کتاب ها و حصول اطمینان از شفافیت میلیاردها دلار که صرف به تاثیر رای خود را.”

CLC را پاتر به توافق رسیدند.

“آمریکایی ها می دانند که مالی مبارزات انتخاباتی سیستم ارتباط به طور مستقیم به خانواده خود را کیفیت زندگی” گفت پاتر. “فساد از ما دموکراسی بی سابقه مقدار پول در انتخابات ما از ثروتمند منافع خاص کاهش می یابد صدای متوسط شهروندان است.”

“قوی و کاربردی FEC حیاتی برای حفاظت از دموکراسی در مبارزه با فساد و برگزاری سیاستمداران پاسخگو برای مبارزات انتخاباتی پول دریافت می کنند,” او اضافه شده است.

کاخ سفید annnounced در پاسخ به شکارچی خروج که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین خواهد شد و آلن Dickerson حقوقی مدیر در موسسه به صورت رایگان سخنرانی جناح راست فکر می کنم تانک اختصاص داده شده به از بین بردن موانع نامحدود کمپین هزینه های خارج از گروه و تیره پول سازمان.