به گزارش پرده برداری از یک تریلیون دلار طرح محرک اقتصادی ادامه coronavirus بحران است که کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ و رد کمک به فقیرترین آمریکایی رهبران کنگره حزبی مترقی اصرار مجلس نانسی پلوسی برای پیشبرد جسورانه جایگزین که شامل نقدی ماهانه پرداخت در سراسر کشور مهلت قانونی برای همه اخراج و راه حل های دیگر.

“این یک لحظه ای سرنوشت ساز برای سیستم بهداشت و درمان و اقتصاد ما” مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.) و علامت Pocan (D-Wis.) co-صندلی های مترقی حزبی در بیانیه ای گفت:. “ما باید به کارگران منابع مالی برای سالم ماندن و اطمینان از سلامت سیستم مجهز شده است برای ارائه صرفه جویی در زندگی جهانی مراقبت برای همه در کشور ما است.”

“ما باید به کارگران منابع مالی برای سالم ماندن و اطمینان از سلامت سیستم مجهز شده است برای ارائه صرفه جویی در زندگی جهانی مراقبت برای همه در کشور ما است.”
—مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal و علامت Pocan

در یک نامه (pdf) به پلوسی در پنجشنبه Jayapal و Pocan برشمرد ده اولویت های سیاست آنها گفت: باید از توان موجود در هر بسته محرک برای اطمینان کافی برای کمک به افراد و خانواده های آسیب coronavirus ناشی از بحران اقتصادی است.

“ما با ارائه فوری توصیه هایی برای اقدام قوه مقننه به آدرس گرانش این لحظه و فراهم کردن امنیت اقتصادی و آرامش به خانواده ها در این زمان بحرانی” گفت: Jayapal و Pocan.

در میان مترقی رهبران مطالبات ماهانه پرداخت نقدی تا 2 ، 000 دلار برای هر فرد بالغ و اضافی $1,000 برای خانواده ها با کودکان تا شش ماه با واجد شرایط بودن بر اساس درآمد است.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در چهارشنبه پلوسی است و تا کنون حاضر به حمایت مستقیم پرداخت های نقدی به عنوان یک راه برای قرار دادن پول بیشتر به جیب آمریکایی ها در طول وخیم تر شدن رکود اقتصادی است.

در مصاحبه با آتلانتیک در پنجشنبه Rep. کتی پورتر (D-کالیفرنیا.) عضو مترقی حزبی مورد انتقاد پلوسی برای حمایت از ابزارهایی مانند اعتبار مالیاتی قابل استرداد بیش از مستقیم و پرداخت نقدی.

“است که بیش از حد آهسته به نظر من” پورتر گفت. “ما نیاز به واقعی کمک نقدی به خانواده های آمریکایی در حال حاضر.”

“واقعیت این است که گوینده در حال صحبت کردن در مورد استرداد مالیات اعتبارات… که زمان انتظار برای انجام مالیات خود را و ببینید چه چیزی آنها از یک سال از در حال حاضر؟” پورتر پرسید.

Jayapal و Pocan نیز نامیده می شود در پلوسی به حمایت فوری در سراسر کشور مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت ممنوعیت سهام buybacks برای هر شرکت است که دریافت مالیات دهندگان کمک مالی وجوه نقدی کمک به کسب و کارهای کوچک و غیر انتفاعی و رایگان coronavirus آزمایش و درمان برای هر کس که در ایالات متحده است.

این ترقی خواهان در یمن پس از پلوسی روز چهارشنبه دستور او رهبری تیم و خانه کمیته صندلی شروع به تهیه یک ضد پیشنهاد به سنای آمریکا پیشنهاد می کند که می تواند به معنای آزمایش پرداخت نقدی به بسیاری از افراد و خانواده ها به استثنای فقیرترین آمریکایی ها و افراد با درآمد $99,000 از یک سال و یا بیشتر است.

“واقعیت این است که گوینده در حال صحبت کردن در مورد استرداد مالیات اعتبارات… که زمان انتظار برای انجام مالیات خود را و ببینید چه چیزی آنها از یک سال از در حال حاضر؟”
—Rep. کتی پورتر

در یک بیانیه مشترک یکشنبه شب پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) را رد کرد اوباما طرح به مراتب بیش از حد دوستانه به شرکت های بزرگ امریکا است.

“آن است که در همه طرفدار کارگر و به جای آن قرار می دهد شرکت های راه جلوتر از کارگران” پلوسی و شومر گفت.

Pelosi انتظار می رود که به پرده خانه ضد پیشنهاد در روزهای آینده با توجه به سیاسی.

جاش Bivens مدیر تحقیقات در موسسه سیاست اقتصادی نوشت: در یک پست وبلاگ جمعه که “به احتمال زیاد هزینه های مالی افزایش کافی برای بازگرداندن سلامت اقتصادی تا پایان سال 2020 شروع می شود در $2.1 تریلیون اما آن می تواند بیشتر و سیاست های مالی باید به ارائه بیشتر اگر شرایط حکم.”

“خطر رفتن بیش از حد کوچک محرک بزرگ و ترسناک” Bivens استدلال “در حالی که خطر رفتن بیش از حد بزرگ است که تقریبا وجود ندارد.”

جزئیات Jayapal و Pocan کامل نامه زیر:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

عزیز بلندگو پلوسی:

با تشکر از شما برای اقدام با فوریت به آدرس گسترده تاثیر coronavirus (COVID-19) شیوع بیماری در خانواده های کارگران و کسب و کار در سراسر کشور است. اعضای کنگره حزبی مترقی باید در مجموع شناسایی زیر به عنوان اولویت های بعدی بسته به اطمینان حاصل شود ما حفاظت از سلامت و ایمنی افراد خانواده و اقتصاد ما.

ارائه پول نقد فوری کمک:

 • تضمین فوری و هدفمند پرداخت ماهانه نزدیک به 2000 $برای هر فرد بالغ و تا اضافی $1,000 برای خانواده ها با کودکان تا 6 ماه با یک فرصت برای گسترش یکی دیگر از 6 ماه به عنوان مورد نیاز با واجد شرایط بودن بر اساس درآمد است.
 • کودکان زیر 18 سال در خانوار واجد شرایط در هر معیار بالاتر واجد شرایط برای کودک پرداخت اگر آنها واجد شرایط برای 2019 اعتبار مالیاتی کودک جز این که filers در هر سنی (و همسرانشان) که ادعا می کنند وابستگان به جای واجد شرایط برای بزرگسالان پرداخت.
 • توزیع چک از طریق IRS تامین اجتماعی, الکترونیکی, مزایای انتقال و FEMA.

آدرس مسکن ناامنی:

 • اجرای موقت در سراسر کشور مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت برای مالکان و اجاره.
 • ارائه اضطراری اجاره کمک به مستاجرها به طور مستقیم توسط نهفته COVID-19 بیماری همه گیر. با کارگران کم درآمد و جوامع رنگ بیشتر احتمال دارد به زندگی چک چک, بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور در حال حاضر اجرای اقدامات مشابه به آدرس مسکن ناامنی.
 • افزایش بودجه برای McKinney-Vento اضطراری راه حل اعطای این McKinney-Vento استمرار مراقبت از اعطای این FEMA اضطراری غذا و سرپناه گرانت و فاجعه مسکن کمک برنامه برای کمک به کسانی که در حال حاضر بی خانمان و یا مسکن نا امن.

ارائه کارگر-محور صنعت کمک:

 • وضعیت کمک در حفظ حقوق و دستمزد و پوشش دیگر ملزومات مانند اجاره و آب و برق در احترام به موجود چانه زنی جمعی موافقت نامه و پیوستن به قوی پرداخت می شود ترک سیاست های عنوان شده در این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل و CDC-کارگردانی عمومی دستورالعمل های بهداشتی.
 • منع استفاده از بودجه برای سهام buybacks اجرایی پاداش و سود سهام, و یک کلاه ارشد اجرایی پرداخت در بیش از 50 بار پرداخت خود را در ميانه کارگر.
 • ایجاد یک نظارت بدن که شامل اتحادیه های کارگری و دیگر نمایندگان کارگر.
 • ارائه پشتیبانی و موضوع مقررات برای اطمینان از یکپارچگی قراردادهای معامله و هر گونه حقوق بازنشستگی و یا برنامه های بازنشستگی اگر یک شرکت به دنبال ورشکستگی سازماندهی مجدد ادغام یک کسب و یا دیگر اختلال قابل توجهی به اشتغال خود ساختار است.

ارائه آموزش عالی کمک:

 • اجرای فوری توقف در تمام اعتبار منفی گزارش و اطمینان از یک دوره از بخشش بدهی یا وام تحمل هیچ علاقه اضافی تعلق طریق بحران در همه وام.
 • منع وام دهندگان از وام های سقوط به دلیل بلافاصله بعد از این همه گیر به پایان می رسد.
 • اطمینان حاصل شود که هر گونه پرداخت های ساخته شده و یا بدهی بخشیده توسط دولت فدرال نسبت به پرداخت وام دانشجویی و هزینه های بهره تعداد نسبت به دستیابی به خدمات عمومی وام بخشش اتمام است.

برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی:

 • ارائه مستقیم کمک نقدی و یا کمک های مالی به صاحبان کسب و کار کوچک و سازمان های غیر انتفاعی (50 نفر یا کمتر) برای پوشش از دست رفته هزینه های و هزینه های چنین به عنوان اجاره و آب و برق و غیره. در طول زمان مجبور به بسته شدن یا محدود عملیات. این باید پوشش مستقل پیمانکاران تنها صاحبان و فرفره اقتصاد کارگران است.
 • حفاظت از کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی از اخراج ابزار, بسته آف و دیگر اثرات مربوط به عدم توانایی در پرداخت صورتحساب و یا وام های که در نتیجه مجبور به بسته شدن و یا عملیاتی محدودیت های اعمال شده توسط شهرستان و یا مقامات دولتی.
 • اطمینان حاصل شود که کسب و کار جدید و یا سازمان های غیر انتفاعی است که نمی خواهد واجد شرایط برای مزایای همچنین دریافت کمک.

شامل گسترده ای گسترش Worksharing و دیگر بیمه بیکاری (UI) برنامه ها:

 • تمام کشورهای نیاز به ارائه قوی کار های بیکاری برنامه های بیمه برای کارگران که ساعت کاهش می یابد به حفظ حقوق و دستمزد و کاهش اخراج. برای تشویق را جایگزین رای دادن باید حداقل 80% از آنچه یک کارمند در بالاترین دوره دو هفته ای.
 • گسترش فاجعه بیکاری کمک (DUA) برای پوشش خود اشتغالی افراد و دیگران فاقد شرایط لازم برای منظم UI.
 • افزایش UI جایگزینی نرخ به کمتر از 80% و ارائه سود دوره تا 52 هفته.
 • از بین بردن UI الزامات واجد شرایط که بیش از حد محدود کردن دسترسی.
 • ارائه بودجه فدرال برای پوشش هزینه این تغییرات موقت.

ارائه رایگان تست, درمان و پیشگیری:

 • نیاز به خصوصی سلامت بیمه Medicare Part B, مدیکر, استفاده, پزشکی, تراشه, TRICARE و هند خدمات سلامت را به طور کامل پوشش coronavirus تست درمان و پیشگیری در هیچ از جیب هزینه.
 • تضمین منابع اضافی به بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و کلینیک ها.
 • با استفاده از این فاجعه ملی سیستم پزشکی برای پوشش بیمه مردم با مدیکر برای هر گونه توصیه برای مراقبت از coronavirus از جمله کارگران به تازگی گذاشته است.
 • ارائه اضافی اضطراری تخصیص بودجه برای پوشش این هزینه ها و سهم دولت از مدیکید در طول این بحران به کاهش فشار بر بودجه دولت است.

شامل مهاجرت عدالت کیفری و حمایت:

 • کاهش خطر COVID-19 شیوع بیماری در زندان ها زندان و بازداشتگاه های اداره مهاجرت امکانات با مشاوره با پزشکی و بهداشت عمومی و حرفه ای برای پیاده سازی بهترین شیوه برای جلوگیری و کنترل گسترش عفونت در حالی که حفظ دسترسی به وکیل و ملاقات با خانواده و حفظ حقوق اساسی.
 • شناسایی افرادی که می توانند منتشر می شود به خصوص کسانی که بیشتر در معرض ابتلا COVID-19 از طریق انتشار در تعهد مناسب و اوراق قرضه و یا دیگر جایگزین مناسب به بازداشت.
 • حفاظت از سلامت هر کس با ارائه رایگان تست و درمان همه مهاجران بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت.
 • تعلیق دادگاه مهاجرت عملیات و بهانه و یا استراحت مهاجرت مهلت برای مدت زمان از شیوع و حداقل سه ماه پس از.
 • بس مهاجرت بازداشت برای افرادی که مطرح داری عمومی ایمنی خطر به حداقل رساندن خطر ابتلا به COVID-19 شیوع در بازداشتگاه های اداره مهاجرت.

گسترش پرداخت می شود ترک سیاست:

 • تلاشی برای حمایت از کارگران خط مقدم از جمله کادر پزشکی داخلی و کارگران است.
 • ارائه کامل دستمزد جایگزینی برای کارگران که قادر به کار است.
 • دستور است که کسب و کار با بیش از 500 کارمند دنبال همان سیاست برای کارکنان بدون فدرال یارانه.
 • حذف مشکلات معافیت برای کسب و کار با کمتر از 50 کارمند داده می شود که این هزینه ها خواهد بود به طور کامل مسترد توسط دولت فدرال.

حفظ تمامیت انتخابات:

 • برای ارائه در سراسر کشور هیچ بهانه ای رای گیری غایب تا زمانی که حداقل یک چهارم از کشورهای در حال تحت شرایط اضطراری به عنوان پیشنهاد در انعطاف پذیر انتخابات در قرنطينه و بلایای طبیعی عمل 2020 معرفی شده در هفته گذشته توسط مظنونان حمله به دانشگاه Blumenauer, DelBene و راسکین.
 • ارائه حداقل 500 میلیون دلار به دولت ها برای پیاده سازی پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های.
 • ارائه مناسب مکان سنجی تنظیمات به رعایت بهداشت عمومی و حفظ دسترسی به فرد در رای گیری برای کسانی که دسترسی به پست الکترونیکی رای گیری.

اطمینان از برابری برای قبایل, قبایل, سازمان, شهری, هند سازمان:

 • اطمینان حاصل شود که تمام بودجه فدرال جریان و منابع ایجاد شده را به آدرس COVID-19 شیوع عبارتند از قبایل قبیله ای سازمان های شهری و هند سازمان با صراحت مثال قبایل به عنوان واجد شرایط برای هر بودجه ای که آمریکا و دولت های محلی واجد شرایط هستند.
 • ایجاد یک قبیله صندوق امداد به اطمینان حاصل شود که کشور هند است که به اندازه کافی آماده شده به آدرس COVID-19 و ارائه نهفته کسب و کار با اورژانس امداد و همچنین دسترسی به سرمایه و وام آنها نیاز به حفظ پرداخت بدهی.
 • اطمینان از برابری به طوری که قبیله ای از دولت دریافت همان منابع ارائه شده در قانون مانند اعتبار مالیاتی گسترش مزایای تغذیه و دسترسی به استراتژیک ملی انبارهای تجهیزات پزشکی.

استفاده از دفاع تولید عمل می کنند (DPA):

 • نیاز به رئیس جمهور برای ارائه به کنگره با برنامه ریزی برای استفاده از DPA مقامات از جمله اهداف و جدول زمانی برای تولید منابع مورد نیاز به آدرس COVID-19 بیماری همه گیر.
 • ارائه مناسب بودجه اضافی برای دفاع از تولید عمل صندوق به اطمینان حاصل شود که این کشور نیازهای خود را برآورده.

صمیمانه

علامت Pocan
Co-صندلی
کنگره حزبی مترقی

Pramila Jayapal
Co-صندلی
کنگره حزبی مترقی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im