با قتل محکومیت لغو دادستان وزن آزمایشی جدید برای زن که پسر کشته شدن گروهبان

پروو — با یوتا از دادگاه عالی واژگونی قتل محکومیت یک زن که سوار یک ماشین گریز پس از دوست پسر او را به ضرب گلوله کشته و یک کلانتر گروهبان یوتا کانتی دفتر دادستان تعمق در این که آیا به تعقیب او مورد دوم زمان است.

یوتا کانتی وکیل iftf روز دوشنبه گفت او قصد “انجام این تصمیم و هر وظیفه عمدی کردار صدا قضاوت و استدلال رویکرد” با توجه به انتشار اخبار.

Meagan Grunwald 17 سال داشت در سال 2014 زمانی که او و دوست پسر او Angel Garcia-Juaregui, 27, مواجه, یوتا, شهرستان کلانتر Sgt. Cory Wride. Wride کشیده بود به بررسی Grunwald را متوقف کامیون بود که متوقف شده در کنار یک جاده در کوه عقاب. به عنوان گروهبان نشسته خود را در پارک گشت وسیله نقلیه گارسیا-Juaregui شات و او را کشته و جفت فرار کرد.

پس از یک تعقیب و گریز که شامل گارسیا-Juaregui تیراندازی و زخمی شدن یکی دیگر از معاون گارسیا-Juaregui کشته شد در ضربات با پلیس در شهرستان Juab. در حالی که Grunwald نمی آتش یک شات است که او متهم شده بود با تشدید قتل در Wride مرگ و هیئت منصفه او را در بر داشت به همان اندازه مسئول به عنوان همدست به جنایات دوست پسر خود.

در یک تصمیم منتشر شد دوشنبه, دادگاه متوجه شد که یک هیئت منصفه ممکن است محکوم کرده اند Grunwald شده است معیوب و دستورالعمل آنها را دریافت و گفت: “ما اعتماد به نفس در حکم گناه تضعیف است.”

Leavitt که در دوره اول خود را در دفتر گفت: “این مورد محاکمه شد من قبل از انتخابات به این دفتر و من می خواهم به اطمینان که من احساس می کنم کاملا مسئولیت به بررسی حقایق و تعادل حقوق متهم و قربانیان که ما تعیین مناسب عمل است.”

Leavitt آموخته تصمیم به سرنگونی Grunwald اعتقاد اواخر جمعه و گفت: دفتر او در حال حاضر در حال بررسی نظر از یوتا دیوان عالی کشور است.

او گفت: یک گروه از وکلای روی صفحه نمایش خواهد شد در این مورد و نگاهی به تحقیقات و مدارک ارائه شده توسط اجرای قانون است. پس از آن توصیه خواهد شد.

“من به بررسی غربالگری بخش را یافته و نهایی, تعیین,” Leavitt, گفت:, و اضافه کرد که تصمیم خود را نمی خواهد “واکنشی … تحت فشار مورد آزار واقع شدند و یا بر اساس احساسات.”

Utah County Sheriff’s Sgt. Cory Wride
یوتا, شهرستان کلانتر Sgt. Cory Wride
یوتا, شهرستان کلانتر دفتر

Leavitt اذعان کرد “تمدید درد” از Wride را بیوه Nanette Wride-زیمان. پس از تصمیم دادگاه منتشر شد جمعه Wride-زیمان گفت: Deseret News او احساس می کند “به طور کامل خیانت یک سیستم شوهر من اعتقاد داشتند.”

“من می خواهم به او اطمینان ما را به این مسئولیت به طور جدی” Leavitt گفت: در این بیانیه است. “من همچنین می خواهم به رسمیت شناختن اوج احساسات را از اخوان المسلمین وجود دارد که در اجرای قانون است. ما درک خود را در واکنش به از دست دادن Sgt. Cory Wride و به دادگاه عالی تصمیم گیری است.”

در سال 2018 یوتا دادگاه تجدید نظر پرتاب Grunwald اعتقاد برای اقدام به قتل, یوتا, شهرستان کلانتر معاون گرگ شروود که جان سالم به در برد و پس از Garcia-Juaregui او را به ضرب گلوله در سر و هنگامی که او را دنبال کامیون. دادگاه تایید Grunwald را به محکومیت تشدید قتل و سرقت تشدید و او به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

Grunwald شده است زندانی در زندان ایالتی یوتا پس از 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>