با ملت پریشان بهداشت عمومی و بحران اقتصادی تهمت حرکت اجازه می دهد تا محصولات GMO در پناهگاه حیات وحش

به عنوان ایالات متحده آمریکا چهره یک, بیکاری, بحران اقتصادی, بحران و اضطراری برای بهداشت عمومی با coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقل مکان کرد و بی سر و صدا در روز جمعه را بیشتر تهدید می کند ده ها تن از گونه های در خطر انقراض در جنوب شرقی ایالات متحده با پیشنهاد کاشت محصولات مهندسی ژنتیک بر روی زمین های عمومی.

دولت پیشنهاد این هفته با هدف اجازه می دهد کاشت GE دانه در 44,000 هکتار از زمین های کشاورزی در منطقه جنوب شرقی از پناهگاه حیات وحش ملی سیستم—برگشت از سیاست های موجود.

این حرکت را افزایش می دهد استفاده از glyphosate و آفت کش های دیگر که مرتبط شده اند به اثرات مضر آن بر زنبورها و پروانه ها و دیگر گرده لازم را به انسان عرضه مواد غذایی و همچنین گونه های دیگر که در پناهگاه حیات وحش.

“این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است که این نوع از آفت کش ها-کشاورزی فشرده نباید اجازه داد در زمین های حیاتی هستند که برای حفاظت از حیات وحش و حفاظت از این اکوسیستم منحصر به فرد از جنوب شرقی ایالات متحده گفت:” هانا کانر یک وکیل با مرکز تنوع زیستی, در بیانیه ای.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

پیشنهاد جدید می آید دو سال پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس دولت اوباما 2014 سفارش به مرحله استفاده از محصولات مهندسی ژنتیک در حفظ حیات وحش. اگر تایید این تصمیم می تواند منجر به تشدید آفت کش استفاده در 131 پناهگاه در 10 متحده جزایر ویرجین ایالات متحده و پورتوریکو متشکل از حدود چهار میلیون هکتار است.

“اجازه محصولات مهندسی ژنتیک و neonicotinoid آفت کش ها در پناهگاه را تهدید می کند یکی از معدود مکان هایی است که گرده و گونه های حفاظت شده باید قادر به پیدا کردن پناهگاه از یورش سمی آفت کش تهدید وجود خود گفت:” سیلویا وو وکیل در مرکز ایمنی مواد غذایی یکی از این گروه ها تحت فشار قرار دادند که با دولت اوباما به ممنوعیت محصولات کشاورزی.

منتقدان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را بدتر تهدیدات در حال حاضر با آن مواجه شده در منطقه حیات وحش از جمله آلودگی و تخریب زیستگاه.

“ما در میان یک بحران تنوع زیستی گفت:” بن Prater, جنوب, مدیر برنامه در مدافعان حیات وحش است. “کشاورزی صنعتی با مهندسی ژنتیک محصولات کشاورزی هیچ جایی در ملی پناهگاه حیات وحش اختصاص داده شده به حفاظت از ما بیشتر گونه های آسیب پذیر از جمله گرده افشان مانند hummingbirds bumblebees و پروانه پادشاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de