با ملت متمرکز بر همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی Dept. به Greenlight کشتار توله خرس و گرگ نوزادان در لانه های خود

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خدمات پارک های ملی برنامه ای برای نهایی کردن قوانین این هفته است که اجازه خواهد داد که شکارچیان در آلاسکا به کشتن توله خرس و گرگ نوزادان در حالی که آنها در لانه های خود معکوس اوباما-دوران مقررات به منظور جلوگیری از بی ثباتی دولت زیستی.

National Parks Conservation Association (NPCA) متهم به اداره بهره گیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به فشار از طریق یک تغییر حکومت در برابر مشاوره و ده ها تن از منابع طبیعی کارشناسان و قانونگذاران.

“در میان جهانی همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام باز نجومی روز, خرس و گرگ از طریق آن, ورزش, شکار حکومت ملی parklands در آلاسکا” گفت: NPCA جمهور ترزا Pierno.

بر اساس قوانین جدید شکارچیان در آلاسکا مجاز خواهد بود به:

  • استفاده از طعمه از جمله دونات و گریس-نان خیس به قرعه کشی و کشتن خرس قهوه ای;
  • استفاده از نور مصنوعی برای ورود به غارها و کشتن خرس های سیاه و سفید از جمله زنان و توله;
  • شلیک به گوزن در حالی که آنها در حال شنا; و
  • دام و کشتن گرگ ها و نوزادان خود در طول denning فصل است.

آلاسکا ایالت دن سالیوان جمهوریخواه ادعا کرد پنج شنبه است که قوانین جدید یک ماده از “اصل” و حفاظت از آمریکا حقوق. گروه حفاظت از ابراز خشم.

“کشتن هیچ جایی در ملی ما پناهگاه حیات وحش ایم” the Wolf Conservation Center.

سابق وزیر کشور Ryan Zinke پیش نویس قانون قبل از استعفا در سال 2018 در این صورت از 17 فدرال تحقیقات اخلاق و پیشنهاد بی درنگ جلب محکومیت.

مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.) رهبری بیش از 70 از همکاران او خواستار حکومت خارج شود.

“حکومت پیشنهاد شده را عقب بحرانی حمایت امریکا معشوق نادر و یاد مادری گوشتخواران از جمله خرس های قهوه ای و سیاه و سفید خرس و گرگ در حدود 20 میلیون هکتار از ملی حفظ در آلاسکا—زمین که متعلق به همه آمریکایی” نوشت: قانونگذاران. “این قانون به طور موثر به تایید ایالت آلاسکا تلاش برای استفاده از شیوه های شدید برای کاهش خرس و گرگ جمعیت به منظور مصنوعی باد جمعيت از شکار گونه های ورزشی شکار.”

بیش از 100 دانشمندان سابق پارک ملی خدمات کارکنان و دانشگاهیان نیز محکوم به قانون گفت: “بسیار محدود شواهد علمی” مورد استفاده قرار گرفت برای توجیه ساخت آن را آسان تر برای شکارچیان به کشتن توله خرس و گرگ نوزادان.

“وزیر کشور دیوید برنارد تا به حال فرصت برای توقف این قانون که شامل طعمه پارک خرس اما تصمیم گرفت به جای نادیده گرفتن عرف عام و مخالف توسط اعضای کنگره دانشمندان و ده ها هزار نفر از آمریکایی ها گفت:” Pierno. “تیراندازی hibernating مادر و کودک خرس است نه حفاظت از میراث است که ما پارک های ملی به معنای حفظ و به هیچ وجه برای درمان و یا مدیریت پارک حیات وحش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im