با NEPA تغییرات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار می دهد سلامت عمومی در معرض خطر برای به دست آوردن خصوصی

واشنگتن – امروز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است عمده تضعیف ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند (NEPA). این عقبگرد را افزایش می دهد خطر ابتلا به محیط زیست خسارت از عمده پروژه های توسعه و محدود کردن قدرت جوامع به وزن در چنین پروژه هایی با توجه به اتحادیه دانشمندان نگران (UCS).

در زیر یک بیانیه توسط دکتر کاتلین بقیه مدیر اجرایی UCS.

“با این تصمیم دولت انتخاب کرده است به شرایط آسیب دائمی به ما جوامع و اکوسیستم ها در بورس به صورت کوتاه مدت دستاوردهای سیاسی متصل صنایع. دولت در حال حاضر با استفاده از COVID-19-محور بحران اقتصادی به عنوان بهانه ای برای این عقبگرد را تضعیف میکند سلامت عمومی حمایت در این میان یکی از بدترین بهداشت عمومی بحران این کشور تا کنون با آن مواجه است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این تغییرات تضعیف توانایی جوامع به خصوص جوامع از رنگ به وزن در پروژه های است که می تواند تاثیر زندگی خود را برای یک زمان بسیار طولانی است. دولت را ترک جوامع با اطلاعات کمتر و قدرت کمتر را به چالش شرکت های بزرگ و فعال کردن توسعه به ادامه بدون در نظر گرفتن دراز مدت اثرات. و عقبگرد به طور خاص کاهش می دهد دولت فدرال و جوامع توانایی در نظر گرفتن اثرات تغییر آب و هوا.

“در زمانی که ما نیاز به اولویت سلامت و عدالت و بلند مدت رفاه جوامع ما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این است که به سرعت در جهت مخالف—اولویت کوتاه مدت صنعت سود به جای پرداختن به نژادی و بی عدالتی و آسیب های زیست محیطی. این عقبگرد کوتاه اندیش توهین بدبینانه و خطرناک است.”

UCS کارشناسان نوشته اند در مورد تلاشهای دولت برای تضعیف NEPA. دکتر بقیه بررسی تغییرات پیشنهادی در جزئیات. آدرین Hollis ارشد آب و هوا و عدالت و سلامت دانشمند برای آب و هوا و انرژی برنامه در UCS, مصاحبه, عدالت زیست محیطی رهبر دکتر میلدرد McClain در مورد اثرات و خطرات ناشی از عقب NEPA. عضو ارشد Joshua Jackson نوشت: به دلیل تبعیض آمیز اثرات تضعیف NEPA. و کارن پری Stillerman ارشد تحلیلگر و استراتژیست ارشد برای مواد غذایی و محیط برنامه در UCS نوشت: در مورد تاریخچه و اهمیت NEPA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>