با عفونت های جدید افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن را میزبان جولای 4th همه گیر در کاخ سفید

صدها هزار نفر از مردم همگرا در یک بسیار داغ Washington, DC شنبه بعد از ظهر که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان یک مهمانی خصوصی در میان یک بیماری همه گیر. این Trumps در حال میزبانی یک “2020 سلام به امریکا” در جنوب چمن کاخ سفید. این “سلام” شامل یک سخنرانی که تهمت می گوید جشن آمریکایی “میراث”. دعوت تنها رویداد نهفت در تماشای flyovers از هواپیماهای نظامی و در مقیاس بزرگ آتش بازی نشان می دهد در بازار ملی.

بی توجهی واشنگتن شهردار موریل Bowser هشدار از خطر جمع آوری به عنوان بسیاری از ایالات آمریکا در حال خونتان با تعداد رکورد جدید COVID-19 موارد است.

فلوریدا گزارش 11,458 جدید کروناویروس موارد شنبه شکنانه خود را ثبت روزانه موارد گزارش شده در دولت از همه گیری آغاز شد. دیروز ما گزارش سوم روز با بیش از 50,000 جدید کروناویروس موارد است. ما مرگ و میر در حال حاضر افزایش یافته است به 132,223.

در کوه راشمور سخنرانی شب جمعه تهمت کمی ساخته شده اشاره ای همه گیر و حتی به عنوان COVID-19 نقل مکان کرد و بیشتر به مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی. Kimberly Guilfoyle ارشد کمپین رسمی و دوست دختر Donald Trump Jr., آزمایش مثبت در داکوتای جنوبی قبل از این رویداد. هزاران نفر در جمعیت حاضر به پوشیدن ماسک یا اجتماعی از راه دور به عنوان آنها بسته بندی شده نزدیک به هم در bleacher صندلی.

در روز جمعه ان بی سی نیوز گزارش داد که کاخ سفید در حال آماده سازی خود برای تغییر پیام در coronavirus برای گفتن آمریکایی ها آن را به سادگی به زندگی با.

مغلوب ساختن پیشی جستن “مدعی یک پیروزی فوق العاده ای” در دست بود. “آن را به اتفاق می افتد و آن را به اتفاق می افتد بزرگ” رئيس جمهور گفت: در یک ماه جولای 4th, پیام به ملت. “کشور ما خواهد شد بیشتر از همیشه قبل از.”

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود در حال تلاش برای منصرف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از برگزاری جولای 4th نمایش آتش بازی بیش از بازار ملی و مطلع در وزارت کشور که آن رفت در برابر مقامات بهداشتی’ هدایت در میان همه گیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>