با اجازه Newsom رمپ تا Fracking در کالیفرنیا

ساکرامنتو, کالیفرنیا. – رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نفت و گاز نظارتی آژانس را تایید کرده است 12 مجوز جدید برای شورون به رفتار هيدروليكي و یا fracking در از دست تپه میدان نفتی در شهرستان کرن.

این مجوز صادر شده در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه فقط قبل از تعطیلات آخر هفته — اجازه خواهد داد که شورون به frack این چاه 168 بار.

“این ظالمانه است که رژیم صهیونیستی. Newsom است توزیع fracking مجوز در طول یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی مضرات آلوده جوامع” گفت: Hollin Kretzmann یک دادستان ارشد در مرکز تنوع زیستی. “فرماندار نیاز به متوقف کردن بی پروا تصویب fracking و جدید حفاری نفت و گاز. به جای راه اندازی مجدد fracking در مناطق در حال حاضر رنج می برند از هوا Newsom باید مستقیم شرکت نفت شروع به متصل کردن این خطرناک چاه برای ایجاد شغل و حرکت ما به دور از آلودگی سوخت های فسیلی است.”

Newsom به پایان مهلت قانونی در fracking مجوز در ماه آوریل زمانی که کالیفرنیا زمین شناسی مدیریت انرژی بخش مصوب 24 مجوز جدید برای Aera انرژی, LLC. از جمله شورون جدید اجازه Newsom در حال حاضر اعطا مجموع 48 fracking مجوزها پس از پایان مهلت قانونی.

زیرا هر یک از مجوز اجازه می دهد تا اپراتور به frack همان خوبی چند بار تعداد واقعی fracking رویدادهای مجاز است 360. این fracking رخ خواهد داد در شهرستان کرن که در حال حاضر رنج می برد از برخی از فقیرترین کیفیت هوا در کشور است.

Newsom نیز تایید شده حفاری مجوز برای بیش از 1,400 جدید چاه های نفت و گاز تا کنون این سال است. با توجه به کالیفرنیا شورای علم و فن آوری گزارش آن را هزینه بیش از $9.2 میلیارد دلار به درستی وصل کالیفرنیا موجود چاه های نفت و گاز و اپراتورهای نیست را کنار بگذارند تقریبا به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه های این کار از نظر قانونی مورد نیاز پاکسازی. در روز پنج شنبه 12 از کسانی که به حفاری های جدید مجوز به کالیفرنیا رفت منابع شرکت حتی اگر گزارش های متعدد دولت است که این شرکت به زودی مجبور به فایل برای ورشکستگی.

“تصویب این مجوز به خصوص خطرناک است در حال حاضر پس از مطالعات متعدد نشان داده اند که آلودگی هوا باعث افزایش آسیب پذیری ما به coronavirus” Kretzmann گفت. “هر خوبی و fracking رویداد یکی دیگر از گام به عقب برای بهداشت عمومی و تغییر آب و هوا.”

مطالعات مرتبط fracking و استخراج نفت به انواع آلودگی هوا و مشکلات از جمله افزایش مه دود سطوح. محققان دریافته اند که افزایش نرخ COVID-19 و دیگر بیماری های تنفسی در مکانهای با آلودگی هوا بالاتر.

در ماه ژوئن این مرکز فرستاده شده یکی از بیش از 40 ، 000 نظرات عمومی خواستار دولتی نفت و گاز رگولاتور به اتخاذ ایمنی و بهداشت بافر که نیاز به یک حداقل فاصله از 2500 پا بین نفت و گاز عملیات و گیرنده های حساس مانند خانه ها و مدارس و بیمارستان ها. این Newsom دولت هنوز به انتشار مجموعه ای از پیشنهاد مقررات ایمنی و بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im